Всіх підсаджую• 17 августа в 11:49
Чи обов´язково жінці займатися спортом?
Я скажу чесно, спорту зі школи не люблю. Не займаюсь ним взагалі. При рости 170 вішу 79 кг.
Ашолюдискажуть• 17 августа в 11:50
Ненавижу спорт , не занимаюсь, тело в идеале, привожу в тонус другими способами
Леопардові панчохи• 17 августа в 11:51
У нас мужчины считают, что женщина должна выглядеть фотомоделью. Спорт подтягивает тело
Elena_Kiev_Solomenskiy• 17 августа в 11:51
Ответ дляШкідлива молекула
Необовʼязково. Ваше тіло - Ваше діло
не нужно, потому что подтянутым приятно видеть дряблых)
Трусиковед• 17 августа в 11:52
Я купила велотренажер. Вправи терпіти не можу а от велотренажер підійшов. Включаю музику або відео і час пролітає за званням.
Брюльтик• 17 августа в 11:52
Ответ дляLove_Love_Love_
Вішу
Літературою займіться
Спорту теж там не люблять. А ви про літературу.
Біле пальто• 17 августа в 11:52
Без достаточной физической активности мышцы с возрастом уменьшаются и замещаются жиром. Люди, которые занимаются спортом, выглядят моложе, чем без него
Бринзолетта• 17 августа в 11:53
Ответ дляАшолюдискажуть
Сколько вам лет?)
Всіх підсаджую
• 17 августа в 11:53
Ответ дляТрусиковед
Я тоже думаю купить, потому что 3 года уже как села за руль, пешком тоже не хожу везде на машинке.
Всіх підсаджую
• 17 августа в 11:54
Ответ дляБіле пальто
Я еще и за руль села, физ активность с покупкой авто еще больше снизилась
Гарантую неперелевки• 17 августа в 11:55
Ні, не обовʼязково.
Тому й красиві доглянуті жінки ще гарніші на фоні тих, хто має зріст 170 і стільки важить 🥰
Радостина• 17 августа в 11:55
Ответ дляВсіх підсаджую
А чому в зал не ходите?
Може басейн, аквафітнес, теніс? Варіантів маса.
Але на спорті вага не знизиться
Залізна пані• 17 августа в 11:56
Ответ дляБіле пальто
Тут и без спорта всем алкашку без паспорта не продают
Бринзолетта• 17 августа в 11:56
Ответ дляБіле пальто
Да. Появляется слабость постоянная, проблемы с давлением, высоким или низким, и как вишенка на тортике - страдает менталка. В дополнение адреналин - гормон ’бей или беги’, если его физически не утихомиривать, он может и паничками обернуться
Сусановна• 17 августа в 11:56
Обовʼязково? Нічого нема обовʼязкового. Можете і не митись і зуби не чистити. )))
А що ви хочете в тому житті? Бути тюленем? Чи з підтягнутим тілом?
Всіх підсаджую
• 17 августа в 11:56
Ответ дляРадостина
А чому в зал не ходите?
Але на спорті вага не знизиться
Спорт не люблю со школы(
Сама вумна тутички• 17 августа в 11:57
Ну, років до 40 ще можна більш -менш виглядати у одязі. А ось після 40 тургор значно зменшується, і все тіло,навіть те, що все життя було худим, але не знало спорту, починає обвисати. І виглядає дуже сумно. Я вже не говорю про втрату функціональності. Навіть просто картинка разюче відрізняється із спортом та без
Бринзолетта• 17 августа в 11:58
Ответ дляВсіх підсаджую
Спорт не люблю со школы(
Просто найдите тот, что вам интересен. Бегать по дорожке, смотря в стенку, или тягать железо - не единственный его вид
Мяо мой мяо• 17 августа в 11:58
Фізичні вправи напряму впливають на тривалість вашого життя.
Сердце,судини і все інше.
Але не проспорт,а фізкультура.
Сердце,судини і все інше.
Але не проспорт,а фізкультура.
Сама вумна тутички• 17 августа в 11:58
Ответ дляВсіх підсаджую
Спорт не люблю со школы(
Спорт це не тільки зал, це і басейн,і прогулянки у різному темпі,і альпінізм, і ролики/ ковзани і навіть танці
Бринзолетта• 17 августа в 11:59
Ответ дляАшолюдискажуть
Тогда это уже ненадолго, про поддержание тела другими способами. Сомневаюсь, что у вас и сейчас отсутствие активности прям срвсем незаметно, но после 42 проявится 100%
Всіх підсаджую
• 17 августа в 12:00
Ответ дляСама вумна тутички
Мне для начала надо в магазин хотя бы прогуливаться) Живу на Анны Ахматовой, до Ривер Молла только на авто, хотя пройтись 10 минут
Проработник• 17 августа в 12:00
Якщо хочет гарно виглядати, то так, і справа не в стрункості, а стану м´язів, шкіри, осанки і таке інше. Спорт обов´язково!!!!
Туфли в чешуе• 17 августа в 12:01
Ответ дляВсіх підсаджую
Я не люблю спорт з дитинства. Вперше пішла в спортзал в 42, бо бойфренд оплатив абонемент. Жалкую, що раніше не ходила. Тіло змінюється, навіть при тому що я не дуже впахуюсь. Я б сказала, взагалі трошки, 20-30 хв в залі. Я проходжу милю на доріжці ( бігати ненавиджу, і бережу коліна). І пару тренажерів на ноги, попу і спину. Це все. Але якщо потрібно скинути вагу, то треба займатись частіше або інтенсивніше.
До речі, велотренажер я не люблю. Тому, краще попробувати що саме вам заходить.