Сплюшка• Изменено 15 августа 2024

Це що прикол такий - догляд за тваринами безкоштовно ?

Знаходжусь за кордоном, вже не раз зустрічала у групах оголошення від місцевих про пошук доглядальників за тваринами (собаки, коні!) і це все на безоплатній основі.
Тобто доросла людина має так хотіти копирсатись у лайні (в прямому сенсі), що замість провести свій вільний час з родиною повинна мати бажання чистити вольєри, купати, вичісувати. Вигулювати. Ось, наприклад, купила родина щеня, яке не привчене до туалету. І пропонує безкоштовну роботу по догляду за цим собакою: слідкувати, щоб він ходив на пелюшку, а якщо піде не на неї - все вимити, викупати пса.
Або догляд за конем: чистка стійла, миття, вичісуваннч гриви, прогулянка.
І це все на добровільний основі 😅
Я, якщо що, люблю тварин і в юності займалась волонтерською діяльністю.
Але мені не зрозуміти, як може вистачати совісті пропонувати таку роботу, за яку не заплатять ані цента 🤯
Є такі альтруїсти, яким до такого ступеню нічим зайнятись ?
Каллипсо• 15 августа 2024
У меня есть знакомая, которая обожает ковыряться в огороде. Я терпеть не могу. Поэтому чужие бзики это потёмки )
УжеВотДа• 15 августа 2024
Я вам больше скажу: за право ухаживать за лошадьми люди ещё и платят деньги. Правда, в комплект входит и катание на лошадях.
автор Сплюшка • 15 августа 2024
Ответ дляУжеВотДа
Тобто, доглядаєш коня і можеш на ньому покататись ? За це люди згодні по пів дня проводити у стійлі ?
Чудовий каламбур• 15 августа 2024
То вы не в теме. К лошадям очередь выстраивается
автор Сплюшка • 15 августа 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
Це люди, які не працюють?
Бо слабо віриться, що після робочого дня підуть чистити .імно, щоб проїхатись на коні 😅
УжеВотДа• 15 августа 2024
Ответ дляСплюшка
Да. Именно так.
В Киеве тоже была конюшня, где покупаешь абонемент и посещаешь выбранную лошадь раз в неделю проводя с ней целый день.
Тебя учат ухаживать за лошадью, чистить конюшню, учат верховой езде.
Чудовий каламбур• 15 августа 2024
Ответ дляСплюшка
Це люди, які не працюють?
Всякие. И взрослые люди, и подростки. Себе не могут позволить завести, поэтому таким образом общаются с животными.

Я вам еще фанфакт скажу - есть, например, блатные поля клубники, куда за вход платишь, собираешь сам ту клубнику и потом за вес тоже оплачиваешь отдельно
spart-5037• 15 августа 2024
5 евро абонемент на выгул собачек. приходишь, тебе выдают собаку и гуляешь с ней. Может и с уборками так.
roksinata• 15 августа 2024
В Польщі можна викупити абонемент на верхову їзду. Ти раз в тиждень приходиш прибираєш за конем, чистиш його , кормиш, прибираєш в стійлі і всього 5 тис грн в місяць платиш
НуКаНаКа• 15 августа 2024
Не бачила такого. Знайома в іншій країні. Так платно забирає до себе тваринок і доглядає. Попит є. Хоча у самої домашня тварина+ двоє маленьких дітей.
А наприклад ,щодо догляду за конями, то я знаю дівчину яка займається кінним спортом. Сама по собі брезглива дуже, підліток ще. Але за своєю конячкою доглядає і любить це.
Але не думаю, що конюшню чистить))
Фокус-Покус• 15 августа 2024
Заводити тварину за кордоном це: дорого купувати, податок (собака) + страховка у середньому - 40 євро щомісячно, а, бажано дорожчу (кіт і собака) + інші поточні витрати.

Донька хоче кота, я собаку (невелику, але розумію, що ми її не потягнемо, у мене і робота позмінна, о 4 ранку не хочеться вигулюіати).

От я би узяла кішку на перетримеу, подивитися, чи мені зайде, як донька буде доглядати....
nutty• 15 августа 2024
Ответ дляЧудовий каламбур

Я так в Израиле ездила личи собирать))
nutty• 15 августа 2024
Ответ дляФокус-Покус

Попросите уезжающих в отпуск знакомых оставить вам животное и поймёте. Я, например, соседскую собаку могу к себе взять дней на 7. Со своим же все равно гуляю, кормлю, чешу.
Губки-уточкой• 15 августа 2024
Ко мне раньше обращались волонтеры и просили передержку. Я снимала тогда старенькую хрущевку, бабушка, которая ее сдавала была не против. Мне привозили котиков после клиники, обычно больных, после операций. Я их выхаживала, обрабатывала уши, закапывала носы (они потом чихают с соплями), убирала, приучала к лотку. Из заморышей они у меня превращались в красавцев. Потом их фоткали и пристраивали. Мне это все нравилось, я радовалась когда они находили семью.
Потом, к сожалению, бабушка умерла, ее внук наследник попросил съехать, я нашла другую квартиру, но котиков туда уже было нельзя
Мюллерная• 15 августа 2024
Ответ дляФокус-Покус

а если с этим котом, не дай бог, что то случится? мой совершенно здоровый кот, после посещения ветеринара и обработки от блох умер на третий день. а если б у чужого человека? та ну на
Black-Angel• 15 августа 2024
Розкажу по коням. Більшість спеціалістів кінної сфери в прямому сенсі виростають на стайні - це фанати своєї справи, але заняття з кіньми - недешеве задоволення. Тому багато людей починають з волонтерства - допомагають на стайні і одночасно навчаються працювати з кіньми (ні, це не тільки прибирання денників - виведення коней в левади, їх чистка, купання, сідловка, тренінг, годівля і т.д.). ’Аби кому’ коня не довірять - з ним потрібно вміти працювати, а для цього потрібно або довго і дорого вчитися, або знайти стайню, де зможуть навчити за особисту допомогу.
Для багатьох людей це за щастя. Але якщо вершник хоче стати спортсменом або просто добре їздити, то він також оплачує тренування.
Black-Angel• 15 августа 2024
Просто не кіннотниками це не зрозуміти) Навіть дорослі конелюбителі зі статусом, які не мають коня знаходять час, щоб хоча б раз-два в тиждень приїхати до коней, бо це їх відволікає, розслабляє. А серед підлітків це поширено з давніх-давен.
Красавица писяная• 15 августа 2024
Да, автор, я в одной из стран ес, тут волонтёры делают нереальные вещи, иногда сама себя спрашиваю - вот оно им надо? Но оказывается надо. Если есть объявления, значит есть спрос.
TaFo• 15 августа 2024
у нам морской хрюшик. когда едем в отпуск, даю обьявление о передержке. в течении 5 минут минимум 10 желающих. от денег отказываются. хочется по граться, но не на постоянной основе