Ms. При теле• 18 августа 2024

Постановка на облік з 16 років при замовленні паспорта. Чому ніхто не пише?

Чому ніхто про це не пише. Вчора в телеграм канал прочитала що тепер при замовленні закордонного паспорту хлопців !!!!! З 16 РОКІВ будуть ставити на облік без проходження ВЛК.
Це не законно. Постанова на облік повинна бути з 17 до 18. Вони знають що паспорти дитячі на 4 роки і на 10 років можливо отримати тільки з 16. Я хотіла щоб мій син отримав паспорт і вчився за кордоном. Тепер все одно його на облік поставлять.
Добро с Кулаками• 18 августа 2024
Ответ дляДон Пэдро
Але якщо ми не впораємося, воювати доведеться вам, захищати свою нову батьківщину. Стару ви кинули, у найважчий час. Чи ви поїдете далі?
Чому вас хвилюють проблеми інших країн, якщо ви з власними не розібралися?
Дон Пэдро• 18 августа 2024
Ответ дляПосле шести ни-ни
Не доведеться, не переймайтесь
У чому сенс вашого знаходження на українському форумі, якщо у вас уже нове життя, ніяк не пов´язане з Україною?
Злюка бобер• 18 августа 2024
Ответ дляMs. При теле
Я хотіла, щоб його нікуди не ставили. Він вже поступив . Якщо дані про нього в системі будуть то йому будуть виписувати повістки і штрафи
Які штрафи і повістки? Ви навіть не намагалися зрозуміти прочитане? Нехай їде і навчається, аби бажання було у вашого сина
Добро с Кулаками• 18 августа 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Ваші кордони, ваші діти, ваше життя, дуже цинічно дописувачко, дуже. А ви вже стали європейкою або американкою?
Цинічно - створювати тут теми ’як сховати чоловіка від тцк’ і в цей же час вимагати від жінки, яка мала ’наглість’ виїхати за кордон - ’повернутися до України, щоб її захищати’.
После шести ни-ни• 18 августа 2024
Ответ дляДон Пэдро
Я в Україні
Можу писати де що хочу, і виїздити куди хочу. Мова наче про дітей в темі
Дон Пэдро• 18 августа 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
Тобто, вас уже проблеми України не турбують і не хвилюють, я вас правильно розумію? Що ж тоді ви забули на українському форумі?
Добро с Кулаками• 18 августа 2024
Ответ дляДон Пэдро
Вони вчасно емігрували, а ми маємо докласти всіх зусиль, щоб війна йшла якнайдовше і вони змогли закріпитися на далеких берегах. Все чесно, я вважаю.
Це ваші фантазії. Реальність геть інакша. Моє життя за кордоном ніяк не пов´язане з тривалістю війни в Україні.
После шести ни-ни• 18 августа 2024
Ответ дляДон Пэдро
Тут скоро буде,в більшості, форум поїхавших
Ви хоч теми почитайте за день ( без манькиних і клонів )
Стане трохи зрозуміліше
Привіт з ботойбіччя• 18 августа 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
Вам особисто хтось тут таке написав? Своїм попереднім повідомленням ви показали страшний цинізм і зневагу до людей що живуть в Україні і війну не обирали!!
Добро с Кулаками• 18 августа 2024
Ответ дляДон Пэдро
Конкретно у цій темі мене хвилює доля дитини автора.
Є таке поняття ’співчуття’, ’емпатія’. Вони дещо знецінилися на цьому форумі, але все таки зустрічаються.
Проблеми України - так, більше не турбують. Так само як Україну не турбують мої проблеми.
Добро с Кулаками• 18 августа 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Так, написав. Читайте уважно, вище)
графиняВишенка• 18 августа 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
В реестр внесены с 16 , а на учет с 17
И сейчас с 17 получают приписное
10 класс, 16 не было а школа закомандовала собрать бумаги и топать в военкомат, прописные получил через 5 месяцев, когда было 16 3. Это Днепр
Мама Никитки-2• 18 августа 2024
Ответ дляЛялька в колисці
Приписанное получают с 16 лет в год в котором исполняется 17.
Ні. Припустимо 16 виповниться в 24 році, то на облік його можуть поставити в 25 році. В РІК, в якому виповниться 17.
Глаголиця• 18 августа 2024
Ответ дляДон Пэдро
При чому тут проблем , багато хто відправляє дітей за кордон, а самі залишаються вдома працюють платять податки. І вибачте мова зараз про дітей з 2006 року народження які кордони 1991 року і кава на набережній Ялти їм можуть бути потрібні і важливі ?
Лялька в колисці• 18 августа 2024
Ответ дляМама Никитки-2
А шо в моєму повідомленні протирічить вашому ?) так і є
Мама Никитки-2• 18 августа 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Ну теперь я точно не могу вас понять
Вы за границей и паникуете из-за реестра ?
Делайте паспорт ,в чем проблема? Ну будет сын в реестре ,что это меняет для вас ?
Ви б почитали, а потім дивні питання задавали. Пофіг на той реєстр.
Там далі цікавіше. В 17 років дітей перенесуть автоматично до військового резерву без комісій і взагалі нічого. Дитина закінчить школу і може отримати повістку. Ну і стати з 17 років військовозобов’язаним це вже автоматично означає НЕ виїзд.
Аня+Федя=Данил• 18 августа 2024
Ответ дляMs. При теле
Висновок. Піду в дп Документ зроблю один паспорт поки цю постанову не прийняли.
Автор!
Не можу все читати.Поясніть по суті.
На завтра записана з сином в Варшаві в посольство.
Мені робити?
Але то 3 міс.
Чи краще в дп поїхати?
Кіма кепка• 18 августа 2024
З 16, Але в той рік, коли виповнюється 17.
Вашому скільки?

