А ось і я• 18 августа в 08:57
Як часто ваша мати цікавиться вашим життям?
Наприклад, чи питає вас після обстрілів, як у вас справи? Чи пише/дзвонить перша? Скільки раз на тиждень/місяць/рік може запитати: «як ви»?
Леди Г• 18 августа в 09:00
Мы давно живём заграницей, моя мама звонит 3-5 раз в неделю, у нее нет инета в селе часто, а иначе б каждый день созванивались.
Свекровь раз в месяц
А ось і я
• 18 августа в 09:02
Ответ дляSo_so
Сейчас у меня в гостях и на днях жду в гости свекровь, так что составляю небольшую развлекательную программу 70+)
А так, мы обычно созваниваемся раз в день, а в течение дня обменивается фото в вайбере.
Ого, і вам завжди є, що сказати одне одній?
ЧупакабраЗеБест• 18 августа в 09:03
Ответ дляSo_so
ого крутые вы все. а моей настолькр пох, что прямо не обписать печатными словами.
Слоник-тоник• 18 августа в 09:04
После обстрелов никогда,но требует внимания. Но она в возрасте и с головой начинаются проблемы
Говорить не о чем с ней,нет тем для разговоров. Братаюу также
БлинчикБезСметанки• 18 августа в 09:05
Моя питала не часто. Мені хотілося більше. Пояснювала тим, що не хоче мені надокучати. Але вона сама була хвора. Думаю, звикла, що всі у неї питають. У інших на фоні її хвороби було все ок.
А ось і я
• 18 августа в 09:05
Ответ дляПатриоточка
Постійно
Вам так Ок? Не напрягає? Мені б хотілося, щоб моя питала мене… Раніше, після масштабних обстрілів запитувала, чи жива. Тепер і такого не питає. Іноді сумую через це. Хотілось би уваги від неї. Батько і сестра вже багато років як відморозились.
А ось і я
• 18 августа в 09:06
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Співчуваю, шкода, що так буває між найріднішими людьми…
Леди Г• 18 августа в 09:06
Ответ дляА ось і я
Когда мы жили в Украине, то созванивались каждый день и несколько раз в день и всегда было что сказать.
Не вмію заміряти• 18 августа в 09:06
Мою интересует только чтобы ее кружили, носились с ней, везде возили, и делали так чтобы ей было хорошо. По головам идет. Ей пофигу и на меня и на сестру. Мы переселенцы, она снимает комнату, мы квартиру, уже начала подкатывать, чтобы я больше квартиру снимала и с ней жила, жуть.
Н@Диете• 18 августа в 09:07
Ні разу за рік ніхто не подзвонить не запитає як я, а як внуки єдині, ні чим не поцікавляться. Байдужі во всю, собаку більше люблять ніж внуків.
Я теж з ними тепер не хочу зв´язок підтримувати, гидко.
Вчителька з мікрорайону• 18 августа в 09:08
Нет давно в живых. Так что не вижу проблемы спрашивает или нет
А ось і я
• 18 августа в 09:09
Ответ дляЧупакабраЗеБест
а вашим автор?
Я там в коментарі нижче описала. Ніхто вже давно не питає. Батько з 2006 року забив, може тільки прислати православну гіфку-привітання зі святом без власних коментарів. Сестра з переїздом в оркостан ні разу не запитала, як я. Мати може по півроку не питати, не спілкуватись, бо я тепер для неї чужа.
ЧупакабраЗеБест• 18 августа в 09:10
Ответ дляА ось і я
а мать то чего?
А ось і я
• 18 августа в 09:11
Ответ дляН@Диете
Обіймаю вас… не знаю, як інакше підтримати. В млєї така сама фігня. Має чотирьох котів, їх сюсюкає, а на інших пофіг.
А ось і я
• 18 августа в 09:15
Ответ дляЧупакабраЗеБест
а мать то чего?
Та хрін її знає… бо живе в Криму, дивиться пропаганду, я ще перейшла на українську мову в спілкуванні ( мати з Дніпра, добре розуміє), то вона мені прямими текстом сказала, що я їй назло, спеціально, щоб образити. Коли в мій під’їзд прилетіла ракета, я прислала їй фото. Вона тільки відповіла: «ну а что ты хотела, и вас и нас обстреливают». До них до речі нічого не прилітало. Отака от історія.
ЧупакабраЗеБест• 18 августа в 09:16
Ответ дляА ось і я
капец, вот ее перекосило.
А ось і я
• 18 августа в 09:18
Ответ дляЧупакабраЗеБест
капец, вот ее перекосило.
Удалено администрацией...
ЧупакабраЗеБест• 18 августа в 09:19
Ответ дляА ось і я
Удалено администрацией...
мою не перекосило, ей всегда было именно нас-ь. любит свою собаку (собака классная) и живет ради нее, никем больше не интересуется.
bespe4na_mavpa• 18 августа в 09:20
Мне наоборот хорошо, когда не спрашивает - значит, не знает, что что-то летало, значит, спокойнее ее день. Пусть корпается у себя в огороде, лучше о морковке думает, чем об обстрелах. Она мега тревожная. А мне ее тревожность не помогает
ЧупакабраЗеБест• 18 августа в 09:22
Ответ дляbespe4na_mavpa
может и так.
и вообще не интересуентся все у вас хорошо, а здоровье как, а питание, а начальник не обжиает ли, а где на выходных были, и приехалил ли из командировки или сгинули там гдето?
Н@Диете• 18 августа в 09:23
Ответ дляА ось і я
Ха... Дядьку на телефон дзвонила його знайома, плакала як - собака на пів дня пропав, а своїх внуків то і байдуже що та де вони.
Мої батьки собаці посміхаються, говорять ласкавими словами до собаки, а коли приїжджають внуки то ні супу внукам, ні доброго слова, ні погуляють з ними навіть пів години, та малини стакана не нарвуть ´´’нехай ідуть і самі рвуть яка їм подобається’’. Мати моя на город втікає, батько або на роботу або на пасіку. Все. Внуки їх не бачать.
Я розумію що це таке було їхнє виховання. Родились внуки то в той час вони всі-всі (і чоловіка і мої батьки) в один голос верещали що вони уже старі гуляти з колясочкою, вони вже страв займатися з внуками, але в той час навіть на пенсії не були усі четверо. Та бидлятство і все.
Але дуже добре, що ці люди не причетні до виховання моїх дітей бо інакше була б мені біда їх перевиховати. Ми інше краще покоління, а наші діти ще кращі нас будуть.
А ось і я
• 18 августа в 09:25
Ответ дляbespe4na_mavpa
Може воно і правильно. Але зазвичай про обстріли в новинах пишуть. Моя так раніше дізнавалась і колись навіть питала, як ми. Тепер або не читає, або ображена, або пофіг…
bespe4na_mavpa• 18 августа в 09:26
Ответ дляЧупакабраЗеБест
может и так.
Этим всем интересуется, мы созваниваемся 2р в неделю, ей рассказываю. После обстрелов она тоже часще звонит, но сейчас летом меньше новости читает, то спокойнее
Нога на ногу• 18 августа в 09:29
Созваниваемся 1-2 раза в неделю. Звоню я или родители, не важно. Инициатива обоюдная. Родители знают всякую мелочь происходящую у нас в семье. Им интересны и мы с мужем, и внуки. С внуками общаются чаще. Нам интересны они, им интересны мы. Родителям за 70, нам за 50, детям за 30.