ПесиКот• 17 августа 2024
Программа росток первый класс сложная?
У кого детки учились, особенно математика интересует
Безсовісна кума• 17 августа 2024
Ответ дляМольфарочка
А, так у вас засвоєння програми йде. Росток дуже схожий зі звичайною нуш. Толковий директор. На Росток в цьому році була експертиза 1-4 класи, на старші ще не було. Вона то буде,але вихід шикарний із ситуації.
Так, ми її довго тримвли в тонусі)) в нас сильний клас і простотшкода тіх знань, що вони отримали, залишилося 16 дітей, інші роз´їхалися , як війна почалась. Ми просто розійшлися б по іншим школам, де був Росток, вона нам нарешті запропонувала такий варіант.Відправивши вчителя на курси , бо вчитель нуш, росток вести не може. Там головне пояснення правильне.
Жерица ночи• 17 августа 2024
Ответ дляНеробименінерви
НУШ - дуже слабка програма, порівняно зі всі попереднім.
Нуш це там ж сама програма, що і раніше.
Ті ж самі автори і ті ж самі підручники, просто обкладинки змінили і кольорів додали. Все
Мольфарочка• 17 августа 2024
Ответ дляБілий Лосик
Ну, математика вообще другая с НУШ. Совершенно. как потом на ЗНО идти? В Ростке другие задачи, другое решение....не знаю.
Ви десь бачили Росток у 10-12 класі? Програм ще нема. На НМТ треба відповідь, а не розв´язок. Я не бачила Росток і в 9 класі, якщо чесно. Зазвичай кидали після молодшої школи. Для дітей обрала звичайну школу. Додатково можна грати в Крила, Росток, Інтелект)))
Жерица ночи• 17 августа 2024
Ответ дляБезсовісна кума
Росток відрізняється, в основному тільки математикою. Так, дітки без матиматичного складу не тягнуть. Сина клас провчився 4 роки по Ростку, всі діти сильні ( олімпіади всі проходили легко) , в 5 класі вчитель вирішила першу і другу чверть ввести нуш математику, типа потім їм це пригодиться. Діти реально почали тупіти, бо все те давно пройшли в 3 і 4 класах. Вернули їм знов Росток.
Дивіться по дитині,дається їй математика чи ні.
Не лише математикою.
Подивіться який сильний матеріал з української мови. Там робочі зошити з куплю матеріалів.
Безсовісна кума• 17 августа 2024
Ответ дляБілий Лосик
Діти з 5 класу вже вчать нуш і Росток. Просто 5 клас нуша вони вивчили в 3 класі, і їм було нудно на цій нуш, ну ось 6 клас почнеться будуть нові теми, то вже дві програми йтимуть. Все здадуть.
Неробименінерви• 17 августа 2024
Ответ дляБезсовісна кума
Саме так, НУШ - слабка програма, особливо щодо математики
Там закос під європейську освіту (Нуш). В Європі слабка освіта, особливо, 1-9 класи.
Мольфарочка• 17 августа 2024
Ответ дляЖерица ночи
Росток не має нічого спільного з олімпіад ним рівнем. Там звичайна математика, просто в збільшеному темпі
А олімпіадники саме з Ростка?
Жерица ночи• 17 августа 2024
Ответ дляБілий Лосик
Все те ж саме :))
Просто те, що проходять в ростку в 4 класі, по звичайній програмі проходять в 5.
Безсовісна кума• 17 августа 2024
Ответ дляЖерица ночи
Не лише математикою.
Так, ви праві, але діти то все тягнуть, а математику все таки не всі
Жерица ночи• 17 августа 2024
Ответ дляНеробименінерви
Чим саме?
Якщо там такий самий матеріал, що по ростку, просто розтягнутий на більше кількість часу
Мольфарочка• 17 августа 2024
Ответ дляЖерица ночи
Чому не дозволеною вона може бути?
