Цирк на дроті• 18 августа 2024

Кисневий коктейль в домашніх умовах

Хтось робить кисневу пінку вдома? Чи нормально виходить, якщо робити, наприклад,та такому коктейлері?
Борщик• 18 августа 2024
Питания тільки в тому, для чого? Ніякого профілактичного або лікувального ефекту він не має

Ну що ви, мамо!• 18 августа 2024
Ответ дляБорщик
И я не поняла, в чем прикол
автор Цирк на дроті • 18 августа 2024
Ответ дляБорщик
Начебто корисний
Я його полюбляю
автор Цирк на дроті • 18 августа 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
И я не поняла, в чем прикол
Насичує організм киснем
Борщик• 18 августа 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
И я не поняла, в чем прикол
Ну це як стакан сметани на сніданок, корочка хліба натерта часником, аскорбінка- профілактичні методи, доступні кожному)
Борщик• 18 августа 2024
Ответ дляЦирк на дроті
Начебто корисний
Я його полюбляю
Будь яка піна, навіть у капучіно, має такий самий ефіект. І зробити її можна капучинатором за 90 грн
автор Цирк на дроті • 18 августа 2024
Ответ дляБорщик
Піна кисневого коктейлю відрізняється, більш насичена киснем. Тільки не знаю, чи вийде це зробити вдома.

Засомневаю• 18 августа 2024
Ответ дляЦирк на дроті
І яким чином кисень з пінки наситить організм? У вас якась альтернативна анатомія?
автор Цирк на дроті • 18 августа 2024
Ответ дляЗасомневаю
Хочете сказати, що це зовсім не корисно? Може мені здалося, але в мене покращувалось самопочуття, коли регулярно вживала цей коктейль
Засомневаю• 18 августа 2024
Ответ дляЦирк на дроті
Якщо у вас покращується самопочуття, то продовжуйте вживати, звісно. Можливо це ваш варіант турботи про себе та маленьких радощів.
Але повітрям ви дихаєте. І кисневу маску на ніс вдягають, а не в шлунок проводять. І на це є причини.