маска Ілона• 13 августа 2024

Обстріл в найближчі дні

Буде масований обстріл за курськ. Особлива увага київська область, будуть гатити туди більше всього.
В Києві будуть лупити в урядовий квартал і велика загроза звичайним багатоповерхівками. Дітей в школи краще не пускати.
Ольга-f5e3• 13 августа 2024
Ответ дляФернанда
тревоги никогда нельзя игнорировать, даже без всяких этих предупреждений, особенно в регионах, куда достает баллистика((
Это как? А если тревога больше суток? Убежищ нет.

Ольга-f5e3• 13 августа 2024
Ответ дляKassiopeyaeva
Це ви ще не слухали Катерину Шаванову)))
Експертка в питаннях ядерки.
Вона в інтервʼю Еммі Антонюк сказала щоб не ігнорила тривогу, бо у якийсь раз кончений дід може запустити тактичну ядерну зброю.
Заховався - є шанс вижити.
Я наслухалась цією розумної (на правду) жінки і боюсь тепер ще більше
А куда ховаться не підкажете?
автор rila059 • 13 августа 2024
Ви взагалі адекватні тут?! Я з початку війни з України нікуди не їхала. Всі обстріли знаходжуся в Києві. Ніяке це не іпсо, я українка, і за Україну. Свої образи при собі залишайте.
Дами• 13 августа 2024
Ответ дляrila059
Так вы видящая? Или с ппо пишите?
Альфасамка• 13 августа 2024
не буде, нема чим хаха
Марина-7262• 13 августа 2024
Ответ дляOl-a
В які школи в серпні? Підготуйтеся, чи що?
Методичка стара🤣
natallochka• 13 августа 2024
Обстріли в найближчі дні і діти в школі. В серпні. Автор у вас вус відклеївся😉

WomAnn• 14 августа 2024
Автор спалилась и слилась 😂
автор rila059 • 14 августа 2024
Ответ дляnatallochka
Лікуйтеся
Люсильда.ua• 14 августа 2024
Ответ длямаска Ілона
Школи у вересні. Написала на перед. Аби до чогось причепитися.
Почекайте, але ж Ви написали : У найближчі дні... Але завтра зранку лише 14 серпня... То Ви наперед на кілька тижнів написали чи як? Щоб з прихватом 2 вересня? А у жовтні вже можна в школу йти?
Люсильда.ua• 14 августа 2024
Блін, а я ще працюю в центрі міста і у нас вже були прильоти у парк Шевченка і на розі б-ра Шевченка і Володимирської. От як мені тепер на роботу їздити? Що порадите? Чи є більш конкретні дати? Чи це загальна інфа з новин? Я по ТВ вже чула, що можливо спробують обстріляти адмін будівлі в центрі Києва.
Атланта• 14 августа 2024
Ну, будут гатить. Мы и так это знаем. Каждый раз, когда мы к ним задираемся, единственный их ответ-обстрел. Но что они еще могут больше того, что уже было? Да, разумная предосторожность не помешает. Но давайте без паники.
Ol-a• 14 августа 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Так ідіть із білими прапорпями до росіян миритися із їх кровожерливістю ,може пожаліють вас
Знайомо. Кожний поважаючий себе бот використовує ’чемодан, вокзал’. 11-рік чую. Тільки чомусь ті кого посилають - в України, а найбільші патріоти з ’європ’ посилають.
Sergeevna-a227• 14 августа 2024
Друг из другой страны мне вот ночью написал в панике: Блииин((Вы как там? Что будет? Я говорю а что такое? Он-ну везде же СМИ пишут, что дед бункерный дал время Зеленскому подумать до 19 августа. Грю и что потом? Что пишут? Он-ну что ядерку запустит.
Аня_я• 14 августа 2024
Ответ дляSergeevna-a227
Где такое почитать можно? Или на росии об этом все знают,а нас так никто?
Like-995b• 14 августа 2024
Ответ дляSergeevna-a227
Куда запустит?) и что это решит?)
Coffee is Love• 14 августа 2024
Ответ дляSergeevna-a227
Гарі?
LyudaT• 14 августа 2024
Поки що від обстрілу постраждали саваслейка, балтимор та борисоглебськ. Москалі кажуть 117 дронів та 4 ракети. Отаке