Я Головна• Изменено 15 августа 2024
За рахунок чого лікується дистальний прикус? Якщо верхня щелепа комфортна
І язик нормально розміщується зверху
Червоним позначила язик.. що він ось так лягає… на нижні зуби
А нижня щелепа не до розвинута
Як вони тоді роблять що щелепи стають правильними, прикус рівняється..
За рахунок чого? Я реально не доганяю
А нижня щелепа не до розвинута
За рахунок чого? Я реально не доганяю
Я Головна
• 15 августа 2024
Якщо видаляти 2 четвірки вехньої щелепи - то який тоді сенс? Робити візуально правильний прикус? А язику куди діватись
От я його намагаюсь помістити в простори нижньої щелепи і він в мене не комфортно лежить
Лікарка каже шо язик все нормально ляже… я логічно не розумію.. я не лікар але ж не ідіотка
Дівчина заглядєніє• 15 августа 2024
Ответ дляЯ Головна
Підріжуть язик
Я Головна
• 15 августа 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Підріжуть язик
Ну про це взагалі не казали нічого 😂😂😂
Дівчина заглядєніє• 15 августа 2024
Що значить недорозвинена нижня челюсть? На знімку верхні зуби які потрібно підрівняти 9 нижньою челюстю.
мегамоСГ• 15 августа 2024
Ответ дляЯ Головна
Вы же понимаете, что доктор хочет просто заработать? Что там будет с вашим языком - ему вообще не интересно
Дівчина заглядєніє• 15 августа 2024
Ответ длямегамоСГ
Нічого не буде з язиком. В моєї дитини такий прикус, розходження 12 мм. Зараз рівняємо і о диво ящик вміщається
мегамоСГ• 15 августа 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
А как вы равняете челюсть, если нижняя меньше, чем должна быть?
Я Головна
• 15 августа 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
В неї теж така щілина як а мене ?
Я Головна
• 15 августа 2024
Ответ длямегамоСГ
От я йому прямо питання задаю
Якось все розмито каже
Тіпа ок. Все супер буде 🥹
Якось все розмито каже
Тіпа ок. Все супер буде 🥹
Дівчина заглядєніє• 15 августа 2024
Ответ длямегамоСГ
Хто сказав що вона менша ніж має бути? Вона якраз нормальна, а от верхня ні. Брекетами рівняється поки мала доволі непогано.
Я Головна
• 15 августа 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Ну нижню челбсть вони ж не можуть висунути зробити довшою, бо тоді в суглоб залізуть, а це погано
мегамоСГ• 15 августа 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
А что у вашего ребёнка с верхней?
Пирожкиня• 15 августа 2024
Ответ дляЯ Головна
От я йому прямо питання задаю
Якось все розмито каже
Тіпа ок. Все супер буде 🥹
Якось все розмито каже
Тіпа ок. Все супер буде 🥹
Верхню шухлядку не задвинуть, не хвилюйтесь. Просто зведуть прикус . Трохи спробують витягнути нижню щелепу і нижній ряд, а верхній підтягнеться.
Я Головна
• 15 августа 2024
Ответ дляПирожкиня
Так це погано коли із суглоба витягувати нижню челюсть
Хіба це лікування? Це якась сфера краси а не лікування… роблять ілюзію рівних зубів
Потім дисфункція буде
Дівчина заглядєніє• 15 августа 2024
Ответ дляЯ Головна
В неї теж така щілина як а мене ?
Ну звісно що така. В неї теж дистальний прикус.
Пирожкиня• 15 августа 2024
Ответ дляЯ Головна
Потім дисфункція буде
Ніхто її не буде витягувать. У нижньої щелепи є достатній люфт для маневру.
Я Головна
• 15 августа 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
А скільки вона вже ходить з брекетами?
мегамоСГ• 15 августа 2024
Ответ дляЯ Головна
Автор, у меня дистальный прикус. Верхние зубы полностью перекрывают нижние.
’Лечить’ его можно до бесконечности. ’Вылечить’ нельзя.
Я Головна
• 15 августа 2024
Ответ длямегамоСГ
І як ви живете? Вам мабуть кожен стоматолог про це каже.. як і мені
Що треба щось робити з прикусом
мегамоСГ• 15 августа 2024
Ответ дляЯ Головна
Що треба щось робити з прикусом
Нет. У меня хороший стоматолог, который устраняет проблемы которые есть. И все
Я Головна
• 15 августа 2024
Ответ дляБлискавка
Дочке улалили верхние четверки. Зубки идеально стали. Но брекеты носиои долго.
Ну і мені кажуть видаляти
Але тоді язик не стає
Я Головна
• 15 августа 2024
Ответ длямегамоСГ
А у вас теж є така щілина?
Бо стоматологи мені кажуть що це ужас ужасн й в мене
Дівчина заглядєніє• 15 августа 2024
Ответ дляЯ Головна
Навіщо чіпати нижню? Вона нормальна. Проблема з верхньою. В нас була ідіотка яка хотіла підтягти нижню до верхньої, Бог милував. Пішли до нормального лікаря і за півтора місяця щілина зійшлась і зуби пішли на місце. Ми поставили в червні і результат дуже помітний. В дорослих це довше і важче. Вона навіть болю не відчувала, що дуже дивно навіть лікарю