Мама Остапа• 13 августа 2024

Син вибив постійний зуб

Син вибив постійний передній зуб (видиму частину, корінь залишився).Можливо хтось був у такій ситуації. Як вирішували дану проблему?
кактус-c• 13 августа 2024
К стоматологу, если с корнем всё ок, поставят коронку.

Hench• 13 августа 2024
Суперклекм приклеїти або пластиліном.
Plushaa• 13 августа 2024
Что-то я слышала что если сразу приклеить назад то может прирасти, и там еще молоко как-то участвовало в процессе, типа пока едешь к стоматологу надо зуб в молоко положить, но точно не помню, и вообще не знаю, не чушь ли
вре_Динка• 13 августа 2024
Ответ дляHench
Суперклекм приклеїти або пластиліном.
подушечку орбіт)
автор Мама Остапа • 13 августа 2024
Ответ дляHench
Суперклекм приклеїти або пластиліном.
Дуже оригінально. Дякую, сама б не додумалась.
Hench• 13 августа 2024
Ответ длявре_Динка
подушечку орбіт)
А це гарна ідея, і подих завжди свіжим буде. 😁
Hench• 13 августа 2024
Ответ дляМама Остапа
Ну а яку відповідь ви очікували? Тут зрозуміло без слів що треба до стоматолога іти а не дурниці в інтернеті питати.
автор Мама Остапа • 13 августа 2024
Ответ дляHench
Хотілося почути реальний досвід. Але тут все як завжди
gloria5.5• 13 августа 2024
Швидко з вибитим зубом до стоматолога. Ніяке молоко не потрібно, вірніше не знаю про таке. Були в такій ситуації, але ми не знайшли сам зуб. Якби знайшли, то сказали, що можна спробувати приростити. А так просто наростили зуб поки що без коронки, але сказали, що це не на завжли. Вже рік пройшов, поки що все нормально.

автор Мама Остапа • 13 августа 2024
Ответ дляgloria5.5
Дякую
OlenkaPekaryeva• 13 августа 2024
Ответ дляМама Остапа
Дякую
Вибитий зуб треба , щоб не висох. Тому і писали про молоко. Якщо немає молока можна під щоку ,поки їдете до лікаря
OlenkaPekaryeva• 13 августа 2024
Ось, найшла