Котики-муркотики• 16 августа 2024

Що робити з братом?

Матір та мій брат живуть разом, матір пенсіонерка а йому 30+
Він давно не виходить в люди, не миється, живе як дикун.. документів немає ніяких..
Може хто підкаже, що з ним робити? Бо вони живуть в Донецькій області, скоро треба буде їхати звідти їм 😭
Ну матір може ми заберемо, щоб з нами жила, але брата ні, бо в нас малі діти., ну ви зрозуміли, але кидати його там не правильно.. я не знаю що робити.. прошу, будь ласка, може хтось порадить щось дійсно хороше та правильне..
Докладальниця• 16 августа 2024
Ответ дляКотики-муркотики
А что меня обсуждать? Нет ничего интересного
И вы не за ту страну думаете 😏
ладно-ладно...не ту)) а постеснялись написать в какой почему?

Мама Карло• 16 августа 2024
Ответ дляКотики-муркотики
А що мені треба було робити раніше?
В 15-16 я вчилася в окупації, потім виїхала в іншу країну, я не спілкувалася з родичами до 18 року, поки не повернулася і не знайшла їх.. а потім в мене своє життя, діти.. а вони дорослі люди.. я пропонувала документи зробити, мене в ігнор кинули
Ви краще нічого не пишіть, раз пишите дурниці
Вам дурницю ніхто не пише. Пишуть виходячи з того, що ви написали на початку.
У вас два шляхи: робити щось, або не робити нічого.
автор Котики-муркотики • 16 августа 2024
Ответ дляДокладальниця
Я так всегда пишу, не придерайтесь
ПироженкА• 16 августа 2024
Ответ дляМіні-бікіні
Тогда бросить, забить и не играть в благодетеля. Чужой человек его точно к себе не заберет
У больного брата есть ещё родители . вот они и должны о нём заботиться. Автор предложила хотя бы документы ему сделать. Но родители и этим не хотят заморачиваться.
Докладальниця• 16 августа 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Я так всегда пишу, не придерайтесь
не буду.ваше право.
Мама Карло• 16 августа 2024
Ответ дляКотики-муркотики
А ви знаєте що я маю? Ні, от і не треба за мене тут вирішувати
То ви питаєте що вам робити, потім пишете, що не треба за вас вирішувати. Здається тема просто так.
ИзЮмрудная• 16 августа 2024
Ответ дляКотики-муркотики
А що мені треба було робити раніше?
Автор, а вам дозволять фінанси оплатити їм житло? Якщо так, то забирайте їх , оплачуйте житло

ПироженкА• 16 августа 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Як? Якщо він не хоче, та й привести в порядок треба, а він не хоче 😭
Автор никого никуда не забирайте. Раз мать не хочет оформлять больному сыну документы, не хочет заниматься его лечением , не думает куда его устроить на будущее и отцу тоже пофиг, то пусть живут все вместе. У вас своя семья , свои дети , вот на них сосредоточьтесь.
Мама Карло• 16 августа 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Там інтернат не такий де він жив, тому це батьки мали зробити, але як вийшло вже..
Слухайте, навіть якщо батьки, то інтернат це контролює. Я працювала в такому інтернаті, тому не розказуйте мені. Бо документи перевіряють дуже ретельно. Перехід на паспорти теж. На кожного тека окрема з документами.
Міні-бікіні• 16 августа 2024
Ответ дляПироженкА
Родители не хотят заморачиваться
Тему создала автор
Докладальниця• 16 августа 2024
Ответ дляПироженкА
потому что сами, без сына они пойти не могут, а он не хочет или вообще не понимает о чем речь.

