Кидаю курити• 18 августа 2024
Подскажите интересные места в Киеве?
Не Крещатик, парки в центре и Подол, а что-то менее известное,но тоже интересное)
Что-то знаете такое?)
Люблю ХОЛОСТЯКА• 18 августа 2024
Мені цікаво в музеї Ханенків. До речі, зараз десь виставка Марчука проходить - оце річ!
_Alekssandra_• 18 августа 2024
А что Вам интересно?
Например, есть Сырецкий дендропарк. Если природу любите. Такое место, неоднозначное.
В Пуще-Водице были? В парке.
Треба ось так• 18 августа 2024
Музику на даху, ввечері, слухали?
Феофанію дивилися?Головну астрономічну обсерваторію (ГАО)?
Пирогово?
Березняки і Русанівка вздовж річки,дуже чудово.
Гідропарк
Пирогово?
Гідропарк
ніколи такого не було• 18 августа 2024
Ответ для_Alekssandra_
А что Вам интересно?
В Пуще-Водице были? В парке.
А че неоднозначное? Мне уютный парк
_Alekssandra_• 18 августа 2024
Ответ дляніколи такого не було
А че неоднозначное? Мне уютный парк
Была там один раз. Природа отличная, но так видно, что все ’идёт по бороде’, к запустению. Видно, что работники стараются, чтобы оно выжило вопреки всему.
Снежнакомка• 18 августа 2024
Китаївська пустинь з печерами і садами, Кирилівська церква дуже цікаво, вразила, 12 сторіччя, Врубель, його творчість і життя, беріть тільки екскурсію там на місці, Байкове кладовище, але теж з екскурсією
_Alekssandra_• 18 августа 2024
Ответ дляСнежнакомка
Банковое кладбище?!!!!
Та ну. У меня там родственники похоронены, хожу убирать. Это совсем не экскурсионное место.
Непозбувна Бентега• 18 августа 2024
Ответ для_Alekssandra_
Банковое кладбище?!!!!
Вы знаете, недавно увидела у блоггера в инсте экрскурсию по Байковому, ещё и погорела была пасмурная и так атмосферно вышло на фото, что даже немножко самой захотелось
Снежнакомка• 18 августа 2024
Ответ для_Alekssandra_
Банковое кладбище?!!!!
Цьому кладовищу майже 2 сторіччя, воно має історію, загадки, тайни і легенди, там поховані видатні люди і іх історії.
Раджу відаідати саме з екскурсоводом, цікаво і незвично.
Личаківське також окрема істрія і за нагоди також раджу
Моторошні троянди• 18 августа 2024
Ответ для_Alekssandra_
Так там вхід 30 грн і про нього ніхто не знає, нічого дивного. Але я не думаю, що буде повний занепад
Ну що ви, мамо!• 18 августа 2024
Ответ дляСнежнакомка
А Врубель це де - це виставка?
КохайтесьЧорнобровi• 18 августа 2024
Ответ для_Alekssandra_
Банковое кладбище?!!!!
Да, есть такие экскурсии
Ядвига Юсьлегко• 18 августа 2024
Наберіть в ФБ Степанець Кирил
В нього можна і єкскурсію і просто по місця шо він ходить, піти))
Снежнакомка• 18 августа 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
А Врубель це де - це виставка?
Це не виставка, Врубель розписував Кирилівську церкву, є там екскурсія присвячена саме йому і його розписамі, його роботи якісь космічні.
Ну що ви, мамо!• 18 августа 2024
Ответ дляСнежнакомка
Боже, дякую вам, я і не знала, киянка називається 🥹
Ну що ви, мамо!• 18 августа 2024
Ще по Липках побродити можна, Шоколадний будинок напр, але зараз може він і перекритий
Снежнакомка• 18 августа 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
Ще його розписи є в нашій Софій та зовсім трохи у Володимирському, але у Кирилівській найбільше.
Ну що ви, мамо!• 19 августа 2024
Ответ дляСнежнакомка
дякую!