Мальчун-задирун• 13 августа 2024

Ліжко 160х200 в кімнаті підлітка дівчинки, як компактно розставити меблі

Дівчата замовили малій ліжко 160х200 з Юску в скандинавскому стилі в кого такий розмір ліжка в дітей, покажіть фото будь ласка , як розтавлені меблі, стіл шафа..загалом цікавить інтер´єр. Дякую 🤗
ЧупакабраЗеБест• 13 августа 2024
ахаха, а план и размер комнаты мы сами дложны придумать?

Люблю джаз• 13 августа 2024
Так посмотрите на сайте Юска, и сразу закажите.
энциклопУдия• 13 августа 2024
А кімната теж 160*2000 чи є варіанти?
Дівка в намисті• 13 августа 2024
Зазвичай перед купівлею меблів роблять плани кімнати і розстановку меблів, що б розуміти влізе те ліжко чи ні ))))
Як ми можемо Вам щось показати чи допомогти не знаючи розміри кімнати, які меблі і які їх розміри Ви хочете втрамбувати в кімнату?
ЯблокоРаздора• 13 августа 2024
Так это громадное ....у меня дочки 140 на 200 мы там в двери спать можем, а это вообще на пол комнаты
Вилами по воде• 13 августа 2024
Це велике ліжко.