волосатое стекло• 12 августа 2024
Оформлення відстрочки по догляду за інвалідом. Хто проходив, зайдіть, будь ласка
Готуємо пакет документів для оформлення відстрочки, серед усього іншого є заява від особи яка потребує догляду , так от питання: на чиє ім´я писати цю заяву? На голову ТЦК?
І чи потрібно нотаріально завіряти копії документів?
Кидстаффовка• 12 августа 2024
Мій родич оформлював, але в нього й так був оформлений догляд, заяву не писали.
Нотаріально завіряли
Угадайс• 12 августа 2024
на такі питання відповідають органи місцевого самоврядування.
Або адвокати, які гроші за консультації беруть
Та_шо_ж_таке• 12 августа 2024
Дозвіл на догляд дає не тцк, а соцзахист. Позвоните просто им спросите,что нужно. К вам ещё будут приходить домой, опрашивать соседей и т.п. ещё этот догляд нужно вначале оформить)) тот ещё квест . Мы закончили это дело даже не начиная...
Холодная каша• 12 августа 2024
Заява пишеться на орган самоврядування. Ми писали на ім´я голови райдержадміністрації. В 560 постанові це прописано, пошукайте.
Холодная каша• 12 августа 2024
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Не вдалось оформити?
Та_шо_ж_таке• 12 августа 2024
Ответ дляХолодная каша
Не вдалось оформити?
Навіть не вдалося взяти справку лкк,що потребує догляду, хоча людина ледве пересувається навіть по квартирі.
Холодная каша• 12 августа 2024
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Зараз відмінили довідку від ЛКК. Якщо у вас інвалід, то треба лише акт від комісії з райдержадм-ї, що проживають разом і здійснюється догляд.
Та_шо_ж_таке• 12 августа 2024
Ответ дляХолодная каша
Як цей акт отримати не підкажете? Там теж бали потрібно набирати? Якщо він живе з дружиною то це має значення? Теж сусідів опитують?
Холодная каша• 12 августа 2024
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Ми тільки недавно подали пакет документів у тцк. Сказали чекати комісію. Вони мають зателефонувати і повідомити, в який день приїдуть. Дружина не зобов´язана доглядати батьків чоловіка за законом.
Та_шо_ж_таке• 12 августа 2024
Ответ дляХолодная каша
Дружина я маю на увазі дружина інваліда. Тобто документи одразу до тцк, не соцзахисту?
Холодная каша• 12 августа 2024
Ответ дляТа_шо_ж_таке
От тут питання, чи може дружина здійснювати догляд. Якщо вона пенсіонерка, то утримувати точно не може. Але ж тут змінили термін утримання на догляд. І я не знайшла інфи, чи може непрацездатний здійснювати догляд. Хай розлучаються...
волосатое стекло
• 12 августа 2024
Ответ дляХолодная каша
Перечитала її, але саме це не побачила.
волосатое стекло
• 12 августа 2024
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Дружина інваліда також має бути інвалідом або недієздатною, бо в іншому випадку сину не нададуть відстрочку.
волосатое стекло
• 12 августа 2024
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Дякую! Звернусь в соц захист.
волосатое стекло
• 12 августа 2024
Ответ дляУгадайс
А ще люди , які мають власний досвід. Вірю в ’силу ’ порадниці.
Та_шо_ж_таке• 12 августа 2024
Ответ дляволосатое стекло
Вона на пенсії. Ну ми тому і не продовжували це все
Та_шо_ж_таке• 12 августа 2024
Ответ дляХолодная каша
Да, вони там повним ходом вставляють палки в колеса. В мого сіекра ще пенсія хороша і він на додачу фоп, хоча вдома вже давно сидить. Багато факторів, до яких вони причепились би
Холодная каша• 13 августа 2024
Ответ дляволосатое стекло
Ну, пенсіонер непрацездатний... але чи впливає це на догляд? Я знаю пару сімей, де батьки розлучились, щоб син міг отримати відстрочку. Щоб точно ніхто не приколупався