Молчунья• 14 августа 2024

Что вы делали, когда вашему ребенку снижали оценки из-за личной неприязни

Мошей ницца• 14 августа 2024
Ответ дляБагиня
Я не розумію, що ви мені хочете довести?
Що В2 - то лише? Це серйозний рівень знання мови, а не лише.
І якщо дитина здобула його з репетитором ні разу не бувши у тій Німеччині і робила це одночасно зі школою та іншим - то вона досягла серйозного успіху.
І я не вважаю справедливим порівнювати таку дитину з тими, хто кілька років витратив час виключно тільки на вивчення мови живучі ці роки безпосередньо в Німеччині. Це вкрай несправедливо.
Ваше право так вважати

Багиня• 14 августа 2024
Ответ дляМошей ницца
Ваше право так вважати
Це не моя думка, а саме мій досвід - коли ти вже ось тут в ції країні з цією мовою і навіть хліба не купиш і далі по списку - до лікаря не сходиш і т.ін. то тут уже історія зовсім інша, і це навіть не про цілеспрямованість.
І коли ти вчиш ту мову бо так треба без практичного її використання і розуміння чи вона тобі взагалі колись знадобиться)Та і взагалі це все вже доведені факти про мовне середовище, про що мова.
А ви пишете про один і той же рівень щодо однієї дитини зневажливо - ’Лише В2’, а щодо інших дітей - ’цілеспрямовані’.
Так це та дитина ще й не одну мову на ріані В2 знає.
Просто враження що вам заздрісно щодо репетиторів у тієї дитини і від того прям радісно що хтось по одній з двох мов наблизився до її результата без репетиторів.
Як же це низько.
Мошей ницца• 15 августа 2024
Ответ дляБагиня
Як же це низько.
Якщо багато років вчити мову (маю на увазі не школу, а додаткові заняття) без розуміння для чого вона потрібна і чи потрібна взагалі, то це до психолога. Батькам властиво перебільшувати здібності дітей, бо свої, як відомо, найкращі! А ще у багатьох в голові закладена логіка - гроші=знання, і коли цей алгоритм не спрацьовує виникає нерозуміння, а як же так?! Мені ж казали! Заздрість ні до чого. Якщо що, то я приїхала уже зі знанням мови.
Багиня• 15 августа 2024
Ответ дляМошей ницца
Ні в кого нічого не закладено, це у вас закладено, що гроші не дорівнює знання, але світ набагато цікавіше і зовсім не чорно-білий, можливі різні варіанти.
А до психолога відправляти за такою умовою можна переважну більшість дітей.
У мене в школі з алгебри/геометрії було 4, а в технічному вузі з вищої математики, з прикладної математики, з теорії вірогідності 5.
Ну ви просто справжній педагог з приводу якого створена тема, ну і як моя математичка)
Мошей ницца• 15 августа 2024
Ответ дляБагиня
Упс, я не педагог. На цьому нашу дискусію вважаю вичерпаною. Бажаю гарного дня та усього найкращого