Люблю кетчуп• Изменено 18 августа 2024
Приїхала мама. Ходить в нас вдома гола. Вже немає сил.
Мама пофарбувала підлогу вдома, приїхала до нас з чоловіком в гості.
Їй 63, звичайна жінка.
Має звичку ходити в ночнушці без білизни.
Ми спимо всі в одній кімнаті: ми на матрасі надувному, мама на дивані. І так як ми лежимо внизу, завжди спостерігаємо за тим, що в неї під ночнушкою.
Мені дико соромно перед чоловіком, мама впирається і плаче, каже, що ми забороняємо їй самовиражатись і вільно дихати.
Просто крик душі, сил немає вже говорити з нею про це.
Що можна зробити? Всім дякую.
Їй 63, звичайна жінка.
Що можна зробити? Всім дякую.
Люблю кетчуп
• 18 августа 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
А как вы это ночью все видите? Признавайтесь, специально в ногах у мамы со свечкой стоите? Извращенцы
у нас із вікна світить місяць
Локшина на вухах• 18 августа 2024
Ответ дляАльфасамка
і шо, можна подумати у вас там впоперек
А у вашего Кузнецова висит сморщенный сморчок ,синее и зади чёрное яйцо в пасмах сывыны
И на гузне ганзоли
Иванка Бур• 18 августа 2024
Нічого не поробиш! Моя свекруха ( 84роки) полюбляє піжами для підлітків: короткі шорти і відкриті маєчки і завжди демонструє , як приїздить- звикли!
КараПузовна• 18 августа 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
вона має зайву вагу, тому завжди спить широко розкинувши ноги
Постелите ей в ванной, пусть самовыражается. Будет неудобно спать- быстрее уедет домой
КараПузовна• 18 августа 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
у нас із вікна світить місяць
Закройте шторы и не мешайте маме спать!)
Люблю кетчуп
• 18 августа 2024
Ответ дляКараПузовна
дякую, спробуємо
Твердая валюта• 18 августа 2024
Когда спите выключайте свет и ничего не будет видно)) или спите головой к ее дивану. Или не тролльте
Пургену мне• 18 августа 2024
Може ширму купіть чи самі її зробіть між ваш ми спальними місцями...
Розумію, іноді старші люди не доганяють елементарних речей.
Томатико• 18 августа 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
Сколько ж тот пол сохнет?... Она месяц у вас, что-ли?
Люблю кетчуп
• 18 августа 2024
Ответ дляТоматико
ні. ось з понеділка другий тиждень буде
Томатико• 18 августа 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
ні. ось з понеділка другий тиждень буде
Так пол давно высох, пусть отчаливает
Домашка• 18 августа 2024
Да вообще не верю. В 63 года не может быть такой ненормальной. Она что с людьми не общалась? Где-то же работала?
Бабця в мештах• 18 августа 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
положите её на диване головой в другую сторону.
или сами на матрасе ляжьте как она, тогда не будете видеть ни её, ни что там под ночнушкой у неё
Люблю кетчуп
• 18 августа 2024
Ответ дляБабця в мештах
дякую! будемо домовлятись
Кукусикиииииии• 18 августа 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
ні. ось з понеділка другий тиждень буде
То у вас жосткое порно. Предлагаю тоже самовыражаться и делать при маме мужу масаж простаты.
Кукусик• 18 августа 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
дякую! будемо домовлятись
Як ви досі жили без порадниць? )))
Кукусикиииииии• 18 августа 2024
Ответ дляКукусик
Як ви досі жили без порадниць? )))
Та як: вона на дивані, чоловік на матрасі, і штори не закривали для романтики.
Глас_Народа• 18 августа 2024
Ответ дляМатраскин Брат
Просто перестаньте так жирно троллить.
Че троллить? У меня бабушка такая была😅
Кукусик• 18 августа 2024
Ответ дляДомашка
Та троль це. Самі не здогадалися закрити штори чи лягти по іншому. Цілий тиждень страждала )))
Баба на горошині• 18 августа 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
Ви зі світлом спите? Не вимикаєте?
Мне без сахара• 18 августа 2024
назбирайте мурашок і випустіть їх мамі на диван, їм також треба і простір для самовираження, і глядацька аудиторія, матимете незабутній сеанс командної порноборотьби
размахер• 18 августа 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
щоб вона лежала з моїм чоловіком?
О, а це варіант!🤣