Пік Антна• Изменено 16 августа в 13:31
Як ви розумієте що стоматолог хоче досягти «плану» і вам щось напарює
Це стосується саме тоді коли прийшов на чистку
А тут бац- лікування зубів.. та нє не просто
Є старі коронки - давайте їх всі познімаємо та поставимо нові. Але ж перед тим як нові ставити треба перелічувати канали зубів. Бо на такі паршиві канали не поставлять коронки
І виходить рахунок загальний на 400000 грн
Ой але ж у вас не ідеально рівні зуби, та й прикус може бути не той то ще 200000 додамо
А потім треба коронки знову міняти бо після рівняння зубів вже інші висоти
Оце я так попала дівчата.. довірлива дурепа з грошима
Завжди думала що лікар правий.. в нього більше розуміння ситуації. Він бачить комплексно
Але блін навіть тут треба заразити на советчицу та спілкуватись з простими людьми і питати поради(((
Морская свинка• 16 августа в 13:31
У меня стоматолог в рядовой стоматологии где даже своей КТ нет. Какие 400 тысяч))
Отличный врач, ничего лишнего не придумывает.
Уси Пуси• 16 августа в 13:32
Не маю жодної коронки, нелікований жоден зуб. Я невигідна стоматологам.
Пік Антна
• 16 августа в 13:33
Ответ дляУси Пуси
Мабуть вашими зубами слідкували батьки в дитинстві
Тримали під контролем
А в мене все запущено
Я в 20 років почала ними займатись коли почала заробляти гроші
Тримали під контролем
А в мене все запущено
Уси Пуси• 16 августа в 13:36
Ответ дляПік Антна
Тримали під контролем
А в мене все запущено
Тримали під контролем
А в мене все запущено
Сама слідкувала. Дуже любила до стоматологів ходити. Сама з уроків відпрашувалась і йшла до стоматолога. З самого дитинства. Я з Полтави родом, там гарна була дитяча стоматологія. Таке було в мене регулярне турне туди, дуже подобалось )))
Трільчиха• 16 августа в 13:38
Ответ дляПік Антна
Тримали під контролем
А в мене все запущено
Тримали під контролем
А в мене все запущено
400 тис треба розділити на конкретні зуби, а потім порівняти ціни, предоплату не робити, зробити конкретний план і подивитись що там. взяти іншу консультацію. чоловіку нарахували 16, а він зробив на 2 в іншому містці, не перелічував канали і т.д.
Всіх підсаджую• 16 августа в 13:39
Сходіть до іншого стоматолога. Попитайте в групах вашого міста, кого рекомендують люди.
Але іноді дійсно не варто робити щось одне перед тим, поки не зробиш інше.
Пік Антна
• 16 августа в 13:42
Ответ дляУси Пуси
Блін я вам заздрю
Бо в маємо дитинстві всі живодьори були стоматологи
Або мама мене водила по таким…
Пік Антна
• 16 августа в 13:45
Ответ дляКундалина
Автор, ви вже пролікували чи вам виставили лише план лікування?
Вже все перелікувала
Знайшли ще попутно 3 зуба і там видалили нерви
Тепер маю 7 зубів які треба накрити коронками
Але вчора була в стоматолога а він не хоче. Сказав йдіть до ортодонта вирівнюйте зуби
Бо буде крива коронка а він не знає як з нею працювати
Я зараз на тому етапі що зібрала 200000 грн на коронки
А мене відфутболили
Сказали на криві, нахилені зуби коронки ставити проблемно
А мене відфутболили
Наша взяла• 16 августа в 13:46
По-перше, у Вас реально можуть бути всі ті проблеми, які озвучив лікар. Але Ваше і тільки Ваше право вирішувати будете це виправляти чи ні.
По-друге, якщо на запропоноване Ви погоджуєтеся, то цілком зрозуміле бажання стоматолога розкрутити Вас на гроші по повній.
Пік Антна
• 16 августа в 13:47
Ответ дляНаша взяла
Так
Я розумію що ортодонт не помішає
Але я не хочу
Я не розумію чому не можна коронки ставити на нахилені зуби?
