Fashion_besties• 13 августа 2024

Підтримка військових державою після поранення

У нас є родич, який отримав поранення і контузію.
Ситуація дуже схожа на цього чоловіка.
Отримує від держави 700 грн/міс.
Всі затрати несе його родина і родичі.
https://t.me/rezident_ua/23847

Який ще «позаштат» для військових?
Як сміття списали.
Це що за державний аферизм
Viktiriia-ec46• 13 августа 2024
так, у нашого родича та сама ситуація. а по Укрїані їх дофігіща
Екатерина27• 13 августа 2024
Тоже вчера увидела это видео и просто нет слов.
После такого какая может быть мотивация? Как они ( власть) собираются кого-то добровольно призвать? Как молодежь это воспримет? Как билет в один конец( вот это и есть истинное отношение к героям. А не фоточки и песенки.
Ганьба!
автор Fashion_besties • 13 августа 2024
Ответ дляViktiriia-ec46
Це не держава. А сборисько упирів. А якщо немає рідних чи родичів? Що воїну робити?
Екатерина27• 13 августа 2024
Ответ дляFashion_besties
Воину- бежать оттуда!
Homom• 13 августа 2024
Ответ дляFashion_besties
https://vm.tiktok.com/ZGecrkekp/

Коротко и ясно что делать.
Viktiriia-ec46• 13 августа 2024
Ответ дляFashion_besties
у нього двоє дітей. як їх забезпечувати? на звичайну роботу не дозволяли влаштуватись. дві операції, одна 490 тис грн-допомогли волонтери. а держава сказала або роби за свої, або не роби, нічим не можемо допомогти. друга операція 100 тис грн
Homom• 13 августа 2024
Ответ дляЕкатерина27
Воину- бежать оттуда!
Сейчас набежит Манька, Натаха с окурком и начнут орать что это все неправда. А мы матрёшки.
Стрекоза любви• 13 августа 2024
Ви піднімаєте правильні питання, тільки від того, що це лише на Порадниці - вихлопу нуль. Зі всіх сторін обговорять тут, як ця система погано працює і підуть далі пити чай. Ну таке🤷‍♀️
Я б на вашому місці цікавилася якимись профільними групами, впевнена, що для багатьох це питання актуальне.
Valentina shop2020• 13 августа 2024
Ой такое здесь писать нельщЯ,скажут матрёшка,вата и т. подоб
У нас все хорошо,раненым 700 детям 860
Homom• 13 августа 2024
Ответ дляViktiriia-ec46
У наших иХпердих надо спросить, которые мужиков гонят на ноль.
Viktiriia-ec46• 13 августа 2024
Ответ дляHomom
ви не знаєте продовження історії. його через декілька місяців ’пожаліли’ і ввели назад в штат, щоб сидів в штабі і в ноуті клацав щось. але ноут треба самому купити)))) посидів три тижні-знову на передок, а ти ноут нам залиши, навіщо він тобі?
СhanelKa• 13 августа 2024
Це не підтримка - це насмішка
Екатерина27• 13 августа 2024
Ответ дляСhanelKa
Це не підтримка - це насмішка
Це просто оплеуха! Просто плюнули в лице.
Homom• 13 августа 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Скажут шо Ипсо розхитуе
Homom• 13 августа 2024
Ответ дляValentina shop2020
У нас все хорошо,раненым 700 детям 860
Точно.
Что малому что инвалиду безногому 860/700
Это ли не геноцид?
автор Fashion_besties • 13 августа 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Почему вы так ставите вопрос, что волновать судьба раненых должна только их близких.
Наше общество потому и и..ут утырки, что нет сплоченности и всех пох&й пока это не коснется их лично
Valentina shop2020• 13 августа 2024
Ответ дляHomom
Точно.
Это ли не геноцид?
Жалко и детей и военных очень жалко,за что они пошли и положили свою жизнь,многих нету...несправедливо и очень больно
Alena.i• 13 августа 2024
У держави до всіх інвалідів таке ставлення і нічого не міняється. Головне досягнення - це називати інвалідів людьми з обмеженими можливостями, кинути подачку і умити ручки
Подрысь• 13 августа 2024
я когда то уже писала, одноклассник мой после ранения и нескольких контузий получает тоже 700 грн. И списать не могут, и к войне не пригоден. Он еще со времен АТО воевал.
Подрысь• 13 августа 2024
Ответ дляFashion_besties
если в управлении ничего не поменяется, то все эти воины будут сидеть с протянутой рукой на улице, как после Афгана было ((
и раз в год будут их вспоминать и называть героями (как с ветеранами ВОВ).
Подрысь• 13 августа 2024
Ответ дляViktiriia-ec46
сволочи!!
Реверанс• 13 августа 2024
Ответ дляПодрысь
Вже вони сидять в переходах .Згадайте помершого Грейдера.Ганьба,а не влада