Марфа Українівна• Изменено 18 августа 2024
Мені стидно. Але моя дитина засинає з грудьми в 2.9 р( SOS
Проблема саме із сном
Якщо не даю груди - взагалі не спить вдень
Дуже роздратована
На ніч даю груди щоб приспати
Серед ночі встає 4 рази за грудьми, не може продовжити по іншому сон
Весь час кажу шо доросла вона
Що груди малюки смоктать
Дитина неначе не хоче слухати.. все рівно лізе до мене
Дуже роздратована
На ніч даю груди щоб приспати
Весь час кажу шо доросла вона
Що груди малюки смоктать
Ворую вкусняшки• 18 августа 2024
Не давайте вночі, пропонуйте суміш чи водичку. То звичка. Десь 2 неділі тривожних ночей і відвикне.
Люблю_смаколики• 18 августа 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
Яка суміш, яка водичка
Ночью надо спать. А не есть
#Пойду_кгадалке• 18 августа 2024
Виключно ваша лінь, відучити дитину такого віку - 1 день справ.
Без QR коду• 18 августа 2024
Уйдите из дома на несколько дней. Или маме его отдайте на это время.
Марфа Українівна
• 18 августа 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
Але я сплю разом з дитиною
Як бути інакше якщо вночі шукаю груди
ОйЙой• 18 августа 2024
Дело не в стыде. А в том, что Ваш организм до сих пор теряет кальций и другие микроэлементы плюс витамины , которые бесполезно идут в молоко
Марфа Українівна
• 18 августа 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Мені всі так кажуть
Був скандал з чоловіком
Його це дратує , що я досі бігаю з грудьми
Каже щоб я шось робила
Боже ну як як .. в мене тупо сльози
Як це зупинити
Допоможіть
Був скандал з чоловіком
Каже щоб я шось робила
Боже ну як як .. в мене тупо сльози
Як це зупинити
Допоможіть
Свезло так свезло• 18 августа 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
Та не переживайте. До школы отвыкнет
Не факт
Ворую вкусняшки• 18 августа 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
Яка суміш, яка водичка
Ночью надо спать. А не есть
Треба спочатку замінити, може дитина пити хоче.
Ось моя старша дитина пила воду вночі до 5 років, завжди поілка коло ліжка стояла.
Марфа Українівна
• 18 августа 2024
Ответ дляОйЙой
Я розумію це
Дуже добре розумію
Волосся лізе та зуби паршиві.. постійно шось підлітковою
Я собі не належу
Я плачу зараз
Я дуже втомлена
Я хочу жити а не бігати з цицькою(((
Дуже добре розумію
Я собі не належу
Я плачу зараз
Я дуже втомлена
Я хочу жити а не бігати з цицькою(((
Ворую вкусняшки• 18 августа 2024
Ответ дляМарфа Українівна
Але я сплю разом з дитиною
Як бути інакше якщо вночі шукаю груди
Я нахабно відверталася спиною і прикидалась мертвим бобром)) Дитина звикла, що маму розбудити, то нереальна справа, вже як дуже постаратися, то окрім води, нічого не світить все одно.
Люблю_смаколики• 18 августа 2024
Ответ дляМарфа Українівна
Я розумію це
Дуже добре розумію
Я собі не належу
Я плачу зараз
Я дуже втомлена
Я хочу жити а не бігати з цицькою(((
Дуже добре розумію
Я собі не належу
Я плачу зараз
Я дуже втомлена
Я хочу жити а не бігати з цицькою(((
То хто вам доктор. Сказали нет и все. Ну поорет ночь две и забудет. И чего спать с таким взрослым ребёнком?. .
Даже противно такого взрослого кабана кормить грудью
Марфа Українівна
• 18 августа 2024
Ответ дляВсе возможно
Просто не давайте и всё, это уже привычка, а не потребность.
Як я вже замучилась
Я як вижатий лимон… я коли йду з хати на пів дня - це свято для мене
Коли я вдома - дитина постійно тренує увагу, постійно просить груди
Все возможно• 18 августа 2024
Ответ дляМарфа Українівна
Але я сплю разом з дитиною
Як бути інакше якщо вночі шукаю груди
Или отворачиваться и не надавать ни под каким предлогом, либо отдельно от вас пусть спит, пару ночей без вас и всё будет отлично.
Мороженная курица• 18 августа 2024
Я не вижу абсолютно ничего постыдного в том чтобы кормить ребенка своим молоком
До школы никто не кормит, да кому-то нужно дольше. Обратитесь к консультанту по грудному вскармливанию, а не на форум, а то сейчас пойдут стандартные советы Аля намазать грудь зелёнкой и т.п.
