Тільки не про гроші• 14 августа 2024
Якщо на життєвому шляху постійні перешкоди- припинити чи йти наперекір?
Не можу зрозуміти що відбувається, дайте пораду. Почула недавно таку фразу "Бог відводить ".. але ж є люди в яких тисяча невдач, а вони все одно роблять і з сотої спроби досягають мети. В мене забагато перешкод, кому не скажу, всі говорять, що не треба було значить починати, доля відводить. А я далі пру, хоча вже так обросла проблемами.. як думаєте, треба бути впертим? Бо я вже майже здалась((
Гжегож Бженчишчикевич• 14 августа 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Так, ось таких перешкод у мене море було, з ногою це просто останнє до сталося. Вже ось мало бути все ок! І тут.. шкода себе. Не можна себе жаліти, але мені не вистачає підтримки.
Підтримки всім не вистачає. Ви господар Вашої ситуації, не ті, від кого чекаєте підтримки. Звикніть, що всім байдуже на ваші проблеми
Тільки не про гроші
• 14 августа 2024
Ответ дляАноним_
Страх йти вперед
Чого?
Відпускайте
Дякуйте і приймайте
Чого?
Відпускайте
Дякуйте і приймайте
Є таке, страшно починати нове. Це психосоматика?
Аноним_• 14 августа 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Так
Вона
Люблю
Ліз бурбо
Луізу хей
Джозефа мерфі
Джо вітале
Рекомендую послухати їх на ютуб
Реально життя на
Краще , але я приміряю і вірю
Вона
Люблю
Ліз бурбо
Луізу хей
Джозефа мерфі
Джо вітале
Рекомендую послухати їх на ютуб
Реально життя на
Краще , але я приміряю і вірю
Гжегож Бженчишчикевич• 14 августа 2024
Ответ дляТільки не про гроші
І мені страшно,але я все одно переїду,хай і з паузою. Вже не боюся, бо заспокоїлася.
Вишнёвая Леди• 14 августа 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Не професійний, але якраз збиралась стати тренером, все життя хотіла
якраз ось-ось і випадково травма! при тому важка, ніяких гарантій, лікарі квжуть реабілітація довга((( мені так важко. В мене характер сталевий, але тут.. реально здаюсь( плачу постійно.
Омг, ви знаєте скільки трам у людей які добралися до олімпіади і яки перепони вони долали, бути тренером це не виступ в профспорті, у вас є час зробити реабілітацію і бути тренером, щось зовсім у вас не сталевий характер, якщо тимчасова перепона і ви вже плачете, вам точно в спорт потрібно? Спорт це зціпиі зуби і пішов, чи ви фітнес тренером в групових поскакали хочете бути? Так і там потрібно вміти терпіти.
Тільки не про гроші
• 14 августа 2024
Ответ дляВишнёвая Леди
Я не мрію про олімпіаду, не професійний звичайно. Для чого обезцінювати чужі проблеми? Так, перша травма, і серйозна як для мого способу життя, я не ексремал взагалі. Дякую.
Гжегож Бженчишчикевич• 14 августа 2024
Ответ дляТільки не про гроші
То чого ображаєтеся?
Вас пожаліти. Ну жалііємо і обнімаємо. Відновлюйтесь. Час покаже Ваше це чи ні
Вишнёвая Леди• 14 августа 2024
Ответ дляТільки не про гроші
))співчуваю щодо травми, але ви пишете про сталевий характер і тренерство, це не співпадає із картинкою постійно плачу ,все йде наперекір, що відбувається. Життя відбувається, в житті буває різне, в спроті буває різне, спорт взагалі не терпить ниття, якщо у вас є мрія, йдіть до неї. У мене колись був педагог який 8 разів вступав у медичний інститут, і таки вступив, все що з нами відбувається це досвід, ви можете , поки реабілітуєтесь,теорію підтяниту, наприклад анатомію людини вивчити, чи основи харчування, чи ще щось. Все буде добре
Кудесница_с_пургеном• 14 августа 2024
А ви точно знаєте, шо спорт - це ваше?
Хто вам говорить про сталевий характер?
Бо загубити контакт і запізнитися на поізд це як самосаботаж виглядає
Ну і думки б не виникало, що треба ціль міняти
Хто вам говорить про сталевий характер?
Тільки не про гроші
• 14 августа 2024
Ответ дляКудесница_с_пургеном
А ви точно знаєте, шо спорт - це ваше?
Хто вам говорить про сталевий характер?
Я не міняю ціль, просто ОДНІ перепони. Це не я спізнилась, а до мене. Воно як ніби не хоче бути моїм
але ок, вже отримала дозу критики тут. Я не проф.спортсменка, про характер- люблю це і йду довго, попри все. Але мене дуже підкосили останні події, саме біль і фізичні обмеження.. коли всі навколо просто бігають, а я як каліка. Проїхали. Дякую за вашу думку.