Брехушечка• Изменено 12 августа 2024
Я не розумію.. як ця Таня виглядає такою ухоженою
Як в неї таке волосся красиве..
І взагалі вона така красуня
Я хоч худа, спортом займаюсь але на лиці звичайна.. русе тонке мʼяке волосся, яке завжди в хвості… коли розпущене - плутається(
От вона завжди красиво одягнута
Я маю гроші - але купую спортивне все.. найк в основному.. а вона жіночна…
І взагалі вона така красуня
От вона завжди красиво одягнута
Ксерокопия ночи• 12 августа 2024
Ответ дляБрехушечка
Та чого
Гляньте .. я теж мрію про таке волосся
Ну уже все знают, что это тупо - ориентироваться на отфотошопленные фото в инсте
Голубая фишка• 12 августа 2024
Ответ дляБрехушечка
Та чого
Гляньте .. я теж мрію про таке волосся
У нас на работе у женщины 60+ такие волосы,красит седину, от природы красивые
Куплю орехи• 12 августа 2024
Ви якась трохи дивна. Не купуйте Найк, купуйте речі, як у неї, раз вам подобається стиль. Пофарбуйте волосся і відразу нехай вам підберуть за ним догляд. Не буде плутатись. Вам досить пощастило, що ваш ’ідеал’ абсолютно реальний, це не Кім Кардашьян з себе зробити
Жена аллигатора• 12 августа 2024
Ответ дляАннуитет
Ну, с волосами беда. Но если нет густоты от природы, то ничего уже не сделаешь
Чого, нарощують же інстаблогери) Ну у цієї жінки видно що свої, сама гарна, волосся - мені здається постраждало від фарбування, може, воно і гарне було колись.
Тоскующая• 12 августа 2024
Там, де вона після душу, немає натяку на красу. Але це ж субʼєктивно.
Король дивана• 12 августа 2024
Ответ дляБрехушечка
Та чого
Гляньте .. я теж мрію про таке волосся
І я мрію. Можемо разом мріяти)) але якщо Бог дав трошки інше, то радію і тому;)
Залізна пані• 12 августа 2024
Ну здесь видно подготовку к фото, волосы уложены, салоны естественно посещает , а не дома красит. И Мейк на лицо
Залізна пані• 12 августа 2024
И самое главное - образ жизни, если на нервах, постоянно не высыпаешься, такой увы не будешь, даже с салона.
Я такая - жду трамвая• 12 августа 2024
Ответ дляБрехушечка
Не реклама
Просто цікаво як вона за собою доглядає
Автор, якщо це блогер - вона завжди розповідають що роблять з собою. Тому це реклама. Всім зрозуміло.
Зроблено у 80-х• 12 августа 2024
Ответ дляПатриоточка
Пересушене і тьмяне.
Удалено администрацией...
LoveYouOrNot• 12 августа 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
а что за прикол так руку оттопыривать?
Жест типу ’Вуаля! Дивись яка я красотка, а ти заздрь!’.
І заздрять, такі як автор)
СкиниУскачи!• 12 августа 2024
Ответ дляБрехушечка
Та чого
Гляньте .. я теж мрію про таке волосся
Ви гадаєте вона саме так виглядає кожної хвилини? Це ж фото постановочні, макіяж, світло, пози, фільтри, обробка.
ТаЕщеОптимистка• 12 августа 2024
одній мені цікаво, чому люди дивляться чужих людей і спостерігають за їх життям. Ви своїм життям взагалі не цікавиться? Подивіться фільм ’ Спостерігачі’ , але до кінця. Вас це дуже здивує.
Тракторні війська• 12 августа 2024
Ответ дляБрехушечка
Тобто білі зуби то вініри?
У неё сейчас брекеты стоят, виниры ставят после брекетов.
Патриоточка• 12 августа 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
Удалено администрацией...
Мамі своїй таке пиши
Пупуговка• 12 августа 2024
Ответ дляБрехушечка
Та чого
Гляньте .. я теж мрію про таке волосся
Ой помню ее фото 2011 2012 годов. Мне она такой красивой казалась. А счас так постарела((