Море_море_я_скучаю• 18 августа 2024
Ответ дляМарфа Українівна
Як я вже замучилась
Ви самі створюєте собі проблеми. Не нийте, а робіть щось
Стетоскопуло• 18 августа 2024
Ответ дляМарфа Українівна
Мені всі так кажуть
Був скандал з чоловіком
Каже щоб я шось робила
Боже ну як як .. в мене тупо сльози
Як це зупинити
Допоможіть
Був скандал з чоловіком
Каже щоб я шось робила
Боже ну як як .. в мене тупо сльози
Як це зупинити
Допоможіть
Моя знакомая кормила на дневной и ночной сон, пока дочке не исполнилось 3 года (в мае). Потом оставила только на ночной сон до Нового года, постоянно напоминая дочке, что скоро придется отвыкать, и после НГ реально убрала уже и на ночной сон. То есть фактически ребенку было 3,5. Но мою знакомую это вообще не парило) И вам советую не грызть себя, а принять решение о каких-то определенных сроках и отлучать.
Марфа Українівна
• 18 августа 2024
Ответ дляСтетоскопуло
На мене дуже давить суспільство
І я себе гризу
А ще напрягає що дитина серед дня, коли плаче просить груди
В магазині, в машині, на вулиці
Груди треба ..
І я себе гризу
В магазині, в машині, на вулиці
Груди треба ..
Незламна• 18 августа 2024
Ответ дляМарфа Українівна
Як я вже замучилась
То може їй саме вашої уваги не вистачає, а не грудей? Іи з нею граєтесь? Книжечки читаєте? Розмовляєте про щось?
Я кидала в 1 день на таблетках для припинення лактації коли доньці був рік і 9 місяців. Повільно прибрати не виходило + почалися проблеми з груддю через годування, тому так. Дитина нормально сприйняла
Все возможно• 18 августа 2024
Ответ дляМарфа Українівна
Як я вже замучилась
Просит, а вы не давайте никак, скажите, что всё, молоко закончилось, такие большие уже не едят мамину грудь. Просто ребёнок вами манипулирует, а вы ведётесь.
Стетоскопуло• 18 августа 2024
Ответ дляМарфа Українівна
На мене дуже давить суспільство
І я себе гризу
В магазині, в машині, на вулиці
Груди треба ..
І я себе гризу
В магазині, в машині, на вулиці
Груди треба ..
Это реально привычка, самый легкий способ успокоиться. Я вас понимаю, наблюдала это в случае со знакомой и ее дочкой. Но важно проявлять твердость. Начать с того, что не давать грудь для успокоения, оставить только на дневной и ночной сон. Потом оставить только на ночной сон, а потом и полностью убрать. Но есть и второй вариант - сразу и резко. Дня три будет треша, но зато потом - свобода) Я думаю, у вас сейчас нет морального ресурса на резкое отлучение, так что попробуйте мягкое.
Аноним НаВсеГда• 18 августа 2024
Ответ дляМарфа Українівна
Мені всі так кажуть
Був скандал з чоловіком
Каже щоб я шось робила
Боже ну як як .. в мене тупо сльози
Як це зупинити
Допоможіть
Був скандал з чоловіком
Каже щоб я шось робила
Боже ну як як .. в мене тупо сльози
Як це зупинити
Допоможіть
Понимаю вашего мужа. В таком возрасте уже дети в сад ходят некоторые. Это дичь. Как остановить? Просто не давать. Ну полрет пару дней и смирится
Марфа Українівна
• 18 августа 2024
Ответ дляСтетоскопуло
Немає сили це зупинити
Я вже як амеба безсила
Без QR коду• 18 августа 2024
Ответ дляМарфа Українівна
На мене дуже давить суспільство
І я себе гризу
В магазині, в машині, на вулиці
Груди треба ..
І я себе гризу
В магазині, в машині, на вулиці
Груди треба ..
Послушайте, вы создаете уже не первую и не вторую тему. Но до сих пор ничего не сделали. Взрослая - это вы. Решать вам. Не получится решить вопрос ничего не делая. Ну отдайте маме на несколько дней или сами уедьте. Намажьте чем-то грудь. Наденьте повязку плотную. Делайте хоть что-то.
Без QR коду• 18 августа 2024
Ответ дляМарфа Українівна
Немає сили це зупинити
Я вже як амеба безсила
Так, а каких советов вы ждете?
Мию чакри щоденно• 18 августа 2024
Ответ дляМарфа Українівна
Але я сплю разом з дитиною
Як бути інакше якщо вночі шукаю груди
Спіть з чоловіком , пора подорослішати