Глас_Народа• 13 августа 2024
Девушки 90 -100 кг вы комплексуете? Или вам все равно?
Позволяете ли вы себе одеть что то обтягивающее?
Секс-Бомба• 13 августа 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
Аналогично. У меня 72. Я скоро кукухой поеду. Всю жизнь была 54 кг. За полтора года вес взлетел просто. Не фотографируюсь совсем. Стесняюсь. Одежду стараюсь более-менее оверсайз, не в обтягивающем ходить.
Наели или что-то со здоровьем?
Моська-слон• 13 августа 2024
Ответ дляничевока
В 100 кг на вас звертають увагу, ну собі хоч не брешіть...Я без злості.Дуже зочу побачити хоч раз вживу чоловіка, якому подобається жінка вагою 100кг.Не дружина, з якою ти 20 років і у вас 3 дітей, а ось так йшов, о, 100 кг тьотя, кайф.
Я далеко не красуня, вік 45+, та сама ’100 кг тьотя’, недавно на вулиці підійшов знайомитись симпатичний молодий чоловік, х.з., що він в мені знайшов... Сказала, що можу хіба всиновити
Колись знала одну дівчину моїх габаритів, якщо не більшу, на неї реально всі звертали увагу, дуже миловидна була, без обвислого другого підборіддя і без виражених ’рятівних кіл’ (чи то одяг вміла підібрати, чи з фігурою пощастило).
Ms. Iphone• 13 августа 2024
Даже пляж, какой у меня красивый загар, бомба в этом году, шорты велосипедки на море носила,
Я люблю себя и считаю красавицей
Акукарача• 13 августа 2024
Ответ дляIVGAM
97, не комплексую. Було нещодарно зустріч з чоовіком своїм. Гуляли по місту. Звернув увагу, що на мене сильно звертають чоловіки увагу (у гарному сенсі). Річ не у вазі, а у відношенні до неї. Останніми роками більше уваги звертаю на режим та якість харчування. Вага не росте. Це вже результат. Худну лише, коли сильно нервую.
Ви серйозно думаєте, що чоловіки звертають увагу на даму вагою під 100 кг у гарному сенсі? Всім би таку впевненість у собі
Акукарача• 13 августа 2024
Ответ дляКарамбулкул
Короче, чем ближе к 100 и далее, тем больше пофиг на мнение окружающих. В обмороке и постоянной депресии от лишнего веса дамочки 65-90 кг.
Бо вони знають, що ще можна взяти себе в руки
Ух яка ж Я• 13 августа 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
Точно про меня. Было всегда 53-54.
Черговий по кухні• 13 августа 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Точно про меня. Было всегда 53-54.
Вот и у меня так. А потом больше года я начала есть, грустно-ем, смотрю фильм-ем, просто нечего делать -ем. РПП, надо лечить голову мне. И лишние кг это огромные комплексы доя меня.