Единорог помог• 13 августа 2024
Киев, вакцинация для ребёнка платно - где?
Мы впо, сейчас в пригороде Киева. Дома ребёнка вакцинировали по индивидуальном графику. На данный момент осталась одна полио + в планах было в подростковом возрасте привить от гепатита, но война немного все нарушила.
Местная, амбулатория тут есть, но доверия к ней пока нет) А Киев - рядом.
Те, кто вакцинирует детей в частных клиниках в Киеве, поделитесь отзывами об этих клиниках. Желательно правый берег.
Антиваксеры, пройдите мимо, пожалуйста. Не засоряйте тему.
Зубная фея• 13 августа 2024
Почали вакцинувати сина в клініці Добробут, потім неподалік відкрили клініку Педіатрія з любов´ю, з тих пір і вакцинуємось, і ходимо на прийоми до педіатра туди. Але ціни зараз там стрибнули в рази.
Ви можете придбати вакцину і вакцинуватись в амбулаторії. Так вийде дешевше, тільки попередньо потрібно заключити декларацію з лікарем
Играю у края• 13 августа 2024
Ответ дляЗубная фея
О, в Педіатрії теж були кілька разів у Насті Шелевицької
Единорог помог
• 13 августа 2024
Ответ дляЗубная фея
Дякую, перепитаю в амбулаторії, чи вони погодяться.
Ціни подивилась, приблизно так і очікувала. Ми майже все робили платно і раніше.
Злюка бобер• 13 августа 2024
Там багато приватних дитячих клінік. Ми вакцинували дитину в ПедіатріЯ, бо нам зручно туди добратись. Дитину оглядала Чернега(лікар подобається). Але ми робили тільки пару вакцин. Там ще є Кіндерклінік, Добробут, клініка Привітна та багато інших.
Злюка бобер• 13 августа 2024
Ответ дляЕдинорог помог
Так, у нашій поліклініці точно можна було купити вакцину і у них вакцинуватись. Пару років назад дізнавалась.
Зубная фея• 13 августа 2024
Ответ дляИграю у края
Мені там ще дуже подобається Тетяна Кривов´яз.
Локшина на вухах• 13 августа 2024
Ответ дляЕдинорог помог
погодяться, вони навіть сумку холодильник можуть дати. У нас так, наприклад
Играю у края• 13 августа 2024
Ответ дляУма Палата
Така ненав’язлива реклама)))
Що саме вам рекламують?)
Единорог помог
• 13 августа 2024
Ответ дляИграю у края
Що саме вам рекламують?)
Та все й одразу, мабуть)) Шкода, що я не вказала харківську клініку, де зазвичай вакцинували, порекламувала б її також)
Сито для думок• 13 августа 2024
Вакциную в дитячій лікарні на богатирській в приватному порядку якісною вакциною.