Аноним с кешбеком• 18 августа 2024
Чи є в Україні трешові міста?
Щойно побачила у ФБ пост про якесь страшне місто в росії. Там і війни не потрібно - все убите і убоге. Цікаво, чи є в Україні такі міста? Звісно, не мається на увазі Бахмут чи Торецьк. Ви такі бачили?
Чудо Ф_ф КеДаХ• 18 августа 2024
Ответ дляНевидимка Майя
Не погоджуся, як на мене - на заході. Але звісно, я не в усіх була
можливо, я якщо чесно в селах в західних областях не була, але склалось враження, що там більш благополучні села і міста і в цілому рівень життя (наприклад там найвищий рівень усиновлень по Україні і найменше дітей в дитячих будинках)
звісно ми не рахуємо туристичні місця
Сіґеле-міґеле• 18 августа 2024
Кривий ріг, коли я там була то був треш. Такого більше не бачила. Але я не всюди в Україні була
Невидимка Майя• 18 августа 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
звісно ми не рахуємо туристичні місця
Там півміста /села зазвичай на заробітках у Європі, саме через те, що рівень життя не дуже, як за кордоном не заробиш
Продаю витрішки• 18 августа 2024
Ответ дляТоптунша
На Закарпатье в речках столько мусора плавает, что просто ужас(((
И это явно местные выкидывают тоннами
Ви що, тут такого не можна писати. Ми минулим літом відпочивали в Східниці, спонтанно, готель забронювали вечером в день заселення, не памʼятаю назву, їх два майже один навпроти одного, чи Київ чи Столиця, власниця з Києва напевно, а там між ними тече невелика річка, і пізно вечором був сморід каналізації, як виявилося труби прикопані і виходять в річку, я там і фото робила, край труби в річці, прикритий шифером, а у воді чорна пляма постійно де витікає каналізація. Я навіть намагалася зателефонувати в адміністрацію чи екологію, вони відморозилися. А масажистка сказала, що місцеві знають, але проти приїжджих власників зробити нічого не можуть. Під час ковіду готель працював. Я й тему створювала тут, мене там в пух і прах.
Біток чи ефір?• 18 августа 2024
Ответ дляТоптунша
Выглядит. Особенно в сёлах(
Це ви на сході сіл не бачили))
Якраз з ЗУ дуже доглянуті села
Біток чи ефір?• 18 августа 2024
Ответ дляНевидимка Майя
Я завжди дивувалася, чому тут так хаять села, потім зрозуміла на сході, півночі, півдні такі занедбані села і люди думають, що всюди так
Біток чи ефір?• 18 августа 2024
Ответ дляПродаю витрішки
Так це всюди так і в Києві і в Дніпрі