Там все розмивчато• 14 августа 2024

Гірськолижні курорти біля України

Потрібно організувати зимову відпустку в мальовничому місці із зручним транспортним сполученням з Україною, оскільки мають приїхати старші родичі. Підкажіть гарні місця, можливо в Польщі, Румунії чи ще десь неподалік.
Фиона Шрековна• 14 августа 2024
У мене в закладках завжди є сайт по гірськолижним курортам біля України. https://www.google.com/search?q=%D0%B3%D1%96%D1%80...

автор Там все розмивчато • 14 августа 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Дякую
Почекуха• 14 августа 2024
Закопане Польша
Я в дамках• 14 августа 2024
Закопане. Была там. Очень красиво.
Дідова баба• 14 августа 2024
А чого в Буковель не хочете? Легше всього добиратися. Були у Австрії, Франції, класно там, але і Буковель не гірше
Ответ дляДідова баба
Бо всі діти і онуки за кордоном, в Україну не приїдуть
Турагенція Tourdream• 14 августа 2024
+ за Закопане. Багато років поспіль їздили тури родиною та з друзями на новорічні свята. Мальовничо, смачно, відносно недорого, є що робити поза катанням на лижах. З Києва якщо машиною, коло 1000 км. Якщо транспортом їхати зараз, то потяг до Пшемисля, далі до Кракова, а там автобуси чи місцевий потяг.
Ответ дляТурагенція Tourdream
Дякую, вже читаю про Закопане, думаю це буде оптимальний варіант. Ви на Каспрів верх піднімалися?
Турагенція Tourdream• 14 августа 2024
Ответ дляТам все розмивчато
Так, підіймались.
До речі, із Закопане ще можна і у Словаччину з´їздити для різноманітності. До гірськолижного курорту Татранська Ломниця відстань десь 70 км.

Ответ дляТурагенція Tourdream
Так, підіймались.
А де кращі гори в Закопане чи там?
Турагенція Tourdream• 14 августа 2024
Ответ дляТам все розмивчато
А де кращі гори в Закопане чи там?
Вище гори та довше спуски у Словаччині. Але там з інфраструктурою та дозвіллям не дуже. Та й ціни вище.
У Закопане плюс, що можна їздити кожен день на різні спуски, можна ввечері кататися, є освітлення трасс. У Словаччині взимку 15.30 - 16.00 все зачиняється. У Попраді особливо не має куди піїти. Аквапарк хиба що.
Ответ дляТурагенція Tourdream
Дуже дякую
УраганнаЯ• 14 августа 2024
Ответ дляТам все розмивчато
Дуже дякую
На Каспровому верху була тричі. Не раджу туди в погану погоду підніматися( перше фото демонструє ) . Видимість нульова і погодні умови набагато гірші, як внизу .