А я женатая• Изменено 15 августа 2024
Студентка та житло в Київі
Дівчата , може хто що порадить, дівчинка після 11 класів вступила на навчання в університет Шевченка, ВПО має статус, за гуртожиток поки нічого не відомо, сказали чекати, з 26.08 будуть розглядать питання. Батьки шукають квартиру , але все дуже дорого, де шукати житло і яке для студента? Де ваші діти живуть, які навчаються в Київі?
булоТАЙминуло• 15 августа 2024
Автор,найдешевше-це студентський гуртожиток, потім- кімнати у квартирах, а потім вже квартири різного ступеню вбитості
Куратор дебошей• 15 августа 2024
Шева на виставці чи в центрі? Шукати з ким зняти 2-4 дівчини на 1-2 квартиру. Як по грошах буде. Гуртожиток зараз не знаю в 2016 -20 впо давали
А я женатая
• 15 августа 2024
Ответ дляКуратор дебошей
Поки не знайшли з ким можно буде вдвох знімати житло, нікого не знає там
Смайлик• 15 августа 2024
Ответ дляА я женатая
Бюджет 10 тис
Пробуйте найти крошечную квартиру. Пусть это даже будет до 20кв.м.
Общежитие печалька. У меня подругу укусила крыса за губу когда-то. Кипишь был. Условия жесть
А я женатая
• 15 августа 2024
Ответ дляКараПузовна
Если дорого - не поступайте в Киев.
Вже вступили, батьки там забезпечені більш -менш, шукають варіанти
Черговий по кухні• 15 августа 2024
Ответ дляА я женатая
если обеспечені-снимайте квартиру. Если нет-есть статус ВПО-идете до комендатнта общаги, идете до декана и до ректора Шевченка-я ходила к ректору-отличная общага--кто добивается-тот добьется.
Блакитна устриця• 15 августа 2024
Ответ дляСмайлик
Так, згодна
Ми сину знімали біля самого КПІ маленький батушатніки за 7 тис грн.
Окультурили и стало затишно і гарно.
А одному вистачило
Окультурили и стало затишно і гарно.
А одному вистачило
А я женатая
• 15 августа 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
Общаги Шевченка не в поганому стані? Більш менш пригодні для життя?
Черговий по кухні• 15 августа 2024
Ответ дляА я женатая
Хорршие общаги. А если сравнивать с регионами-прекрасные. Можно самим сразу обои переклеять. Нам и мебель всю новую выдали! и даже новый хороший матрац-такой современный уже.
Забагаловка• 15 августа 2024
Ответ дляСмайлик
В Шеве хорошие общежития мой сын жил вдвоём со студентом. У них был душ и туалет на 2 блок( на 2 комнаты). Кухня на крыло. Условия хорошие , он 3 раза переезжал за время учёбы и все комнаты нормальные были с мебелью.
Синиця у спідниці• 15 августа 2024
Автор в Шевченка гарні гуртожитки по 2 дитини в кімнаті . Нехай чекають гуртожиток так у всіх ВУЗах заселяють з 26-27 серпня. А там вже рік поживе з кимось познайомиться тоді можна і квартиру на декілька дівчат шукати а може і далі буде жити в гуртожитку.