Цвірінь• 14 августа 2024

Нагулянный ребенок

Дівчата, ситуація не дуже звичайна. Прошу, перед тим як щось писати поставити себе на моє місце. Я заміжня декілька років, у нас спільна довгоочікувана дитина.Коли ми познайомились він сказав, що в нього 1.5 річна дитина від колишньої( у шлюбі не були, дитина не бажана( зальот). Я прийняла це, але ця курва почала сідати на голову: усі вихідні, канікули( коли пішла у школу), літні канікули і тд, з нами. Покою не було. Вона в цей час гуляла та влаштовувала своє життя. Дитина була або в садочку, або у бабці, або у нас.Все. аліменти та сверх них-само собою, хоча вона більш забезпечена ніж ми.Чоловік дитиною не займався, уся робота була на мені, хоча я працювала як і він і хотіла спокою. У чоловіка завжди була думка, що дитина нагуляна, але я думала, що то як усі чоловіки , які не хотіли від жінки дитину так кажуть. Розійшлись вони через її постійні зради, на яких він її ловив. Час йшов,і вона сплавила дитину до нас жити на 1.5 роки. До дитини приїхала 1 раз, але вони спілкувалися по телефону . Аліменти не платила. Знову гуляла. Це було пекло, бо дитина нас вважає пустим місцем, а мама -то святе, бо рідко її бачить і дуже любить. Дитину повернули туди, куди вона і я хотіли-до мами. До цього ми зробили ДНК, бо дитина дуже була схожа на її коханця, який був до чоловіка, під час і після нього -дитина нагуляна. Щоб ви робили на нашому місці? На батька дитині пох, на мене і нашу дитину тим паче. Щоб ви робили на нашому місці? Залишили все як є, чи, по справедливості- виписати зі свідоцтва про народження.?
автор Цвірінь • 14 августа 2024
Ответ дляПечальки.нет
А муж сам хочет дружить?
У ребенка в наличии родные мама и папа.
Мама манипулирует обоими мужчинами чтобы содержали ребенка
Так, ви все вірно зрозуміли. Він дає є великі гроші, може за мовчання, бо він одружений, у нього дитина.
Одяг та сумки• 14 августа 2024
чоловік в вас гарний дитиною не займався хоча вважав що то його дитина( звісно він дитину не любить тоді і навіщо брехня на папері
автор Цвірінь • 14 августа 2024
Ответ дляПечальки.нет
А муж сам хочет дружить?
У ребенка в наличии родные мама и папа.
Він хотів лишити її батьківських прав і забрати дитину собі🤣🤣🤣тобто мені на голову. Я сказала, що то все без мене. Присів на жопу
Печальки.нет• 14 августа 2024
Ответ дляЦвірінь
Ему стоит повзрослеть
автор Цвірінь • 14 августа 2024
Ответ дляОдяг та сумки
«А що люди скажуть?» що він лох?А дитині як сказати правду? Що усі родичі-то чужі люди🤦🏻‍♂️ о це падла наробила
автор Цвірінь • 14 августа 2024
Ответ дляПечальки.нет
Ему стоит повзрослеть
Так, я так і кажу йому. Що роки прийшли, а мудрість ні😿
Копирайторша• 14 августа 2024
Ответ дляTammy21
А) Ну жалійте. Людину, яка вийшла заміж за мішок з мукою (наголос по бажанню ставте), чомусь вирішила собою всі дірки закрити, щоб штани не втратити, не дала і краплі (вона була не зобов´язана, але для мене це маркер людяності) любові тій дитині ’нагуляній’, а тепер бігає знов свої штанці обслуговує.
Там наверное штаны очень богатые
автор Цвірінь • 14 августа 2024
Ответ дляКопирайторша
Там наверное штаны очень богатые
Не, як би.🤣по любви🤦🏻‍♂️
Незламна• 14 августа 2024
автор громко акцентирует на том, что ее ребенок долгожданный, а тот чужой - по залету. алё, он в браке тоже рожден! при чем тут залет?

если она все время транслировала эту чушь про нагулянного тому дитю, то неудивительно что оно ее так и не полюбило.
ну не может быть так, что заботишься о ребенке постоянно, а оно тебя не воспринимает и типа только к маме хочет родной.

