ДаЗдраПерма• 16 августа в 19:14
Подарок женщине 64 г
Посоветуйте что подарить? Вещи точно нет размер не знаю,буду посылать почтой подарок ,живёт в деревне, хочу сделать пожарок,бюджет +-1000 грн
Малявка ще та• 16 августа в 19:16
Шарф, платок. А взагалі, якщо речі не треба, то можна продуктову корзину. Червона ікра, шампанське, гарна заварна кава. Щось таке, на що грошей сама пожаліє
ДаЗдраПерма
• 16 августа в 19:17
Ответ дляZelenkа
Хобі є? Набір для вишивки, наприклад.
Не,у нее времени нет огород, хозяйство
Кусачая Я• 16 августа в 19:17
Ответ дляМалявка ще та
фуагру и суши
Крайня невістка• 16 августа в 19:18
Ответ дляМалявка ще та
в чем она ту каву заваривать будет? зачем ей то шампанское?
Малявка ще та• 16 августа в 19:18
Ответ дляКусачая Я
фуагру и суши
Я їла фуагра у Франції двічі. Дуже, доречі, смачно) а що поганого в том, щоб побалувати людину, яка не факт, що має фінансові можливості
Малявка ще та• 16 августа в 19:19
Ответ дляКрайня невістка
В турці. А шо у баби в хаті посуду немає? Шампанське всі п´ють традиційно. Сама може і не купити. Подарунки буде рада. Або коньяк
Кусачая Я• 16 августа в 19:19
Ответ дляМалявка ще та
якщо людина немає можливості, то її в радість буде отримати гроші
Крайня невістка• 16 августа в 19:19
Ответ дляМалявка ще та
нафига ей та фуагра? а на 1000 грн можно купить продуктов или к зубному сходить
Малявка ще та• 16 августа в 19:20
Ответ дляКрайня невістка
Ну це мені хтось відписав, що треба фуагра. Я теж не грібу, нащо вона бабі в селі) а от смаколики відправити можна. Гроші вона внукам віддасть. Такі вони хороші бабусі) а смаколики сама з´їсть
Залізний занавіс• 16 августа в 19:22
Ответ дляДаЗдраПерма
Не,у нее времени нет огород, хозяйство
Триммер
Сижуревувшоке• 16 августа в 19:23
Набор вкусностей - кофе, чай, конфеты, сыр, шоколад, печенье и т.д.
+ Набор косметики в подарочной косметичке (крем для рук + гель для душа)
Или
Чтото из LED - лампа для чтения, лампа для отпугивания насекомых
Или
Массажная подушка
Или
Массажная подушка
Допоможіть знайти• 16 августа в 19:25
плед, тапочки (це в селі швидко виходить зі строю). Виросла в селі, пам´ятаю.
Клептоманка• 16 августа в 19:26
Ответ дляМалявка ще та
Про гроші точно.Чи онукам роздають чи корм для курчат купе.
Я за рушники , теплий халат.Знаю по своїй мамі, завжди на це жаліє- ’ та в селі хто там баче, і такий халат підійде, дірок же немає’
Клептоманка• 16 августа в 19:28
Ответ дляСумчатая кошка
Павербанк. Зараз всім актуально
І це теж актуально.
Може якийсь ліхтар, що від сонця заряджається.
Крайня невістка• 16 августа в 19:29
Ответ дляКлептоманка
ну так купить самому ей хлеба сыра масла колбаски фруктов - все это в пакете подарить
ДаЗдраПерма
• 16 августа в 19:31
Ответ дляКрайня невістка
Я буду почтой высылать только что не портится
ДаЗдраПерма
• 16 августа в 19:32
Ответ дляДобродійка
О, или кусторез, точно)
Триммер есть точно
Крайня невістка• 16 августа в 19:33
Ответ дляДаЗдраПерма
тогда мыло, много мыла твердого - его никогда много не будет и это действительно нужно
Харчовий тріль• 16 августа в 19:46
Ответ дляМалявка ще та
Каву , якщо любить. Моїй мамі 73. Вона обожнює каву, але... каву одного -двоз сортів . Знаю , що дорогу, свіжої обжарки замовляю їй в Ужгороді ту , яку вона любить.. а так будь - яку - ну викине...
Харчовий тріль• 16 августа в 19:52
Ви ж знаєте, що любить жінка .. хоча б приблизно .. як можна радити. Моя мама любить орхідеї, в неї їх штук 50, вона б раділа і класному халату і гарному домашньму косьюму, або спортивному , щоб з собакою гуляти. Раніше крем, але зараз проблеми зі шкірою- тому підбирає сама ,. Свекрусі теж 73 - живе в селі - завжди або щось з техніки або гроші )
Незламна• 16 августа в 19:52
Ответ дляМалявка ще та
Может, она не любит красную икру, шампанское, растворимый кофе