Дівчата доброго всім дня, може хто зустрічався з проблемою, та має варіанти вирішення.
Перед дощем і т.п., коли міняється атмосферний тиск, у мене з´являються набряки на кінцівках (руки, ноги), а особливо набрякає обличчя, величезні мішки під очима, болять очі та головний біль зі слабістю і сонливістю.
До лікарів зверталася та здавала різні аналізи, робила УЗД нирок, щоб виключити проблему з ними.
Лікарі радять у такий період дотримуватися режиму харчування, пити чисту воду та трав´яні чаї, утриматися від алкоголю, солоного, гострого.
Не знаю як кому, але мені це не допомагає взагалі.
Якщо у когось така проблема є, порадьте, як ви справляєтеся? Може є якісь препарати, що полегшують такий стан?
Ответ дляIrishashchira
П´ю відвар петрушки , або смузі з петрушкою і ноги на стіну .
Дякую вам, спробую обов´язково