Тільки не про гроші• 14 августа 2024

Якщо на життєвому шляху постійні перешкоди- припинити чи йти наперекір?

Не можу зрозуміти що відбувається, дайте пораду. Почула недавно таку фразу "Бог відводить ".. але ж є люди в яких тисяча невдач, а вони все одно роблять і з сотої спроби досягають мети. В мене забагато перешкод, кому не скажу, всі говорять, що не треба було значить починати, доля відводить. А я далі пру, хоча вже так обросла проблемами.. як думаєте, треба бути впертим? Бо я вже майже здалась((
Все і одразу• 14 августа 2024
А якщо підлаштуватися під перешкоди? Обійти гору?

Аноним_• 14 августа 2024
Почніть дякувати
Дякую за цей досвід
Лягли спати - дякую за все сьогодні

Кардинальні зміни на краще
Кудесница_с_пургеном• 14 августа 2024
Залежить від цілі, мабуть
Якщо можна щось трохи змінити - змініть.
Якщо перешкоди прям неочікувані- то може варто й змінити ціль. ЧИ поставити на паузу
автор Тільки не про гроші • 14 августа 2024
Ответ дляВсе і одразу
Хм, не знаю як. В даному випадку це просто відмовитись від мрії. Замінити її?
Ответ дляАноним_
Почніть дякувати
Дякую за цей досвід
Лягли спати - дякую за все сьогодні

Кардинальні зміни на краще
Так, дякую, колись робила так, забула зовсім. Але все одно всередині боляче від несправедливості що невдачі перекреслюють все, і головне- просто крадуть час((((
Ответ дляАноним_
Почніть дякувати
Дякую за цей досвід
Лягли спати - дякую за все сьогодні

Кардинальні зміни на краще
Думаєте на краще?
Copy-Paste• 14 августа 2024
Тут складно щось говорити, бо все дуже субʼєктивно. Я в таких випадках намагаюся зупинитися та прислухатися до себе. А чи дійсно це мені настільки треба? Якщо треба, то продовжую. А якщо є сумніви, то відкладаю/ змінюю.

Ответ дляКудесница_с_пургеном
Залежить від цілі, мабуть
Зламала ногу. Спорт- моє друге я. (((( відчай
Гжегож Бженчишчикевич• 14 августа 2024
Ми бачимо те, що ми лиш хочемо бачити.

Як Ви інтерпретуєте обставини, події це лише Ваша інтерпретація,хтось інший може побачити не перешкоду. Я завжди кажу: як добре, що так сталося, значить є інший правильний шлях
Кудесница_с_пургеном• 14 августа 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Ви професійний спортсмен? Рекорди, олімпіади, виступи. Чи просто любите активність, спортзал. В теніс грати чи щось таке
Слобожаночка• 14 августа 2024
Авторе, без конкретики важко радити. В мене, наприклад, плани й мрії накрилися війною, але я не довго переймалася, з´явилися інші плани /мрії, про які раніше й не думала. Й так протягом життя було декілька разів, воно вносило свої корективи
Аноним Советчик• 14 августа 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Замените на руки и спину. Вы видите преграду, а я смену направления.
Гжегож Бженчишчикевич• 14 августа 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Для спортсменів, для людей у спорті переломи по життю звичайне явище.

