Чи це нормально, що дитина з 1го міс почала смоктати пальчик? Зараз дитині 3міс. На ГВ, пустушку не даю. Засинає частіше всього з пальчиком сама і коли хоче їсти, то бере пальчик.
Педіатр сказала, що це хороший рефлекс
Але я боюсь чи не буде потім проблем з прикусом. І як потім відучити. Поділіться своїм досвідом.
Педіатр сказала, що це хороший рефлекс
Hanna-Hanna• 15 августа 2024
Я би розглянула варіант дати пустушку дитині. Або якщо це тільки у сні, то спробувати вкласти у царапках.
Скоріше за все дитина намагається заспокоїтись таким чином, але як показує практика, відучити від смоктання пальця складніше, ніж від дурника. Бо дурник в якийсь момент «ламається»/ дарується мишці чи їжачку, а палець завжди під рукою.
Lilian-nochka• 15 августа 2024
Ну да нормально.не трогайте его,ничего прикусу абсолютно не будет
Lilian-nochka• 15 августа 2024
Ответ дляHanna-Hanna
Зачем?)ни с соской,ни с пальцем во рту в школу никто не ходит,само пройдет))))
Hanna-Hanna• 15 августа 2024
Ответ дляLilian-nochka
По роботі стикалася з дитиною, що майже у 4 роки з пальцем в роті. І в такому віці мамі вже не смішно і не до смайликів, бо питання про прикус таки почало стояти.
Ответ дляЛюблю море
Педиатр какая то дура. Отучайте срочно и давайте соску
А від дурника не буде поганого прикусу чи проблем з гв?
Люблю море• 15 августа 2024
Ответ дляМарія -bb82
Не будет. Если сосет палец, значет нужна пустышка.
Lilian-nochka• 15 августа 2024
Ответ дляHanna-Hanna
Успокаиваеться так,там вопрос не к пальцу,а че дите нервничает
Люблю море• 15 августа 2024
Ответ дляLilian-nochka
Пусть сосет до института
Люблю море• 15 августа 2024
Ответ дляLilian-nochka
Ещё и как с пальцем ходят.
Lilian-nochka• 15 августа 2024
Ответ дляЛюблю море
Пусть сосет до института
Никто не сосед до института,в памперсах в школу не ходит,и сисю не просит
Люблю море• 15 августа 2024
Ответ дляLilian-nochka
Да ладно. Лично знаю двоих, что чуть что и палец во рту. Большая проблема отучитт именно от большого пальца
Hanna-Hanna• 15 августа 2024
Ответ дляLilian-nochka
З цим ніхто не сперечається. Але якщо у дитини смоктання пальця це вже дуже давня звичка, то перевчити складно. Не розумію, навіщо створювати проблему там, де можна не створювати. Це не відміняє того, що дитину треба вчити заспокоюватися різними способами також.
Lilian-nochka• 15 августа 2024
Ответ дляHanna-Hanna
За палец ребенок в 2 года уже в 98%забудет
Hanna-Hanna• 15 августа 2024
Ответ дляLilian-nochka
У вас є гарантії, що дитина автора не увійде в ваші гіпотетичні 2 відсотки?
Ну моя дитина смокче тільки перед засинанням. А заснула і він одразу випадає сам з роту.
Ответ дляЧаюри
Вона у Вас окремо спить? Перед засинанням зазвичай діти груди смокчуть. Якщо окремо то давайте пустушку.
Так. В пристввному ліжечку
Але ж вона вдень у візочку може спати
Fotografkiev• 15 августа 2024
Давайте соску. У меня племянник вот так без соски палец большой сосал, еле отучили. Соску забрать можно, а палец как заберешь? У ребенка сосательный рефлекс, нужно его как-то удовлетворять.
_Мальвінка_• 15 августа 2024
Нам 7,5 і досі з пальчиком тільки засинає, я теж хвилювалась як ви, але з часом зрозуміла що насправді нічого поганого тут немає, головне вчасно відлучити. Нам казав невролог що до 2х поків нічого поганого немає, і що вона з часом сама кине то діло) Не розумію коментаторів про соски, я категорично проти, і мені здається що затримка мовлення може бути саме через соску.
_Мальвінка_• 15 августа 2024
Блін почитала коментарі з приводу дайте соску він хоче смоктати, а нічого що ще в утробі у мами вони заспокоюються саме пальчиком, це природньо!!! Чи ще в утробі треба тикати соску?
Ответ для_Мальвінка_
Дякую) легше стало