Експертизу вчасно не пройшли. До квітня не було. Навіть наказ був. Мова не про заборону , а про відповідність НУШ. Бо НУШ - нова школа і всі програми під неї. Росток змінив програму 1-4 клас. Є аимоги Держстандарту. У кого діти старші і менші, то різниця є в зошитах
Жерица ночи• 17 августа 2024
Ответ дляМольфарочка
А олімпіадники саме з Ростка?
Не розумію питання вашого.
В ростку не має олімпіадного рівня завдань.
Мольфарочка• 17 августа 2024
Ответ дляБезсовісна кума
На всі авторські програми всі вчителі проходять окремі курси
Неробименінерви• 17 августа 2024
Ответ дляЖерица ночи
Чим саме?
Не такий самий. Інтенсивність і поглиблення - як небо і земля.
Білий Лосик• 17 августа 2024
Ответ дляМольфарочка
так я ж об этом. Спокойно идти на НУШ и не мучить себя и ребенка.
Безсовісна кума• 17 августа 2024
Ответ дляМольфарочка
Так я знаю. Проблема взагалі у вчителях. Біда якась в нас з вчителями сильними, роз´їхалися теж. Ми вчителя теж випрашували іншого, бо нам взагалі давали бабусю якусь.
Жерица ночи• 17 августа 2024
Ответ дляМольфарочка
Так, нуш і росток подібний
Той, хто не в темі, думає, що росток в порівнянню з нуш, як земля і космос, але це не так
Техпаспорт на медузу• 17 августа 2024
Ну і я вважаю дітям в 7 років треба йти на цю програму. Спочатку не видно різниці, але з 3 класу вже видно, що 6 річкам важко
Жерица ночи• 17 августа 2024
Ответ дляНеробименінерви
В чому саме поглиблення?
Не має там складного матеріалу. Є поодинокі завдання на логіку і все, але податку завдання ж і в нуш.
А в цілому все те ж саме, що в нуш, просто в ростку трохи швидше проходять матеріал і все,
Жерица ночи• 17 августа 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Залежить від дитини, не від віку.
Мольфарочка• 17 августа 2024
Ответ дляБезсовісна кума
Правильно роблять. Вчора тема була, що в маман гроші на зошити, підручники і туалетний папір для дитини вимагають. А тут геть усе за авторською...Одна заява в УО і вчителя за двері, а на місце нового. Зараз навіть не обов´язково педосвіта. Мужики вже почали йти в школи, бо бронь. Лікарі- біологами, ІТ та економісти математиками.
Физрукая• 17 августа 2024
Ответ дляЖерица ночи
Там інша подача матеріалу.
Єдиний мінус ростка, це відсутність усного обчислення, з 2 класу вже в стовпчик рахують
Дивно, в нас було усне обчислення. Малий в 2 класі вже швидше множив двозначні, ніж я)) додавання/віднімання взагалі миттєво
Мольфарочка• 17 августа 2024
Ответ дляФизрукая
Ось воно - чи знає вчитель методику НУШ. Усний рахунок є і в безкотовній версії нуш)
Жерица ночи• 17 августа 2024
Ответ дляФизрукая
В ростку з перших тем другого класу починають вчити письмове обчислення. І тупо великий % дітей письмово може додати 57 і 44, а усно ні.
В ростку приділяють дуже мало часу усному обчисленню, бо програма розрахована на дітей, в який усне обчислення само собою зʼявляється .
В нуш до 4 класу дітей вчать саме усному обчисленню.
Латексне альтер ЕГО• 18 августа 2024
Абсолютно не сложная программа. Не с чем правда сравнить, обе учились по Ростку. Единственная тема в младшей школе которая вызвала затруднения - множества. Учат там и состав числа, и устно складывать-отнимать двух и трехзначные числа. Никаких суперсложеностей там нет.
Колупалочка• 18 августа 2024
У ребёнка была математика Росток 1-4 класс. Лично мне очень понравилось, все по нарастающей, много повторения, графики к задачам, развитие логики. Бояться там нечего.