КрестьянинДиор• 14 августа в 01:25
Це смілива панянка, є чому позаздрити?)
Які ваші перші думки, якщо побачите на дорозі таку епатажну кияночку, що не може не приковувати увагу своєю зовнішністю. Погодьтесь, багато хто хотів би мати такій рівень внутрішньої свободи та незалежності від думок оточуючих (а шо люди скажуть) та самовиражатися і проявляти своє я так, як вам заманеться.
Результат:
вже голосів:
536 (44.15%)
Подумаю, що вона ку-ку
342 (28.17%)
Нейтрально сприймаю таке
180 (14.83%)
Це круто та сміливо
156 (12.85%)
Засуджую таке
Бамбарбия! Кергуду.• 14 августа в 10:33
Ответ дляАшотакоя
Ви прочитайте всі коментарі: про гвалтівництво, лизання ніг, сина дорослого, котрий це бічить - і якщо і далі вам буде здаватися, що це ’бере від життя’, то з вами теж не все гаразд.
Не виключаю, але я теж маю право на думку)
Подвійна веселка• 14 августа в 10:35
Знаю её. Мама одноклассника сына. Ей 40+. И она абсолютно придурошная
Лукава Кішка• 14 августа в 10:39
Ответ дляПодвійна веселка
о, наконец-то нашелся человек, который ее знает.
Один период я следила за ней в инста, и с того времени постоянно меня интересует вот что. Она и правда женщина ’нетяжелого’ поведения, или мне показалось?)
ЧукИГеки• 14 августа в 10:43
Мотоциклист должен быть в кожаных штанах, грубых ботинках и с закрытыми локтями.
Подумала бы, что она на фотосессию. Так ездить попросту небезопасно.
Подвійна веселка• 14 августа в 10:46
Ответ дляЛукава Кішка
Правда. Но я за ней не слежу. Дети учились в одном классе.
Она уже не знает как себя продать, даже в родительской группе свои фотки рассылала много лет назад )) мальчик у нее хороший был, добрый и дружелюбный, по крайней мере в младшей школе. Какой сейчас, не знаю. Но он так живо рассказывал одноклассникам о телодвижениях своей мамы с дядями, что ему пришлось уйти из нашей школы, остальные родители этого добились.
Та прям багіня• 14 августа в 10:49
Часто в ютубе такие видео попадаются. Я не понимаю что за трэнд. Шалавная наездница или как это понимать?
Ашотакоя• 14 августа в 10:54
Ответ дляЗамурмишка
а меня прикалывает
Но на ее место бы не хотели, да?
Слава Українi• 14 августа в 10:55
Бачила, одразу згадала свого чоловіка після ДТП на мотоциклі і довгі місяці лікування, пересадки шкіри і т.д....
Kusalochka• 14 августа в 10:57
Ответ дляКрестьянинДиор
Ні, в неї багато різних образів, в тік тоці попадаються інколи відео з нею, що збирають багато переглядів
Чего не сделаешь ради хайпа и просмотров)) какая свобода, блин, если нужно изголяться, чтобы тебя лайкали. И это ещё хорошо, что девушка с красивой фигурой, а не бодипозитивщица
Люблю кетчуп• 14 августа в 10:59
Панянка так панянка!
Подумала бы что у девушки от наркотиков крышу несет. Имея такие данные так их не ценить. Этот человек любит боль и страдания, обкололся татухами страшными, сидит голая на грязном сидении. Человеку плевать на свою жизнь, видимо в детстве была недолюбленной, пытается свои комплексы перевернуть в плюс, но у нее это плохо получается. Нет внутренней никакой свободы, у человека полно комплексов, которые не смогла проработать, вот и результат.
Мира всем• 14 августа в 11:08
Бачу в цьому хайп, а не сміливість. От якби співачка Альона Альона в такому вигляді на мотоциклі каталась- от це вже сміливість.
МЕСТО_Встречи• 14 августа в 11:14
Я поганої думки про таких, бо вони створюють небезпеку на дорозі для інших!
КрестьянинДиор
• 14 августа в 11:18
Ответ дляЛюблю кетчуп
Панянка так панянка!
Ну якби вона прямо так не цінила свої дані, то не зберігала б таку фігуру у свої 40+ років)
КрестьянинДиор
• 14 августа в 11:20
Ответ дляМира всем
Ну на хайп теж треба відважитись)
Подвійна веселка• 14 августа в 11:25
Ответ дляКрестьянинДиор
Ну на хайп теж треба відважитись)
Она так гоняет не первое десятилетие уже ))
Дай подивлюся• 14 августа в 11:28
Це не внутрішня свобода і незалежність )) Це навпаки, епатаж, намагання привернути до себе увагу
Кидстаффовна• 14 августа в 11:38
У вас странное понятие о внутренней свободе. Это всё что угодно, но не это
Chaterbox• 14 августа в 11:41
Ответ дляКотомафия
Несчастный, неуверенный в себе и , никому, по сути,не нужный человек. Но внутренний раздрай никак не излечить чужими взглядами на своей попе. Она позже поймет это сама.
Так
из_под_тишка• 14 августа в 11:47
Нет. Если бы она была в шортах, то да, было бы круто. А так она выглядит просто как озабоченная, это вызывает жалость.
Дайте вподобайок• 14 августа в 11:49
Ответ дляКрестьянинДиор
Ну тут справа в тому, що вона робить те, що їй в кайф, і пофіг хто там що думає)
Якщо вона так самовиражається, то там куча комплексів, травм і, як мінімум, нереалізованість в житті, що не дозволяє проявити себе в інших проявах і сферах. Швидше сумно, ніж вау. До того ж на швидкості в такому вигляді тупо холодно і пил, дрібні і не дрібні камінці по тілу летять, фу, неприємно. Чому байкери в шкірі з ніг до голови, щоб не холодно, і шкіру не зняти при їзді та падінні
Калинові вуста• 14 августа в 11:50
Ответ дляFashion_besties
Ви захоплюєтеся людьми, що на Гідропарку трусять своїми сисо-пісями теж?
Ця пані на мотобайку виглядає так, щойно вона заїхала у секс-шоп і скупила купу дешевого дрантя. Бо у неї недотрах.
Вона закликає «самці, нужбо, дійте»
То може їй дійсно треба. Київ велике місто. Чесно, зупинила б погляд на кілька секунд і далі пішла. У всіх свої справи.
Донька подруги• 14 августа в 11:52
Виставляння сраки напоказ - це самовираження?
Ну, значить кожен виражається, як може, якщо нема іншого способу...
Насправді дичина якась, наче з плем´я тумба-юмба
Донька подруги• 14 августа в 11:54
Ответ дляTammy21
Як написати ’я расистка’ не пишучи цього...
Навіщо? ви вже написали