Я розумію що ортодонт не помішає
Але я не хочу
Кундалина• 16 августа в 13:49
Ответ дляПік Антна
Вже все перелікувала
А мене відфутболили
Шукайте ще стоматологію. Кажіть, що пролікували зуби, а коронки не можуть поставити і можливо знайдуться інші рішення. Питайте прайс, ціни, розпитуйте все до подробиць. Спеціалісти всюди різні. Вам треба почути думку інших лікарів
Наша взяла• 16 августа в 13:49
Ответ дляУси Пуси
Ви ж писали ’нелікований жоден зуб’. Навіщо тоді до стоматологів ходили? Що, справді в турне?
Уси Пуси• 16 августа в 13:50
Ответ дляНаша взяла
Пломби, чистки. Чи ви думаєте що пломба це лікований зуб?
Пік Антна
• 16 августа в 13:51
Ответ дляКундалина
Так, я ходила до інших лікарів. Але вони питають чого ви до нас прийшли. У вас тимчасові коронки стоять ідіть туди де вам їх ставили.
Наша взяла• 16 августа в 13:51
Ответ дляУси Пуси
Авжеж. Пломба- це лікований зуб.
Кундалина• 16 августа в 13:51
Ответ дляУси Пуси
Ви думаєте ми колись бачили дітей, які у вільний час ходять по стоматологіям?
Уси Пуси• 16 августа в 13:52
Ответ дляНаша взяла
Авжеж. Пломба- це лікований зуб.
Ні. Мій лікар називає лікований зуб, якщо в ньому лікують канали і тд. Пломба не є лікуванням зуба
Наша взяла• 16 августа в 13:54
Ответ дляПік Антна
Так
Я розумію що ортодонт не помішає
Але я не хочу
Я розумію що ортодонт не помішає
Але я не хочу
Йдіть геть від того протезиста. Шукайте толкового.
Наша взяла• 16 августа в 13:56
Ответ дляУси Пуси
Ваш лікар якийсь...ексклюзивний. Я б навіть сказала дивний) В усіх решти стоматологів пломбування зуба називається лікуванням.
Пік Антна
• 16 августа в 13:57
Ответ дляНаша взяла
Та каже на криві зуби не ставить
Тим більше 7 штук
Він боїться таку кількість ставити
Тим більше 7 штук
Він боїться таку кількість ставити
Наша взяла• 16 августа в 14:03
Ответ дляПік Антна
Та каже на криві зуби не ставить
Тим більше 7 штук
Він боїться таку кількість ставити
Тим більше 7 штук
Він боїться таку кількість ставити
Нерівність, звісно, може бути різна. Може маєте дуже великі патології щелепи. В будь-якому випадку сходіть на консультації в декілька стоматологій, з 3d знімком.
Я нещодавно ставила собі керамічні коронки на свої не ідеальні зуби і щелепи, ніхто мене до ортодонта не посилав.
Пік Антна
• 16 августа в 14:05
Ответ дляНаша взяла
Прикольно
У вас мабуть досвідчений лікар
Тро Нью-Йорку• 16 августа в 14:07
Ответ дляПік Антна
Вже все перелікувала
А мене відфутболили
Без лоха и жизнь плоха
Наша взяла• 16 августа в 14:10
Ответ дляПік Антна
Прикольно
У вас мабуть досвідчений лікар
Клініка з гарною репутацією та лікарями, так. До конкретного стоматолога не прив’язуюсь.
Пік Антна
• 16 августа в 14:13
Ответ дляНаша взяла
Якщо в Києві то підскажіть куди саме ви ходите
Гербарія сушу• 16 августа в 14:19
Ответ дляУси Пуси
То у вас же не лікований жоден зуб. Що ви там робили?
Гербарія сушу• 16 августа в 14:21
Ответ дляУси Пуси
звичайно - лікований
Гербарія сушу• 16 августа в 14:22
Ответ дляПік Антна
Та каже на криві зуби не ставить
Тим більше 7 штук
Він боїться таку кількість ставити
Тим більше 7 штук
Він боїться таку кількість ставити
то у вас буде міст чи окремі коронки?
якщо окремі, то не має значення
якщо міст, то можуть бути нюанси
якщо окремі, то не має значення
якщо міст, то можуть бути нюанси