Ходжу в парілку, там часто паряться ті, що в спорті(без цього спорт не спорт), то за переломи чи травми меніску,розриви сухожиль. Це розповіді такі самі прості як в садочках мамики дитячі орві , нежить обговорюють
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Не професійний, але якраз збиралась стати тренером, все життя хотіла якраз ось-ось і випадково травма! при тому важка, ніяких гарантій, лікарі квжуть реабілітація довга((( мені так важко. В мене характер сталевий, але тут.. реально здаюсь( плачу постійно.
Слобожаночка• 14 августа 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Професійний спорт?
Нога зростеться рано чи пізно, в чому трагедія? Я думала, у вас щось глобальне.
Я також займалася спортом, а потім ’вбила’ собі руки (кісті), спорт довелося лишити, але це половина лиха, гірше те, що хвороба заважає у житті, не можу й мишкою довго користуватися, й готувати. В спорті перейшла на плавання - тільки воно й лишилося.
Слобожаночка• 14 августа 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Довга, але ж не пожиттєва реабілітація. Більшість тренерів й спортсменів ламані /переламані, не драматизуйте
Й ви пишете про постійні перешкоди - ви втретє ногу зламали?
Ответ дляСлобожаночка
Професійний спорт?
Ще купа розривів, пошкодження хряща.. ніхто не знаю скільки ще грошей треба на відновлення. Для мене це глобально, це нога. І справа не тільки в цій операції. Декілька разів коли йшла на домовленості по роботі-вони просто зривалися, 1 раз людина загубила мій номер і ми не знайшлись. Другий- поїзд спізнився. Мабуть дійсно є речі коли ’не доля’?
ЯкаКраля• 14 августа 2024
Ответ дляТільки не про гроші
В моєї дитини теж зі спортом зв´язано і все як ви пишете перешкода на перешкоді незнаю вже що й робити. Але була пухлина доброякісна яка дуже все зіпсувала і на реабілітацію рік пішов але не здалася , а ось зараз тренер виїхала і поставили таку що вже все бажання відбила
Слобожаночка• 14 августа 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Авторе, багато спортсменів навіть операцію по заміні суставів роблять й вони повертаються у спорт й навіть стають олімпійськими чемпіонами

Гжегож Бженчишчикевич• 14 августа 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Це лише у Вас в голові, тому і топче есь на місці.

Мені переїзжати, чекає там чоловік і роботу знайшов, я справи дороблюю по квартирі, а позавчора аварійна ситуація, перед вхідними вентилем води в квартиру пробоїна в трубі, перегнила металева частина, 50хвилин черпала воду в ванній по кісточки було, поки не перекрили фахівці з ЖЕКу десь аж на бульварі воду на мій бУдинок, поки ремонтували , багатоквартирний був без води... Планувала одну роботу, тепер переробляти всю сантехніку. А зроблю все і з спокійною душею поїду, добре, що це сталося, коли я ще тут, а не в мою відсутність
Ответ дляЯкаКраля
Тримайтеся! Головне що дитина здорова! Бо в мене щось чорна полоса пішла, ніяк не проходить.
Гжегож Бженчишчикевич• 14 августа 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Крок за кроком все відновиться. В людини організм відновлюється часто не завдяки медицині, а вопржки медицині . Було б бажання Ваше
Ответ дляСлобожаночка
Значить не здаються. Дякую.
Магиня• 14 августа 2024
Ответ дляТільки не про гроші
В мене тренрка в спортзалі, після травми місяць лежала, чоловік памперси міняв
Навіть не думала міняти професію. Просто зробила певні висновки і далі вперед
Гжегож Бженчишчикевич• 14 августа 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Не буває життя без перешкод, не буває все гладко, тому чого розстроюватися? Ви молода , життя довге, буде ще багато такого, що Ви не очікували, то що кожен раз впадати в розпач? Ті обставини того не вартують
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич

Так, ось таких перешкод у мене море було, з ногою це просто останнє до сталося. Вже ось мало бути все ок! І тут.. шкода себе. Не можна себе жаліти, але мені не вистачає підтримки.
Ответ дляМагиня
Яка молодець. В мене якийсь внутрішній ресурс підкосився.. Дякую за підтримку!
Вишнёвая Леди• 14 августа 2024
Ответ дляТільки не про гроші
У вас зовсім неконструктивні думки, справедливості не існувало, це ваші внутрішні бажання, а невдачі не перекреслити все, а додають досвіду, в світі немає ні одної людини, особливо яка досягла значних висот яка б ніколи не падала і не починала заново. Краде час страждання по тому що не вийшло)))
Аноним_• 14 августа 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Страх йти вперед

Чого?
Відпускайте
Дякуйте і приймайте
Ответ дляВишнёвая Леди
Так, так і є, ви праві. Дякую