14 августа в 07:14

Батьки двох дітей, давайте чесно

Ви згодні, що одного з двох Ви любите більше, а діти зазвичай конкурують між собою за увагу батьків.
ПампушОК 14 августа в 07:17
Ні, не згодна. Мої діти не конкурують. У них різниця 11 років. Люблю обох. Ніколи не розуміла, як можна когось більше любити, когось менше
Добро с Кулаками 14 августа в 07:17
Мы обоих в детский дом сдали, хз как там их любят.
Губка Боб 14 августа в 07:17
А мне кажется именно поэтому я никогда не решусь на второго
Фиона Шрековна 14 августа в 07:18
Задумывалась над этим, но у меня дети лучшие оба по своему
Доченька еще подросток, сын уже женился
Просто думаю что в разном возрасте детей разная любовь к ним)
Конечно когда сыну было 10, а дочке годик я больше обращала внимание на нее
ИзЮмрудная 14 августа в 07:18
Не згодна
Моїм дітям 22 роки та 7 років. Я їх люблю по-різному, але щоб когось більше чи менше - ні. За увагу ніхто не конкурує
Пешеходик 14 августа в 07:19
Не згодна. Скільки вашим дітям років? В мене двоє з різницею 2.5 роки, вони різні, з кожною своя історія і свої прікольчики. Обох обожнюю, не можу когось з них виділити, люблю однаково сильно. Між собою вони кращі подружки, конкуренція була коли були зовсім маленькі.
автор Флюорография гуся 14 августа в 07:20
Ответ дляИзЮмрудная
Не згодна
А за спадщину?
ИзЮмрудная 14 августа в 07:20
Ответ дляФлюорография гуся
А за спадщину?
Ми ще живі. Яка спадщина?
175см55кг19лет (она) 14 августа в 07:20
Судя по моей маме, да. Брата она любит больше.
автор Флюорография гуся 14 августа в 07:21
Ответ дляИзЮмрудная
Ми ще живі. Яка спадщина?
Навіть при житті батьки дарують квартири або машини.
ИзЮмрудная 14 августа в 07:22
Ответ дляФлюорография гуся
Нехай дарують
Це не про нас. Те, що ми купуємо- то моє або чоловіка
автор Флюорография гуся 14 августа в 07:22
Ответ дляГубка Боб
Вот я тоже такого боюсь.
автор Флюорография гуся 14 августа в 07:25
Ответ для175см55кг19лет (она)
Мою маму всегда любили меньше, не было на нее ни сил не времени, а в ее молодости все наследство переписали на брата.
Всміхайлик 14 августа в 07:25
Не согласна
Стигла полуниця 14 августа в 07:25
Ні, люблю однаково. Хоча характери різні, поведінка різна. І дуже бісить коли бабуся одну внучку більше виділяє
Вакцениро Вона 14 августа в 07:27
Люблю одинаково, но младший требует внимание много, старшему меньше остаётся и меня это напрягает
ИзЮмрудная 14 августа в 07:27
Ответ дляФлюорография гуся
Так вы боитесь без наследства остаться?
Весняний Марафон 14 августа в 07:27
В мене нема такого.Я сама виховувала 2-х дітей,вже дорослі.Навіть в голові не було різне відношення.Обоє найкращі в світі.
Чумацький Шлях 14 августа в 07:28
Удалено администрацией...
Бавовна 14 августа в 07:28
Неправда. У меня дочь и сын. С разницей в 7 лет. Уже не малыши, 21 и 14.
Люблю одинаково. Про спадшину смешно. Уже подарили им по квартире для старта. Сами живём в доме
ОхиИВздохи 14 августа в 07:29
В деяких знайомих родинах спостерігаю таке. Та і бабуся моя мала трьох доньок, а найкраща була одна. А тепер ця її найкраща донька(моя тьотя) ділить своїх онуків на кращих/гірших(їх у неї 4-ро)
Кринжова баба 14 августа в 07:29
Ответ дляПампушОК
И у моих 11. Разнополые. Все просто идеально получилось (ттт)
Весняний Марафон 14 августа в 07:30
Ответ дляФлюорография гуся
А за спадщину?
Особисто в мене маленький будинок,це все що є,ну й машина.Вже моїх дітей,які вивчилися і живуть за кордоном він не цікавить.Звісно,як помру,то ж не буде загнивати,продадуть.
Кринжова баба 14 августа в 07:31
Ответ дляФлюорография гуся
А за спадщину?
Аааа, вы с братом/сестрой наследство делите, ясненько
Мальдивирую 14 августа в 07:31
Це типу як моя мама казала, сестра пахне молочком, а я гіменечком
Allein74999 14 августа в 07:32
Вы не там спрашиваете)) видите - родители утверждают, что любят детей одинаково. Ответ могут дать только дети, со своим взглядом со стороны.
Чумацький Шлях 14 августа в 07:32
Ответ дляФлюорография гуся
А вот и ответ))) покарячило Вас знатно)
Эскиз бесконечности 14 августа в 07:34
Діти конкурують за увагу, вважають, що іношому більше бонусів і поблажок. Але сила любові однакова, не люблю когось більше, да і як це виміряти?
ПампушОК 14 августа в 07:35
Ответ дляКринжова баба
І в мене донька й син ) Діти ніколи не ділили маму. Старша донька - моя найкраща подруга
Эскиз бесконечности 14 августа в 07:36
Ответ дляAllein74999
діти не завжди об´єктивні)
ми старшому робимо зауваження, примушуємо прибирати в своїй кімнаті. І він думає, що ми його менше любимо, тому що меншого не примушуємо прибирати, тому що у меншого і своєї кімнати немає)))