Анонім-ка• 13 августа 2024
Какая у вас была максимальная длина волос? Какая сейчас?
Моя максимальная до бедер, как раз сейчас, хочу возможно ещё отрастить.
А у вас как?
PORKA• 13 августа 2024
На волосах, ещё и зарабатывают... Не знаю, как сейчас, но раньше объявлений было много.
Асталависта бэйби• 13 августа 2024
До лопаток , волос тонкий не отращиваю смотрится не очень длинными
Не зви чайна• 13 августа 2024
Мені довге волосся подобається у молодих і витончених дівчат.
Не розцмію цієї гонитви за довжиною,особливо в 40+
Жінки як відьми, часом, з тими патлами. Нагадують Уляну Супрун.
Моя улюблена страшко• 13 августа 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
Если он 1 то конечно, не очень
Единая страна!• 13 августа 2024
До пояса, потом обрезала каре, теперь иногда даю ему отрасти немного ниже плеч, а потом снова обрезаю.
когдадеЦкие• 13 августа 2024
До 13 лет были ниже лопаток. Потом подстригла до плеч и такая длина плюс-минус всю жизнь. Длинные никогда не хотела, ходить русалкой не люблю, хвосты мне не идут.
Асталависта бэйби• 13 августа 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
Если он 1 то конечно, не очень
Кому как мне не нравится когда длинные тонкие сосульки , красиво длинные волосы на густых только волосах
Моя улюблена страшко• 13 августа 2024
Максимальная до поясницы. Идеальная до талии. Подстриглась лет 5 назад, жалею, теперь не растут (
Зубная фея• 13 августа 2024
Ответ дляНе зви чайна
Я теж такої думки. В школі були тої довжини, щоб зручно збирати було, і всі дівчатка хотіли розпустити волосся на дискотеку. А в мене густе , ще і локони гарні натуральні. Але в Універі вже було каре. А зараз за 40, то не уявляю себе з довгим. Збирати не люблю, розпущене, то жесть. Хоча в мене досі блискуче і гарне волосся.
Малинка• 13 августа 2024
Найдовше до кінця сідниць, найкоротше до кінця лопаток. Останній раз носила каре в 3 роки, бо волосся банально не виросло на той час
Анонім-ка
• 13 августа 2024
Ответ длянаКоблучках
А навіщо до стегон?
Воно у мене густе, волос товстий і міцний.
І мені подобається коли у дівчини довге волосся, саме мені личить
Колись у підлітковому віці підстригла до лопаток сама собі, та ще й криво, то дуже пошкодувала і почала робити різні маски та масажі для росту)).
З коротким себе навіть не уявляю
Гага Газу• 13 августа 2024
Якась була. Чому жінки так цикляться на тому волоссі? Всім пофіг, а власниці куча геморою з тим омертвілим ниткоподібним роговим утвором. Волосся переоцінене, то все мультики і героїні з косами.
Ms. Скромность• 13 августа 2024
Ни одна с длинными волосами не написала гадость, заметьте. А вот те,у кого три коротких пера, так и брызжут ядом
Малинка• 13 августа 2024
Ответ дляГага Газу
Зате з довгим волоссям одразу вирізнаєшся. Одне діло, коли не росте, а як гарні гени, то чому ними не користуватися?
Анонім-ка
• 13 августа 2024
Ответ дляГага Газу
Волосся - це 1 з ознак жіночої краси.
Нічого не переоцінено
Ms. Откровенность• 13 августа 2024
Дуже не любила довге волосся, до 27 носила максимум по плечі. Потім перемкнуло в іншу сторону. Найдовше волосся було до середини спини, але в мене ломаються кінчики, сильно не відростають. Зараз посередину лопаток
Гага Газу• 13 августа 2024
Ответ дляАнонім-ка
Волосся - це 1 з ознак жіночої краси.
Нічого не переоцінено
Серйозно? То ви Шерон Стоун чи Мерлін Монро розкажіть.
Насмішили! Вродлива жінка і з їжачком на голові залишиться вродливою і такою її і будуть сприймати. А бліда міль хоч до п´ят відростити(бажано, звичайно своє, нефарбоване), то міллю і залишиться.
Астоновитесь!• 13 августа 2024
Ответ дляНе зви чайна
Дивлччись яке волосся. У моєї подруги густе,пряме волосся, і вона красива ,їй дуже личить. А моє хвилясте,та ще й сивтною звісно,що не можна відрощувати.
Астоновитесь!• 13 августа 2024
Ответ дляАнонім-ка
З коротким себе навіть не уявляю
Ви ходите з розпущеним волоссям? Я не дуже уявляю зачіску з такою довжиною.
120-120-120 (не худею)• 13 августа 2024
минулого року волосся закривало лопатки, періодично підрізала. це була максимальна довжина волосся за все життя.
перед новим роком під стригла каре. цього літа хотіла взагалі під нуль бо замахало мити голову 🥴
120-120-120 (не худею)• 13 августа 2024
Ответ дляГага Газу
ну якщо людині подобається, волосся доглянуте і процес не викликає напрягу то хай носить хоч до пʼят 🤷🏻♀️
мені подобається довге доглянуте волосся на інших. коли три волосини і вони неохайні - не розумію цього, але то не моя проблема)
мені довге волосся доставляє дискомфорт, обрізала, розпущене лізе в очі, в рот, плутається, ще поки помиєш його… а часу нема особливо на це.
Тантрический кекс• 13 августа 2024
Колись було майже до колін, могла на ньому сидіти.
Волосся дуже густе і в´ється. Важке. Але бабуся та мама були проти коротшого. Коли мили, то полоскали його у ванній, як простирадло.
У 15 років обрізала сама собі криво приблизно по плечі. Невидила це волосся. Зараз якщо підростає по лопатки, то вже нервуюся, бо важко і незручно.
Ms. Скромность• 13 августа 2024
Ответ дляАнонім-ка
Волосся - це 1 з ознак жіночої краси.
Нічого не переоцінено
Так і є. Мій чоловік у захваті від мого волосся. Зараз за кордоном, один іноземець навіть мені в особисті написав, що в мене розкішне довге аолосся. І мені 40. І волосся не додає віку. Мене пртймають ха старшу сестру сина. Хай заздрять, якщо вони такі ядовиті.
Прикуси Язика• 13 августа 2024
Ответ дляГага Газу
Ой, ви знаєте, моя подруга якраз ’їжачок’ зробила, стала схожа на вчителя фізкультури в школі. А була цікава жінка з гарним густим блискучим волоссям до лопаток. Волосся та його стан грає дуже важливу роль, як і гарна шкіра. Особливо цікаво короткі стрижки виглядають на людях, у кого немає довгої шиї та сутула спина. Ось вона обрізала, шия коротка, постави немає, і зовсім не те, що було.....