Ищу Аленя• 15 августа 2024
Ви часто помагаєте своїм батькам?
Я маю на увазі приїжджаєте і розгрібайте і відмиваєте хату і т.д. І у ваших батьків порядок чи безлад?
Ищу Аленя
• 15 августа 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Моя так само. Завжди казала-я працюю, а прибирайте ви все в хаті (вонамеге мала на увазі,бо тато з братом морозились). Бо мати нас годувала і вдягала.
Ну ваша працювала, може і дійсно сил і здоров´я не вистачало. Моя ніколи ніде не працювала.