Пишу вірші, дорого• 14 августа 2024
Ацетон
На ніч піднялась температура, була 38-38,5
На ракок вирвав, пісяв по трошки- зробила смужки тест- фіолетова
Під рукою була кола, давала її
Потім бетаргін, солодкий компот з ізюму
Тест після обіду вже посвітлішав, на вечір взагалі світла- але був понос( дала смекту)
На ранок знову фіолетова, температура 37,2
Більше нічого
Питання, сому смужка знову фіолетова?
І чи можна дати йогур питний дитячий?
Під рукою була кола, давала її
Потім бетаргін, солодкий компот з ізюму
Більше нічого
Питання, сому смужка знову фіолетова?
І чи можна дати йогур питний дитячий?
Пишу вірші, дорого
• 14 августа 2024
Ответ дляLoroPiana
йогурт краще не давати, бо молочка. Треба щось легке, без молочки. Головне далі давати солодке пити.
й це мабуть ротавірус, якщо пронос
Колу можна так і давати? Чи чай солодкий?
Не хоче нічого пити інше, до сліз а ж
Пишу вірші, дорого
• 14 августа 2024
Ответ дляLoroPiana
та давайте колу, хай вже щось п´є, аби пив. А в туалет нормально ходить, не мало?
Вчора по чучуть
Сьогодні вже більше
Пишу вірші, дорого
• 14 августа 2024
Ответ дляLoroPiana
а головне який вік у дитини? й мабуть до лікаря треба
3 роки
П‘є постійно, їсти сказали що можна кашки на воді без масла ( ячмінна, рисова, овсянка) пюрешка картопля, хоібці, галетне печиво
Пишу вірші, дорого
• 14 августа 2024
Ответ дляСиреневенькая
Тому що пити потрібно й вночі теж.
+ дієта
Який йогурт
+ дієта
Який йогурт
За йогурт питаю- бо свмейний лікар сказала, що недирний кефір можна, якщо більше нічких симптомів немає
Куплю орехи• 14 августа 2024
Боржоми хорошо отпаивать при ацетоне, эффективней чем вода, чай и компот. Поить надо часто по чуть чуть, и ночью тоже, чтоб писял часто. Можно зефир на агар агаре, и мармелад на агар агаре. Рисовую лапшу на овощном бульене, сухарики, суп без мяса, мясо чуть позже можно, когда не будет ацетона. Каши можно с маслом, еда должна быть вкусной. Молочку нельзя. Всегда бдеть глюкозу крови.
Перша леді колгоспу• 14 августа 2024
Ну наверное он же ночью меньше пьёт, поэтому и ацетон на утро поднимается.
Пишу вірші, дорого
• 14 августа 2024
Ответ дляLoroPiana
ну кщо дієта є, то норм. йогурт можна буде після того як проносу й рвоти не буде
Рвота була лише один раз-вчора зранку, понос був вечером, зараз нічого не турбує тільки тест показує фіолетову полоску
Пишу вірші, дорого
• 14 августа 2024
Ответ дляКуплю орехи
Скільки днів взагалі такий стан може бути?
Куплю орехи• 14 августа 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Выпоить ацетон реально за сутки, если мама с опытом 4+.если без опыта- фиолетовый , а это и есть 4+ , и не прекращается рвота или понос- ехать в соматическое отделение по скорой и капать. У маленьких детей быстро обезвоживание наступает. Если ацетон на фоне ротовируса- я тоже за то чтоб капать, ротавирус сильная инфекция и он будет гнать ацетон, сильно много колой отпаивать нельзя и надо контролировать сахар крови, ацетоншики потенциальные диабетики, поэтому лучше капать, врачи контролируют, иногда вместе с глюкозой капают инсулин, если не сбивается и норма глюкозы уже исчерпана а капать надо. Моя в 3 года поймала первый ротавирус, и до 7 лет мы были в ацетоновом аду, кризовое течение.