Всех анонимов аноним• 12 августа 2024
Пухлинка після стерилізації кішки
Тиждень тому возили кицю на стерилізацію. Сьогодні помітила, що під швом м´якенька наче пухлинка (схоже на жировик). Кицька активна, їсть нормально, в туалет ходить без проблем, весела. Саш шов теж нормальний, сухенький, не червоний. Дівчата, це так має бути? До лікаря попадемо тільки в четвер.Чат джпт каже, що таке може бути після стерилізації на протязі двох тижніх, головне, щоб не збільшувалось
Уси Пуси• 12 августа 2024
у нашої таке було. їздили до лікаря, він витягував зайву рідину з-під шву. після того було все нормально
Всех анонимов аноним
• 12 августа 2024
Ответ дляУси Пуси
а саме не спухне?
Уси Пуси• 12 августа 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
а саме не спухне?
не знаю. зателефонуйте лікарю. бо ми подзвонили своєму, то він сказав приїхати до нього
рукиЖимолости• 12 августа 2024
Сильный отёк не является нормой и требует немедленного вмешательства. Он может указывать на расхождение внутренних швов и образование травматической грыжи, развитие серомы — отёка жидкости в месте операции или попадание в рану инфекции. Шовный материал является для организма кошки чужеродным. Обратитесь сейчас , а не ждите. Это не норма
З вишневого садка• 12 августа 2024
Теж таке було. Перший раз витягували рідину, другий раз лікар розім´яв. Потім само спало. Взагалі коли наділи попону то перестала лизати шов і все швидше загоїлося. Покажіть кішку лікарю.