Ищу-брожу• Изменено 15 августа 2024

Робота в маленькій організації чи у великій?

Є 2 вакансії з однаковою ЗП. Але одне ТОВ маленьке, на 20 працівників, такий собі сімейний бізнес, а інше з штатом біля 1000 чол. Що б ви обрали? І чому, якщо не важко написати?
Трусиковед• 15 августа 2024
Велику

осень харашо• 15 августа 2024
велику
Ковбой Хагис• 15 августа 2024
велику.
Обижулька• 15 августа 2024
теж велику. Працювала 2 рази в компанії до 10чол, мені некомфортно було. У великій - прекрасно.
Не гавкаю- но охраняю• 15 августа 2024
Каждому своё
Мне маленькие нравятся
Водійка хімарса• 15 августа 2024
Велику. Я там почуваюсь вільно
harmyder• 15 августа 2024
20 працівників - це сімейний бізнес?)))

Хачапууури• 15 августа 2024
Велику.
Вони більш бюрократичні, але й більш стабільні
harmyder• 15 августа 2024
Я би обирала за іншими критеріями, не тільки за кількістю прецівників
Ваша прЭлесть• 15 августа 2024
Залежить від колективу. Я зараз працюю в колективі 12 осіб, частина колективу у іншому місті, спілкуємось по телефону чи відео зв´язку. То мені такий формат подається. Працювала у більших колективах, то було більше інтриг, пліток. Тут краще. Але мега крутий керівник, мабуть від нього все йде.
автор Ищу-брожу • 15 августа 2024
Ответ дляharmyder
20 працівників - це сімейний бізнес?)))
так, 7 з 20 - родичі з різним ступенем спорідненості.
забиякина• 15 августа 2024
Велику, в маленькій зазвичай політика родини, тому затримки переробітки ми ж сімя
Ваша прЭлесть• 15 августа 2024
Скажу ще з власного досвіду,де менший колектив людей цінують більше. Керівник намагається робити приємності для людей- пікніки, організовує подорожі, пригощає смаколиками. Ну і колеги теж ініціюють зібратись неформально, поспілкуватись. Мені здається у великих компаніях немає такого, ну принаймі у мене не було такого досвіду.
Тролю як можу• 15 августа 2024
сижу в эту минуту в инженерном корпусе большой компании (управленч. корпус 212 придурков со мной, общая численность 2,8 тыс.). Утром стабильно получили пизд. от техдира, поругались из за парковочных мест и побежали исправлять косяки, вот пью кофе... и понимаю что я люблю свою работу, свой коллектив, ну и зарплату. Поэтому я за большой коллектив!!
Ваша прЭлесть• 15 августа 2024
Ответ дляТролю як можу
Ну і в чому кайф -весь час на стресі. А наш шеф привіз тістечок до кави, покавували і спокійно працюємо. Паркувальних місць завалісь) піздюлей не отримуємо і не вигрібаємо. Є зауваження але конструктивні і рідко.
Тролю як можу• 15 августа 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
разве я соревнуюсь с вами? или я написала что я в стрессе?? хм. нет. К чему ваш сарказм и желчь?? хотя я знаю..
Вся в кредитах• 15 августа 2024
У маленькій буде багато зайо від власників, говорю по своєму досвіді
Губи до вух• 15 августа 2024
Ответ дляИщу-брожу
Та ну нафіг. З кимось з них щось не поділите і по замовчуванню приймуть їх сторону.
Взагалі, є свої плюси в обох випадках. Велика компанія - більше стабільності, але й більше бюрократії, усе по регламенту, через CRM, погодження на погодження.
Маленька - якщо приживеться, зазвичай менш формальні стосунки, усі проблеми вирішуються через розмову, максимум дзвінок напряму з керівником.
Готова до другої• 15 августа 2024
Ответ дляИщу-брожу
Ой,не

lisa2101• 15 августа 2024
В любом случае от руководства всё зависит. В маленькой более гибкие условия. Можно опоздать иногда, отлучиться куда-то. В крупной компании наберетесь больше опыта. И есть возможность роста. Я бы выбрала крупную. А вообще, выбирала бы ближе к дому.
бювет_в_обед• 15 августа 2024
Большая
Забагаловка• 15 августа 2024
Я свого часу обрала велику. Плюс: досвід в корпорації, страховки і всяка інші плюшки, норм техніка, чисто робота, без всяких зборів на дн по 200 грн.
Мінуси : якщо для набуття досвіду, то дуже часто функціонал поділений на ділянки і ти будеш робити малесенький кусочок роботи. Я просила щоб мене переміщали, тому що десь через рік починаєш вити від одноманітності виконання завдань. Я бухгалтер, якщо це важливо.
Неваляшкина• 15 августа 2024
Залежить від сфери, я люблю маленькі компанії, але я трудоголік, люблю різноманітні задачі, для досвіду, те що треба, але якщо компанія сімейна, як ви написали, зі зростом там проблемно може бути тай бюджет на всякі плюшки скромніший. Бізнес процеси описані коряво. Хоча і великих українських компаніях буває треш.
Неваляшкина• 15 августа 2024
Ответ дляИщу-брожу
Якщо так багато родичів, ні, шукають тих хто буде працювати, будуть грузити усім підряд.
автор Ищу-брожу • 15 августа 2024
Ответ дляЗабагаловка
І я бухгалтер