Ні грама• 16 августа 2024
Як заставити себе піти на фітнес?
Наче і лишнього нема, бажання підтягнути тіло.
Який Ваш мотиватор?
Дайте вподобайок• 16 августа 2024
Никакого.
Не хотите - не ходите.
Я хожу 6 лет - результата никакого, кроме того что колени начали болеть.
Не хотите - не ходите.
90x60x90• 16 августа 2024
Ответ дляДайте вподобайок
Никакого.
Не хотите - не ходите.
зачем ходите?
Бува і таке• 16 августа 2024
Ответ дляДайте вподобайок
Никакого.
Не хотите - не ходите.
У мене було таке саме відчуття. Зате коли кинула, то стало що гірше((( Тому купила абонемент знову: хоч лімфу, кров поганяю...
Дайте вподобайок• 16 августа 2024
Ответ для90x60x90
зачем ходите?
Типа ’надо’. А ещё после тренажерки иду в сауну - там нравится.
Вот в среду была на тренировке и лежу сейчас колено болит.
Вот думаю - нах..р оно мне надо....
Дайте вподобайок• 16 августа 2024
Ответ дляАкукарача
Я не люблю зали. Плавання, велосипед і ходьба мій спорт
Вот ходить и велик люблю. Хочу с сентября пойти научиться плавать в бассейн.
Если начну плавать и понравится то брошу тренажерку
Бараболька• 16 августа 2024
Ответ дляДайте вподобайок
Вот думаю - нах..р оно мне надо....
Може треба якось перевірити коліно?
Давно без алко• 16 августа 2024
Лише Ви - ваш внутрішній мотиватор. Якщо немає мотивації, то закинете.
В мене була зайва вага, я це розуміла. І лише коли поїхала на шопінг, роздяглася у кабінці і при цьому підлючому світлі порачила увесь свй жирок і целюліт, ось тоді в мені з´явилася внутрішня мотивація. І лише вона мене тримає. А зараз я бачу, як змінюється моє тіло і згадую усі ті складочки і жирок, і не хочу повертатися до того стану.
Дайте вподобайок• 16 августа 2024
Ответ дляБараболька
Може треба якось перевірити коліно?
Я была и у врачей и у физиотерапевта. У меня ещё после двух лет в тренажерке начала жидкость в бедре собираться, пришлось ходить к физиотерапевту.
Делают упражнения на растяжку
Бараболька• 16 августа 2024
Ответ дляДайте вподобайок
Делают упражнения на растяжку
Мені теж треба робити на розтяжку, а я лінуюся. Треба йти на групові тренування. Ще б гроші для цього були!
Хочу в БАНю• 16 августа 2024
Я пошла в войну, чисто чтобы голову переключить и остановить поток мыслей. Боль в мышцах заглушала душевные страдания😂
В итоге мне очень зашло. Я за жизнь пробовала разное, и этот эпизод самый длительный и успешный
Удобно расположен спорт зал, возле дома, удобное время, тренер приятная, и я вижу результат, мне очень нравится как я выгляжу сейчас
Ясамаякрасивая)• 16 августа 2024
Займаюся он-лайн з тренером, мені подобається і йти нікуди не треба. Ходити кудись мені ліньки, хоча 7 років ходила.
АнтиТроль• 16 августа 2024
Для меня спорт всегда кайф.
Для людей, что не любят его- проще не заниматься им.