представьте сколько надо добыть документов и выходить по скольким кабинетам +не бсплатно это.
Ответ дляПироженкА
Матір є, але вона сама не може справитися, я хочу їй допомогти, брату, може вийде і він хоч трохи нормально жити почне
Спробую, а там як вийде вже..
Ответ дляМама Карло
Ви думаєте я вигадала? Я знаю як в інтернатах, але мабуть не у всіх так.. бо чого він не отримав документи? Бо це не інтернат той мав робити, а мати, а вона упустила це
Докладальниця• 16 августа 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Спробую, а там як вийде вже..
скажу вам так, что сейчас и здоровые, с документами нормально не живут.
Ответ дляМіні-бікіні
Родители не хотят заморачиваться
Тему создала автор
Тільки матір є, батькові все життя пофіг було
Ответ дляДокладальниця
Я маю на увазі митися буде, виходити в люди..
Марічка• 16 августа 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Нажаль ні 🥺
Ну як ні то і ні. Якщо він їй не потрібен то чого має бути потрібен вам?
Мама Карло• 16 августа 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Ви не знаєте достамено, чи отримував, чи ні. Ви були спочатку мала, навіть назву інтернату не знаєте. Потім жили в іншій країні, не спілкувалися. Можливо втратили, в це легко повірю. Якщо б ви сказали, що брат був дома, то можливо батьки не робили паспорт. Але в інтернаті це не можливо. Це фінансування, без документів не може бути людина в установі.
Сподіваюся, що свідоцтво про народження є. Розумний паспортист підкаже як перевірити, чи вже був паспорт. Або простіше отримати новий.

Або не робити нічого. Немає документів - немає людини. Держава фактично про нього не знає.
Ответ дляМама Карло

Дякую, треба взнати, я сьогодні зателефоную матері і взнаю за свідоцтво, та взагалі які є документи в нього

Пишу з калідору• 16 августа 2024
Автор, это огромный геморрой - отправить его в какой-то интернат сейчас... У нас в подъезде дед полубезумный, родственников никого, творит черти что, еле-еле всем подъездом добились, чтоб его в дурку забрали - врачи отказывались, он же, мол, не буйный, ни для кого опасности не представляет и все такое...
А тут родители, т.е. опекуны есть - фиг получится просто так.
Мое мнение - искать им жилье где-нибудь в глухом селе и пусть продолжают жить как жили. Это и вся ваша помощь.
Марічка• 16 августа 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Ви в якихось рожевих окулярах. З чого ви думаєте що він почне все це робити? Думаєте йому відсутність документів заважала? Ви реально не розумієте в що хочете вплутатись і ваше життя піде шкереберть
Ответ дляПишу з калідору
А жить за что в селе? Там где она сейчас, она работает, плюс мой коестный ей и ему помогает.. ладно, поищу может недалеко от меня что-то.. но а вывозить его как, вдруг никто не захочет?
Мама Карло• 16 августа 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Нехай мама сфотографує всі документи. Можливо є медичні документи. З діагнозами і тд. Тоді тегніть мене, щоб я глянула, можливо будемо розуміти, що саме з братом, що можна зробити. Там можливо і пенсія, і опіка, і різні варіанти. В інтернаті він просто так не був би
Мама Карло• 16 августа 2024
Ответ дляПишу з калідору
Немає опікунів, якщо вони не призначені судом. Наявність родичів немає значення.
Ответ дляМама Карло
В інтернат його батько відвіз ще в першому класі, він погано вчився і т.д.
Крч їм ніхто не займався, потім баба по батьковій лінії йому постійно казала що він больний, вона йому групу оформить в т.д.
Потім батько на нього забив, він жив у маминої бабусі з нами, то в інтернаті, потім працював на ринку, допомагав грузити товари, я памʼятаю ще тоді іноді поведінка дивна в нього була, але після того як я з ними перестала жити, а потім померла бабуся по маминій лінії, в нього все гірше стало, він перестав виходити на вулицю, митися.. ну і зараз досі так живе
Україна наше все• 16 августа 2024
Ответ дляДокладальниця

Оформлення паспорта вже давно роблять в ЦНАПі за один раз. По кабінетам ходити не треба. Потрібно свідоцтво про народження і один з батьків
Докладальниця• 16 августа 2024
Ответ дляУкраїна наше все
да ну!это ребенку,а не взрослому дядьку.

и не факт,что есть то свидетельство.
для начала надо установить его личность.
Докладальниця• 16 августа 2024
Ответ дляКотики-муркотики
вы бы пример привели поведінки дивной, а то интроверты тоже странные люди.
Ненька наша• 16 августа 2024
Ответ дляКотики-муркотики
В мене своє життя, свої проблеми, діти.. я в свої 26 ще маю думати за них? думайте що пишите, ви не знаєте моєї долі, тому ваші висловлювання тупі та недоречні
скарга
не дай боже мати таку сестру...
з чого ви взяли, що ваша доля найскладніша?
Ответ дляДокладальниця
Рычит, кричит, то мыл все милоон раз «к примеру руки» і т.д.