Свисток ля-минор• 17 августа 2024
Кто отдыхал с мужем этим летом на Западной?
Как прошло?
Вопрос к тем у кого нет брони!
Благодарю
Вопрос к тем у кого нет брони!
Благодарю
Смажена полуничка• 17 августа 2024
Ответ дляЦукрові вишні
Я розумію.В порівнянні з Запоріжжям або Дніпром є дощі,як думаєте?для мене є
спека друге літо аномальна, тих кілька днів ніпрощо.
Фляшка на трьох• 17 августа 2024
Ответ дляСмажена полуничка
Тільки в дурного без шансів
Тут вже тобі видніше, бо в мене всі освідчені
Смажена полуничка• 17 августа 2024
Ответ дляФляшка на трьох
Всі але не ти
Фляшка на трьох• 17 августа 2024
Ответ дляСмажена полуничка
Всі але не ти
Ніяк не підеш, ну що ж, почитай може розуму наберешся
Anjavoloschykk• 17 августа 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Удалено администрацией...
Тут місцеві зайвий раз нікуди не висовується.
Сидять по хатах.Перебіжками у магазин.Навіть ті кого б і не мали чіпати- не сильно висовується.
А тут без броні і їхати.
Поїдьте краще сама автор.
А тут без броні і їхати.
Поїдьте краще сама автор.
Mira29-c3c3• 17 августа 2024
Ответ дляЦукрові вишні
Да.Мне очень не подходит климат,много дождей и сырости.Мовне питання также напрягает, на улице и на работе, конечно, только на мове.Нравится,что много бесплатных активностей для детей впо,и вообще красивые парки,торговые центры,исторические места.Работа всегда есть,хоть и неквалифицированная.Галичане очень специфические,приветливы,но дальше привет пока чужаков схидняков не пустят,дуже пихаті та набожні.В целом жить можно,но навсегда не останусь.Я из Запор.обл
А розкажіть щось про себе,про своїх земляків .Цікаво послухати .
Смажена полуничка• 17 августа 2024
Ответ дляФляшка на трьох
Ти ж не набралася розуму)
Я йти не планувала ні з богом ні без нього
Anjavoloschykk• 17 августа 2024
Ответ дляСмажена полуничка
Яке там гірське повітря
загазовоно все. Басейн зараз в кожному селі є.
На гірськолижний курорт потрібно їхати зимою- логічно
Де загазовано?)))
Я розумію чому люди їдуть.Просто не думаю,що варто ризикувати.
Тільки не про гроші• 17 августа 2024
Ответ дляAnjavoloschykk
А тут без броні і їхати.
Поїдьте краще сама автор.
А тут без броні і їхати.
Поїдьте краще сама автор.
Удалено администрацией...
Тільки не про гроші• 17 августа 2024
Ответ дляAnjavoloschykk
Де загазовано?)))
Красотень ❤️
Фляшка на трьох• 17 августа 2024
Ответ дляAnjavoloschykk
Де загазовано?)))
Почитайте пости автора цього допису і Ви зрозумієте, що справа не в загазованості, а в тому, що зверхньо любить повчати ))).
З Вами згодна повністю
Смажена полуничка• 17 августа 2024
Ответ дляAnjavoloschykk
Де загазовано?)))
В Буковелі
сЛАдКОежКА• 17 августа 2024
Ответ дляAnjavoloschykk
Ви горами їздили?
Я живу у населеному пункті біля Тиси,на іншому березі Румунія.На початку села блок пост де перевіряють всіх.Ну інколи жінок можуть пропустити і то.
Я їжджу досить часто.І неодноразово відкривала багажник.через ще одне село ще один блок пост де також перевіряють всіх.Ще через два знову.
Нас уже назвали мертвою зоною у розвитку торгівлі,бо постійні наскоки тцк по селах і дорогах.
Спасибо вам,что пишете.