главное, у автора нет претензий к мужу. почему он ребенком не занимался?
Копирайторша• 14 августа 2024
Ответ дляЦвірінь
Не, як би.🤣по любви🤦🏻‍♂️
Ну тогда усыновляйте второго, рожайте третьего и вуаля, или вы и так за границей? А то в Украине нынче тест днк не делают
пьЯНА• 14 августа 2024
Так я не поняла, что ДНК показал?
Вы все это знали до замужества, зачем ввязывались, устроили себе интересную жизнь
автор Цвірінь • 14 августа 2024
Ответ дляНезламна

Ви читали чи як? У шлюбі вони не були ні дня. Було декілька побачень, потім вона підставила ситуацію.народжувала вона сама. З дитиною жила у мами. Вони мешкали разом лише 6 місяців перед розірванням стосунків.
автор Цвірінь • 14 августа 2024
Ответ дляКопирайторша
А чого тести не роблять?
Не люблю натовп• 14 августа 2024
Ответ дляЦвірінь
А скільки років вони прожили у сім’ї з дитиною?
Не люблю натовп• 14 августа 2024
Ответ дляБлакитна устриця
а что ребенок? большой же
Ребёнок почти не общался с мужем. Никак не отрегиаровала на результаты теста. Перестала общаться вообще
автор Цвірінь • 14 августа 2024
Ответ дляпьЯНА
Так я не поняла, что ДНК показал?
Тест показав 0. Минуле я не виправлю. Треба зараз вирішувати ситуацію. 🤷‍♀️
автор Цвірінь • 14 августа 2024
Ответ дляНе люблю натовп
У вас ситуація не така важка😔мало часу прожили разом
Меряю от 0• 14 августа 2024
Ответ дляЦвірінь
Він не знає як залишитися для усіх хорошим. Так не буде🤷‍♀️На даний час його відповідь на всі питання -Не знаю
Муфлон ваш муж а не мужик… ловил на задах сего поймали на ребенка))) а теперь чувак репу сужает и думает как ему быть….
ПампушОК• 14 августа 2024
Ответ дляЦвірінь
Ви звідки знаєте що я давала за ці роки цій дитині, а що ні?
Скільки років зараз тий дитині, дівчинка, чи хлопчик?
автор Цвірінь • 14 августа 2024
Ответ дляНезламна

Потому что он ему нафиг не нужен.так понятно?
автор Цвірінь • 14 августа 2024
Ответ дляПампушОК
13.хлопець
Морская свинка• 14 августа 2024
Не поняла что надо решать?
Подаёте в суд на отмену отцовства (или как там оно правильно называется).
С заключением в исполнительную службу, что б не насчитывали алименты

Все.
Живёте себе дальше нормальной семьёй
автор Цвірінь • 14 августа 2024
Ответ дляМорская свинка
Не поняла что надо решать?

Все.
Живёте себе дальше нормальной семьёй
Ну так мій чоловік ні як «не вляжеться».» а як дитина це сприйме. А я його кину. І тп»🤦🏻‍♂️
автор Цвірінь • 14 августа 2024
Ответ дляМорская свинка
Не поняла что надо решать?

Все.
Живёте себе дальше нормальной семьёй
Аліки платить так. Без виконавчої .
автор Цвірінь • 14 августа 2024
Ответ дляСиджу тихенько
Оборвать общение и все
Що дитині казати? Папа просто зник?
Зазнайка• 14 августа 2024
Ответ дляЦвірінь
Що дитині казати? Папа просто зник?
Автор, ситуація треш.. Якщо дитина Вас ні в що не ставить, то яка різниця? Він чужий Вам. Просто зник папа, так.
автор Цвірінь • 14 августа 2024
Ответ дляЗазнайка
Мене та нашу дитину-так. А до папи.. ну папкає ходить. Тай й все. Нічого робити не хоче, що йому «батько» каже. Вчитися не хоче. Мама -люба. Бабки скидає і нічого від нього не хоче. Тупий-дай ладно🤷‍♀️
Ворона• 14 августа 2024
Конечно аннулировать отцовство. Потом, при разделе наследства, пригодится.