маска Ілона• 13 августа 2024
Обстріл в найближчі дні
Буде масований обстріл за курськ. Особлива увага київська область, будуть гатити туди більше всього.
В Києві будуть лупити в урядовий квартал і велика загроза звичайним багатоповерхівками. Дітей в школи краще не пускати.
SantaMonika• 13 августа 2024
Ми готові. Все зарядили
Охолодили вино, купили новий матрас в сховище, переживем
SantaMonika• 13 августа 2024
Ответ дляrybka21
авторко, щоб був обстріл ’за курск’, його треба готувати десь місяць.
Ну то місяць з минулого наче був
Періодичність масованих десь раз в місяць
З Курськом чи без нього
Вангою бути не треба
З Курськом чи без нього
Вангою бути не треба
SantaMonika• 13 августа 2024
Ответ дляТриАна
Потом начнется яжегарила)
И так понятно что будут продолжать обстреливать(((
Поки війна - будуть весь час
Зараз вже про перемовини мова не йде (
Наталія-Ната• 13 августа 2024
сегодня ночью говорили что-то будет. Я спала сразу в нижнем белье, вещи рядом положила чтобы одеться и бежать( пару минут есть на баллистику) как же бесит что у нас в округе пару укрытий всего. Одним просто спуститься а другим под взрывами бежать
english book• 13 августа 2024
А попередні два з половиною роки, за що були обстріли, не повідомляють?
Samocvetik-0611• 13 августа 2024
Автор провокатор, то есть войны нет??
Если бы не было Курска - не было бы обстрелов?
А энергетику нам за что обстреливали и обстреливают ???
Постановка месседжа - сугубо руснявая
lawyer2006• 13 августа 2024
Не буде обстрілу, заспокойтесь, Мені Володимир Володимирович особисто телефонував сьогодні.
Kot_v_meshke• 13 августа 2024
Ответ дляHomom
Сейчас напишут как всегда: не разгоняйте панику руснявым Ипсо и т.д. и т.п.
Так эта «новость» уже с 6 августа гуляет по всем тг каналам. Как наши в рашку вошли. Вот будет обстрел, вот будет-будет. Ну будет. Что дальше?
lawyer2006• 13 августа 2024
Ответ дляOl-a
Нічого собі. Ім´я. по-батькові, ще й з великої літери.
Ворога не можна недооцінювати.
Kot_v_meshke• 13 августа 2024
Ответ дляInno4ka-ya
Які школи, автор? Нічого, що канікули?
Ну пишут, она наперед предупредила. В ближайшие дни или в сентябре.
Ответ дляOl-a
Страшно. Безглуздо кепкувати з таких речей. Не страшно тому, хто не пережив прильотів чи невдалого приземлення поряд( Не страшно тому, хто жодного разу не хвилювався за своїх дітей під час обстрілів.
Ой, ну не надо этих манипуляций. мол, та вы жизни ни знаете, вам не прилетало.
Я лично была в больнице, когда обстреливали Охматдет, стояли у окна, я ребенка с женщиной собой закрыла, у меня спина и правая рука в шрамах и крови. Как громко было, думаю, понимаете. И то что-то не паникую и не разгоняю эти ’атветачки’.
Неужели за 2,5 года кому-то еще не ясно, что повод для обстрела им не нужен...
Kot_v_meshke• 13 августа 2024
Ответ дляrila059
Ваше дело, как воспринимать написанное мною
Куди ваша українська зникла?
Inno4ka-ya• 13 августа 2024
Ответ дляKot_v_meshke
Який сенс такого попередження? Якщо вона сама не знає коли. А так давно всім відомо, що треба бути уважними, наскільки це можливо
useruseruser• 13 августа 2024
Тобто ви вважаєте,що це вони нам мстяться , а не ми їм? Ну ну. А тоді 24.02.2022 вони за що Україні мстилися?
Kot_v_meshke• 13 августа 2024
Ответ дляInno4ka-ya
Іпсо. Воно скрізь зараз.