Смажена полуничка• 17 августа 2024
Ответ дляФляшка на трьох
З Вами згодна повністю
Фляшка на трьох• 17 августа 2024
Ответ дляAnjavoloschykk
Де загазовано?)))
сЛАдКОежКА• 17 августа 2024
Ответ дляAnjavoloschykk
Де загазовано?)))
Очень красиво.
Покажите Тису, если можно.
Хоть полюбуюсь.
Покажите Тису, если можно.
Хоть полюбуюсь.
Anjavoloschykk• 17 августа 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Удалено администрацией...
От про це я і веду мову.
Хоч право автора обирати чи їхати чи ні.
Але краще,щоб знали,як тут.
Anjavoloschykk• 17 августа 2024
Ответ дляФляшка на трьох
З Вами згодна повністю
Зрозуміла.У мого чоловіка теж бронь.Але тим не менш і він бережуть я.І бронь це не закриті очі на те,що твориться довкола.
Anjavoloschykk• 17 августа 2024
Ответ дляСмажена полуничка
В Буковелі
Буковель це не весь захід України.
Мати тріля• 17 августа 2024
Ответ дляЦукрові вишні
Подпишусь под каждым словом. Тоже тут два года.
Я из Запорожья.
Смажена полуничка• 17 августа 2024
Ответ дляAnjavoloschykk
Буковель це не весь захід України.
Моя відповідь була про Буковель. До чого тут вся західна? В мене дача в Закарпатті
Mira29-c3c3• 17 августа 2024
Ответ дляМати тріля
Я из Запорожья.
То може ви нам розкажете про себе,про своїх земляків?
Мати тріля• 17 августа 2024
Ответ дляMira29-c3c3
Що саме?
Фляшка на трьох• 17 августа 2024
Ответ дляAnjavoloschykk
Бо деякі мають тут сімʼю і не хочуть покидати,інші знають який це ризик.
Ви ж тут не живете,реальної картини життя тут не бачите.Не знаєте скількох підстрелили,скільки померло у воді…
Мабуть сам вигляд Тиси не місцевих спокушає перейти, бо дивлячись вперше я побачила досить не глибоку (іноді см.30) і місцями вузьку річку. Наш берег від дороги відгороджено тонким колючим дротом, наче переступити справа легка. Не розумію, як в ній тонуть, але ж мабуть, тому й тонуть, що не дорівнюють. Деінде річка прямо в городі у місцевих жителів.
Постів там дійсно багато, нас зупиняли 5 разів і перевіряли, туризму там точно не має, але так гарно.
Розкажіть, будь ласка, це річка така підступна чи просто здалеку вона здається мілкою, а насправді глибока?
Mira29-c3c3• 17 августа 2024
Ответ дляМати тріля
Що саме?
Як що ? Які вони всі хороші,ідеальні ,співчутливі і т.д.і т.п . не те що оті ’западенці’.Так?
Фляшка на трьох• 17 августа 2024
Ответ дляAnjavoloschykk
Вони були не всюди,а там де велика угорська спільнота.Зараз вже немає.
Є і на зараз, можливо менше, ніж раніше, але є. Мене дійсно цей факт здивував
Свисток ля-минор
• 17 августа 2024
Ответ дляФляшка на трьох
Видела видео в тик токе
Ширина буквально 30 м, но мужик еде переплыл.
Течение
Фляшка на трьох• 17 августа 2024
Ответ дляAnjavoloschykk
Так, тут Ви праві.
Я так зрозуміла, що Ви живете на Закарпатті - у Вас зовсім інша обстановка: перевірки повсякчас.
А ось в Карпатах - там дуже сприятлива туристична атмосфера
Anjavoloschykk• 17 августа 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Очень красиво.
Покажите Тису, если можно.
Хоть полюбуюсь.
Покажите Тису, если можно.
Хоть полюбуюсь.
Зараз пошукаю)
Їх не так багато це збірка за рік.
Осінь,зима і весна.
Їх не так багато це збірка за рік.
Осінь,зима і весна.