Удачная• 16 августа 2024
Чи було у вас таке, коли ви завагітніли, то зникли/послабились симтоми пмс?
…перед затримкою. Плануємо з чоловіком вагітність. В цьому місяці спробували перший раз. В мене зазвичай пмс яскраво виражені: за два тижні груди набухають і болять дуже, спину тягне, їсточки хочу. А зараз до місячних тиждень, а в мене груди ледве боліть починають, і спинку не тягне
Пишу з калідору• 16 августа 2024
Я и о беременности не догадывалась, пока тест не сделала, а уж около 7 недель было. О симптомах ПМС не помню уже.
Мания-Величия• 16 августа 2024
було, але у мене взагалі груди не боліли в той раз, хоча завжди болять, нічого не тягнуло, я так і подумала що вагітна, хоча не планували тоді. Зробила тест на 31 день циклу, при нормі 27-28 і побачила 2 смужки. І в ту саму ніч вже почав трохи живіт тягнути, всю вагітність так було, тонус був.
Фрекен бок• 16 августа 2024
В мене було геть навпаки, в мене немає симптомів ПМС, взагалі. А тут різко почали боліти груди, голод і тп. Виявилося вагітність.
Отжигающая• 16 августа 2024
у всіх же по-різному)
в мене була слабкість дуже сильна і різка. я в залі не могла займатися зі звичною вагою, хотілося більше спати, в жар кидало. я ще подумала «боже, невже клімакс починається, я ще така молода і навіть не народила» 🤣