Свисток ля-минор• 17 августа 2024
Кто отдыхал с мужем этим летом на Западной?
Как прошло?
Вопрос к тем у кого нет брони!
Благодарю
Вопрос к тем у кого нет брони!
Благодарю
Anjavoloschykk• 17 августа 2024
Ответ дляMira29-c3c3
Та ну .Не може такого бути
Форумчанки краще знають яка к-сть паспортів у жителів Закарпаття .
Та я вже це помітила.
Фляшка на трьох• 17 августа 2024
Ответ дляСмажена полуничка
Слухайте мене абсолютно не цікавить ваша думка, от чесно
Ось і все, замість аргументів хамство. Це ваша сутність
Губка Боб• 17 августа 2024
Ответ дляиз_под_тишка
Там,по моєму,всіх пакують без броні
Не правда. Ви були? Я була і не раз.
Губка Боб• 17 августа 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Підтверджую, в Ужгороді не пропускають жоден потяг
Ні. Ми тільки звідти. Хто таке сказав вам?
Фляшка на трьох• 17 августа 2024
Ответ дляГубка Боб
Привіт. Ось знайомим розповідала і вам скажу.
Були у Львові, Карпатах, все Закарпаття проїхали. Відпочивали два тижні.
Тцк не бачили на свої очі жодного разу.
Я відповідаю за свої слова❤️
Тцк не бачили на свої очі жодного разу.
Я відповідаю за свої слова❤️
Ну що Ви, мене все 9 сторінок запевняють, що в мене поганий зір або я не туди ходила
Губка Боб• 17 августа 2024
Ответ дляФляшка на трьох
Можливо дійсно в когось такий був досвід🤷🏼♀️
Або страшилок начиталась🤷🏼♀️
Малая Налегке• 17 августа 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
Благодарю.
Мужчин много?)
много. На машинах и без машин.
Смажена полуничка• 17 августа 2024
Ответ дляФляшка на трьох
З якого дива я повинна вам наводити аргументи? Пані, ви там що
Цукрові вишні• 17 августа 2024
Ответ дляФляшка на трьох
Спускались за проспект Свободы, за замок на горе, ходили к собору Юра, храму Ольги и Елизаветы, ТЦ Роксолана - везде пешком и никого
Повезло,значит.
Фляшка на трьох• 17 августа 2024
Ответ дляСмажена полуничка
Я терпляче читала повчання, а як до аргументів - так забракло слів?
Спілкування і аргументація - це норма для освічених людей. І визнання своїх помилок чи неправоти теж.
То ж з Вами все зрозуміло
Смажена полуничка• 17 августа 2024
Ответ дляФляшка на трьох
То ж з Вами все зрозуміло
Відстань
Цукрові вишні• 17 августа 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Расскажите, пожалуйста,как вам во Львове живётся.
Вы ВПО?
Да.Мне очень не подходит климат,много дождей и сырости.Мовне питання также напрягает, на улице и на работе, конечно, только на мове.Нравится,что много бесплатных активностей для детей впо,и вообще красивые парки,торговые центры,исторические места.Работа всегда есть,хоть и неквалифицированная.Галичане очень специфические,приветливы,но дальше привет пока чужаков схидняков не пустят,дуже пихаті та набожні.В целом жить можно,но навсегда не останусь.Я из Запор.обл
Фляшка на трьох• 17 августа 2024
Ответ дляСмажена полуничка
Відстань
Так я не тримаю, йди з Богом, живи по совісті, не повчай дурному
Цукрові вишні• 17 августа 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Я была во Львове месяц назад.
На привокзальной площади и рядом полно мужиков,кафе,людей много,в кафе сидят,гуляют.
Тцк нет.
И наоборот, Запорожье,привокзальная площадь,из людей женщины, пенсионеры,и полно полиции и тцк.
Пусто по сравнению со Львовом.
Тцк нет.
Пусто по сравнению со Львовом.
Во Львове рядом площадь Привокзальная,тцк любят там тусовать,периодически заглядывают на вокзал
Смажена полуничка• 17 августа 2024
Ответ дляЦукрові вишні
Останніх три роки дощів немає, спека влітку і відсутність снігу зимою. Західна частина України переходить в степову кліматичну зону
Смажена полуничка• 17 августа 2024
Ответ дляФляшка на трьох
Дурного
Ms. Откровенность• 17 августа 2024
Ответ дляГубка Боб
Очі мої сказали )
Цукрові вишні• 17 августа 2024
Ответ дляСмажена полуничка
Ну як немає,ща тиждень разів шість падає😁😂але є і пара днів спеки, звичайно
Ответ дляhrushyk
Так вони видають всім,хто не має відстрочки/броні
Не хочеш брати ?
Запхаємо в бусік і вуаля
В Луцьку,наприклад,просто срака,пакують всіх ,стоять на всіх провулках,у дворах
По дорозі до Шацьких озер є типу еко-пост
Там тепер постійно полісмени і ТЦК,пинять всіх
Не хочеш брати ?
Запхаємо в бусік і вуаля
Я как-то спрашивала про Шацк, не считается ли он приграничной зоной, какая плотность покрытия блокпостами и прочее. Хорошо что попала на ваш комментарий. Буду знать. Спасибо
Смажена полуничка• 17 августа 2024
Ответ дляЦукрові вишні
Так немає.
Anjavoloschykk• 17 августа 2024
Ответ дляГубка Боб
Тцк не бачили на свої очі жодного разу.
Я відповідаю за свої слова❤️
Тцк не бачили на свої очі жодного разу.
Я відповідаю за свої слова❤️
Ви горами їздили?
Я живу у населеному пункті біля Тиси,на іншому березі Румунія.На початку села блок пост де перевіряють всіх.Ну інколи жінок можуть пропустити і то.
Я їжджу досить часто.І неодноразово відкривала багажник.через ще одне село ще один блок пост де також перевіряють всіх.Ще через два знову.
Нас уже назвали мертвою зоною у розвитку торгівлі,бо постійні наскоки тцк по селах і дорогах.
Фляшка на трьох• 17 августа 2024
Ответ дляСмажена полуничка
Дурного
Ні, повчати дурного - це твій єдиний шанс самоствердження
Anjavoloschykk• 17 августа 2024
Ответ дляГубка Боб
Не правда. Ви були? Я була і не раз.
Правда.Є купа відео де пакують.Не постановка.А з камер на ТЦ і люди знімають на телефони.Ми тут живемо,а ви були.
Вам пощастило,а іншим може не фортанути.
Смажена полуничка• 17 августа 2024
Ответ дляЦукрові вишні
фото
Це не дощі. Колись лило з травня по вересень
Anjavoloschykk• 17 августа 2024
Ответ дляГубка Боб
Або страшилок начиталась🤷🏼♀️
Це не страшилки,а життя тут.
Цукрові вишні• 17 августа 2024
Ответ дляСмажена полуничка
Я розумію.В порівнянні з Запоріжжям або Дніпром є дощі,як думаєте?для мене є
Смажена полуничка• 17 августа 2024
Ответ дляФляшка на трьох
Тільки в дурного без шансів
Тільки не про гроші• 17 августа 2024
Ответ дляПомидорина
Автор, ви так хочете відпочити, шо вже прийняли для себе рішення.
Їдьте, розкажете тоді нам
Удалено администрацией...