Два-три тижні і фсьо• вчера в 22:54
Чи можна вдягнути таку сукню на 2 побачення?
Я просто більш фігуриста і в мене більші груди. Чи не буде виглядати вульгарно?
Сама купляю квіти• вчера в 23:20
платье для дачи.
надо что-то получше.
неужели у вас нет красивых одежек?
надо что-то получше.
неужели у вас нет красивых одежек?
Борисфенка• вчера в 23:21
Ответ дляКофр для ноги
А вам скільки років? Як на мене сукня не для якогось там побачення, а для поїздки з чоловіком, з яким у шлюбі років 10 мінімум, на дачу чи до свекрухи.
Свекруха зрадіє - ’Нарешті пристойну дівчину привіз, ніяких рваних джинсів і голого пупа’
Да Щас же• вчера в 23:26
Ответ дляБорисфенка
Точно, в 70-х роках так на базар ходили. Тітка має бути огрядна, великі груди, широкі стегна, халат в квіточки і плетений кошик. Ретро-мода повертається?
Повертається вже давно, я купила пару суконь на літо, а чоловік сказав, що його бабуся в такому корови доїла.
Виниловая пластинка• вчера в 23:35
Я бы надела. Но с другой обувью. Надо что-то попроще и не черные. А ,и надо платье по размеру
Мне такие расцветки и платья идут.
КонхфЭдкаТузик• сегодня в 00:22
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Вона вживу гарно виглядає, не так, як на фото. І на мене вона на погано сіла
мне длина не нравится
Шукаю стакан• 2 часа назад
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Вона виглядає як халат