маска Ілона• 13 августа 2024
Обстріл в найближчі дні
Буде масований обстріл за курськ. Особлива увага київська область, будуть гатити туди більше всього.
В Києві будуть лупити в урядовий квартал і велика загроза звичайним багатоповерхівками. Дітей в школи краще не пускати.
маска Ілона
• 13 августа 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
Які школи у серпні?
Школи у вересні. Написала на перед. Аби до чогось причепитися.
Силиконочка• 13 августа 2024
Ответ дляШумелка Мышь
Троль з Європи. Там діти в школи вже пішли
Новоиспечённая немецкая фрау?
Marinamariana• 13 августа 2024
А 2,5 года когда кацапы утюжили Украину , это за что было ?? Кому то ещё страшно ?😂🙈
Ответ дляMarinamariana
Всегда, когда массированый удар, есть погибшие мирные. Вот это страшно.
Что эти пид@ры садящиеся в самолёт и нажимающие кнопку пуска ракеты, убивают людей в тыловые городах просто так
Ответ дляMarinamariana
Страшно. Безглуздо кепкувати з таких речей. Не страшно тому, хто не пережив прильотів чи невдалого приземлення поряд( Не страшно тому, хто жодного разу не хвилювався за своїх дітей під час обстрілів.
Ответ дляOllka
По-першн це логічно
По-друге - підготуватись як?
По-третє - можна подумати їм приводів не вистачає. Сьогодні вночі теж лупили і ще пару днів назад. Охматдит і без курська був і інші місця того дня.
По-друге - підготуватись як?
Вот вот.
У меня есть подружка с таким же третьим глазом как автор и она любит мне написать - от сон такой снился,будет обстрел, будь аккуратна.
Я её как-то спросила - а как мне быть аккуратной?
Переехать в подвал жить? Или как? Баллистика в моём городе прилетает до тревоги.
Кумарит такое...чему бывать тому не миновать.
Janeke_in_UA• 13 августа 2024
Ответ длямаска Ілона
Найближчими днями буде серпень))