Просериарила молодость• 15 августа 2024
IPhone 15.
Дівчата, хто має версію IPhone 15, скажіть будь ласка, можливо перекинути з ноута музику, фільми, через type-c? Раніше не можна було, тільки з Мак бука, чи я може щось не розумію. Ніколи айфона не було, але для роботи потрібно якісні фото. Ще правда думаю, брати чи ні, мені цікавить чи можна завантажити музику та відео зі звичайного ноута? Чи є різниця між звичайним 15 і 15Pro? Всім дякую.
Сокодавка ще та• 15 августа 2024
Невозможно. Айфон работают немножко по другому , это не андроид
Музыка - покупаете подписку.
Просериарила молодость
• 15 августа 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Музыка - покупаете подписку.
Дякую.
Просериарила молодость
• 15 августа 2024
Дівчата, всім дуже дякую. Висновок - айфон не моє.
Просериарила молодость
• 15 августа 2024
Ответ дляОксана Р
поддерживаю!
За имя платить не собираюсь.Есть похожие функции в телефонах с меньшим бюджетом
Дякую.