Fashion_besties• Изменено 14 августа 2024

Вы слышали эту песню Скрябина?

Я вчера впервые услышала.

Так откровенно правду в бессовестные глаза никто в Украине не говорил политикам.
2019 год.
5 лет спустя, а такое ощущение что поет о сегодняшнем дне.
Может, Андрей «ушел» также как Тарас Чорновол?
ЧупакабраЗеБест• 14 августа 2024
тыщу раз
ЧупакабраЗеБест• 14 августа 2024
когда то это была одни из моих любимых песен, я ее нашла случайно, ютуб подтягнул когда я слушала руину, сука-вийна.
но никому из моих знакомых она не заходила, все просто пожимали плечами, мол шопаполо что тут слушать
gdsN• 14 августа 2024
Кузьма вмер 2 лютого 2015го - там 2019й написали в назві для клікбейту,схоже
автор Fashion_besties • 14 августа 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Я еще его интервью смотрела. Он один из первых среди публичных личностей начал высказывать вслух сомнение о том, что в реальности «здобулы».
Он бы про зеленозло тоже написал.

,
Anjutka-Anjuta• 14 августа 2024
автор, какой 2019, Кузьмы тогда уже 4 или 5 лет как не было
так что если его и убрали как Черновола (во что я не верю) - то точно не те, против кого этот ваш пост направлен, а как раз попередники
Nat-li• 14 августа 2024
Хоть почитали бы для начала когда он умер.
Поклонница, блин 🤦‍♀️
Sir le Noir• 14 августа 2024
Вячеслав Чорновіл. Його сину Тарасу нічого не загрожує. Кузьма , то Порошенкове протеже.
Merlana• 14 августа 2024
Панове президенти, є до вас питання:
Чому ви всі живете, як голубці в сметані?
Тоді, коли всі люди скидаються солдатам
Копійками, які ви ще в них не встигли відібрати.

Чому ви не пошлете на війну своїх синів,
Ні внуків, ні племінників, самих вас там не видно?
Зате на смерть кидаєте чужих чоловіків?..
Скажіть мені, невже це виглядає справедливо?..
Homom• 14 августа 2024
Кузьма был патриотом.
Говорят, что его убрали специально - он мог баллотироваться в президенты наравне с Зе и по
Честный человек, настоящий патриот.
olly_bijou• 14 августа 2024
памьятаю його на передвиборчому концерті на підтримку януковіча в 2004, тоді вони по всій Україні їздили. Він потім пояснював, що йому просто дуже були потрібні бабки.

А так, да, звісно, дуже потужний борцун з владою)
Sir le Noir• 14 августа 2024
Ответ дляHomom
Кузьма был патриотом.
Честный человек, настоящий патриот.
Партія Поющиє Труси.
Оля-О• 14 августа 2024
Ответ дляolly_bijou

Я тех просто в шоці - як людям аби з кого ’святих ліпить’ .

Якщо він аж такий вплив на маси мав , як йому приписують , то тоді сміливо можна стверджувати , що і яника під його впливом вибрали . Чи то таке , а ’впливати’ він пізніше почав , чим в 2004 ?
LiliaBella• 14 августа 2024
Ответ дляMerlana
Панове президенти, є до вас питання:
Тоді, коли всі люди скидаються солдатам

И сейчас все точно так же.
Война только для бедных.
Coffee is Love• 14 августа 2024
Ответ дляolly_bijou

Не думаю, що він дійсно казав, що робив то про бабки.
Швидше за все щиро вірив, що Янукович буде гарним президентом.

Ми також колись за нього голосували, а потім кляли в спину коли той тікав до Російської Дегенерації.
Дана-Нирвана• 14 августа 2024
Хорошая песня. И актуальная.
olly_bijou• 14 августа 2024
Ответ дляCoffee is Love

той факт, що Кузьма співав за безліч політиків, особливо без розбору - на підтримку екс-президента Леоніда Кучми, нинішнього президента Віктора Януковича, ’Озимого покоління’, за ’Зелених’ – Скрябін пояснює потребою в грошах.

На уточнююче запитання від Осадчої ’Байдуже за кого, аби платили гроші?’, Кузьма відповів:

’Так, то ганебна практика, 100%: ти ведешся просто на бабки без всякої ідеї, і мені шкода тих політиків, які думають, що вони щось на тому виграють’.
Манула• 14 августа 2024
Одного такого актора-борцуна вже маємо на посаді приЗЕдента зараз ...
Досить ліпіть ікону з будь кого
Реверанс• 14 августа 2024
Ответ дляolly_bijou

В свій час багато допомогав військовому шпиталю і лікарні в Києві.І цього не афішував
Кузьма про політиків

Останнє про війну
Реверанс• 14 августа 2024
Ответ дляSir le Noir
Партія Поющиє Труси.
Кузьма і прикордонники

Партія Поющиє Без Трусов.Голяка скаче по магазину діючий президент України Вова Зеленський і його соратники
Насолоджуйтеся.Пороблено в Украине95 квартал Пародия на клип г

Sir le Noir• 14 августа 2024
Ответ дляРеверанс
Кузьма і прикордонники
https://www.youtube.com/watch?v=_o78-MI12UA

https://www.youtube.com/watch?v=IpBWU6AAp7k
Самі насолоджуйтесь.
Даремно відео викладували і витрачали свій час.
cheryl• 14 августа 2024
Ответ дляHomom
Кузьма был патриотом.
Честный человек, настоящий патриот.
Чесно агітував за яника.

Взагалі чувак просто в складних погодних умовах перевищів швидкість. Не був він впливовою особистістю. Але треба зазначити що і українців наче не принижував, був послідовним. Це якщо порівнювати з пісюньковим боневтіком.
Coffee is Love• 14 августа 2024
Ответ дляolly_bijou

Сумно. Сподіваюсь бодай поточне покоління зробить з того висновки кого ми навибирали за гречку, рекламу та гучні лозунги.
karkusha.biz.ua• 15 августа 2024
Ответ дляFashion_besties
Он бы про зеленозло тоже написал.

,
поэтому его и убрали...
karkusha.biz.ua• 15 августа 2024
Ответ дляHomom
Кузьма был патриотом.
Честный человек, настоящий патриот.
сильных и небезпечних конкурентов убирают в политике. да и не только....
Суетолог• 15 августа 2024
Ответ дляAnjutka-Anjuta
Какие попередники? Политики, вы хотели сказать?