Чарівна патика• 14 августа 2024

Як мене задовбали ці зуби.. гроші є - здоровʼя не купиш(

Чи то лікарі такі на моєму шляху трапляються
Готова прийти з мішком грошей щоб закрили мої проблеми. Але не розтягували на роки . А конкретно сказали що варто зробити а що не варто в моєму віці
Бо куди не приходжу до нових лікарів всім щось не подобається, або не якісно пломбувати мені… погані контакти робили, під пломбами завжди карієс.. я дура наївна, думала солідна клініка а це халтура просто.. ходила 5 років поки ні кожен рік ті самі зуби перепломбовували, казали що то така природа моїх зубів
Весняний Марафон• 14 августа 2024
без лоха и жизнь плоха
Бамбарбия! Кергуду.• 14 августа 2024
А сколько вам лет? Прикиньте сколько еще всякого будет до старости...
Харчовий тріль• 14 августа 2024
Так и есть мне иногда кажется стоматологи это бизнес проект как развести на больше . Доверяешь потом через время в другой клинике переделывают или еще хуже без зуба остаешься
Брюнетка в Мармеладе• 14 августа 2024
5 років перепломбовували? Я тут пломбу поставила і надіюсь років десять простоїть, як попередня... ще й без коронки
Штора с кисточкой• 14 августа 2024
А у меня денег нет, а зубам пипец
Значит надо• 14 августа 2024
Яке місто? Якщо Одеса, дам номер стоматолога. Він і людина гарна, і лікар
Like-995b• 14 августа 2024
Я за время войны на зубы тысяч 100 уже угрохала. А что делать? Не повезло с зубами.
Брюнетка в Мармеладе• 14 августа 2024
Чому у людей з грошима такі погані зуби? Ніби гроші навчились заробляти а гігієну рота не навчились підтримувати?
Бамбарбия! Кергуду.• 14 августа 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
А лечить научились? Наляпают потом отпадают их пломбы или вообще вместе со стенками зуба отваливаются.
Брюнетка в Мармеладе• 14 августа 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Для мене це нонсенс. У мене одна пломба стояла більше 10 років. І ще б стояла якби карієс не почався
Боневтікла• 14 августа 2024
Брехня
Не вірю -
Гуляла з малим 3 міс по парку і зуб відколовся , тут же Гуглю приватну клініку і йду , малого в калясці на ресепнш з дівчиною , він спав .

Мені за 40 хв зробили зуб , 2 тис грн , і це чуже місто Чернівці , рік вже живу прекрасно , зуб здоровий
автор Чарівна патика • 14 августа 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Я кожні 6 міс сиджу в кабінета стоматолога
В мене є, щітка, монопучок, іригатор
Я кожен рік роблю Кт і шукаю нові каріеси
Я роблю все що можу
Але в мене купа проблем в роті(
автор Чарівна патика • 14 августа 2024
Ответ дляЗначит надо
Київ
Неваляшкина• 14 августа 2024
Кариес то такое, у меня проблема побольше, пародонтоз(( Я поставила коронки на передние зубы циркониевые, прошел год и десна поднялись, теперь надо переделывать. Я как подумаю, что мне надо эти разбивать, и никакой гарантии что это на долго. Я просто в таком отчаянии, что даже думать об этом всем страшно
Надежда наш компас• 14 августа 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
А почему он у вас начался? Что с гигиеной рота? Непорядок...
Вилами по Воде• 14 августа 2024
Я Вас понимаю.( сама по ним хожу ( а оно все болит да болит 😪
Вишня на торті• 14 августа 2024
Автор, очень вас понимаю и сочувствую. Две пломбы ставили по знакомству ещё в студенчестве. Оплатила, но врач был хороший знакомый. Мне 46, пломбы стоят до сих пор, по снимку все ок. Тот врач уже давно на пенсии Все остальное, сделанное в разных клиниках раной степени пафосности, вываливается с завидной периодичностью, крошится, отваливается, меняет цвет и т.п. Два зуба нужно будет удалять и ставить импланты. А я боюсь, что с теми имплантами будет та же самая история и тяну время.
Бамбарбия! Кергуду.• 14 августа 2024
Ответ дляЧарівна патика
В мене є, щітка, монопучок, іригатор
Я роблю все що можу
Але в мене купа проблем в роті(
то вы еще другое не обследовали, родился человек, живет и копит проблемы
Голена блондинка• 14 августа 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Якби ж то все залежало лише від гігієни...
автор Чарівна патика • 14 августа 2024
Ответ дляВишня на торті
Мені теж треба 2 зуба видаляти..
Значит надо• 14 августа 2024
Ответ дляНеваляшкина
И импланты нельзя, да?
Брюнетка в Мармеладе• 14 августа 2024
Ответ дляНадежда наш компас
Я дуже люблю солодке і жую все життя переважно на цей зуб. Мене стоматолог попереджала, але звичка
Голена блондинка• 14 августа 2024
Ответ дляЧарівна патика
Мені теж треба 2 зуба видаляти..
В мене навпаки був позитивний досвід, коли стоматолог врятував зуб з давнім гнійним свіщем, який інші лікарі наполегливо рекомендували видалити.
...аяприкольная• 14 августа 2024
Ответ дляЧарівна патика
В мене є, щітка, монопучок, іригатор
Я роблю все що можу
Але в мене купа проблем в роті(
Менше шукайте - менше проблем буде.
...аяприкольная• 14 августа 2024
Ответ дляНеваляшкина
А яка причина пародонтозу? Ось теж надумала ставить на дві верхні одинички. І вік вже такий, ясна посідають ....
Неваляшкина• 14 августа 2024
Ответ для...аяприкольная
Пародонтоз с возрастом у всех, просто у кого то это происходит раньше. Может из за неправильного прикуса, может наследственное. Но у меня ещё проблема была из за исправления верхней двойки, была киста и теперь дистрофия десны в том месте. Если бы я знала в какие проблемы это выльется, лучше ходила бы со своими кривыми, но здоровыми. В 25 спилили зуб и штифт поставили и реставрацию на передние 4 зуба, а фотополимер имеет свойство расширяться и травмировать десну. Но тогда мне об этом никто не сказал.
Снідаю авокадо• 14 августа 2024
У меня зубы тоже так себе от природы, нет ни одного зуба без пломбы
Пришеечный кариес моя проблема
На днях полечили каналы, т.к. под пломбой прогрессировал кариес и уже перешло на нервы, пришлось чистить. 15 тысяч минус.
Теперь нужно второй лечить такой же, тоже каналы плюс коронку ставить 18 тысяч сказали. Я не знаю где эти деньги печатать.
И не хочется без зубов жеж стать
JulliK_• 14 августа 2024
Ответ дляЗначит надо
Давайте в личку, спасибо
Фенте Фря• 14 августа 2024
Особенно когда с зубами и так дела не очень, а тут ещё мудрости эти бл удалять..
...аяприкольная• 14 августа 2024
Ответ дляНеваляшкина
В мене теж штіфти, невдало поставили коронки років з 20 тому. Ясна періодично запалюються в тому місці, періодично відвалюється коронка - то один зуб, то одразу два. Збираю гроші і восени йду міняти вкладку і нові коронки ставити. Але мені рекомендують ставити на чотири, а я ще думаю: сусідні ще ’живі’ і навіть не пломбовані. А зробити як зараз тільки ’по правильному’ - все одно ’немає гарантії’ що надійно. Ось у кожну тему тепер заходжу, про зуби
А реставрувати мені потрібно нижні 4 шт, ті вже ’без нервів’, чорні і криві