Де Ви таке прочитали?
автор Ms. При теле • 18 августа 2024
Ответ дляАня+Федя=Данил
Автор!
Не можу все читати.Поясніть по суті.
Мені робити?
Але то 3 міс.
Чи краще в дп поїхати?
Мені пояснили що ще не прийняли. Через документ також 3 міс. Якщо запис вже на завтра то робіть через посольство
автор Ms. При теле • 18 августа 2024
Ответ дляКіма кепка
Вашому скільки?

Де Ви таке прочитали?
моєму 16. 17 буде в 2025
Кіма кепка• 18 августа 2024
Постанова уже прийнята?
Кіма кепка• 18 августа 2024
Ответ дляMs. При теле
моєму 16. 17 буде в 2025
У якому місяці день народження?
автор Ms. При теле • 18 августа 2024
Ответ дляКіма кепка
У якому місяці день народження?
квітень
Мама Никитки-2• 18 августа 2024
Ответ дляЛасунка
Мого сина,та і всіх його одногрупників поставили на облік на початку 24 року, більшості з них не було 17.
В кінці квітня сину виповнилося 17,в січні він вже стояв на обліку.
Все правильно. В рік в якому виповниться 17 років. Його ж в 23 на облік не поставили. А тепер в 16 будуть ставити.
Кіма кепка• 18 августа 2024
Знайшла постанову:
https://minre.gov.ua/2024/08/16/uryad-zaprovadzhuy...

Тобто, вона з 16 серпня діє?((((
Кіма кепка• 18 августа 2024
Ответ дляMs. При теле
моєму 16. 17 буде в 2025
аналогічно
Anna-Elina• 18 августа 2024
Ответ дляКрайня невістка
закажите ему в дп документ и спокойно получите паспорт на 10 лет. если ему уже есть 16
+1, сестра племіннику так зробила, вони задовго до війни жили в Польщі. За той час отримав польське громадянство, український паспорт у 18 навіть не брав
Anna-Elina• 18 августа 2024
Ответ дляКупи слона
Звідки ви взяли про вимогу військових документів при виготовленні паспорта у 16 років?
минулого тижня знайома сину здавала на закордонний паспорт в Гданську. Ай-ді карта і ідентифікаційний код, більше ніяких документів не вимагали
Мама Никитки-2• 18 августа 2024
Ответ дляЛялька в колисці
В тому, що тепер на облік будут ставити дітей 2008 р н в 24 році. Так ясніше? Не в 25 а в 24. І це стосується не тільки тих, хто за кордоном, Но і тих, хто в Україні.
І вам більше скажу, в наступному році і дівчат сюди підтягнуть. Я з кінця 22 року пишу, що з дітьми буде жопа, вивозьте.
Це ро перше. А по друге. В 17 років дітей автоматом переводять до військового резерву. Отже, умовно, ваш син після 11 класу вже не поїде вчитись закордон. Бо стане військовозобов’язаним. Після цього експеременту, якщо батькі проковтнуть, зменьшать рік призову.
ОхиИВздохи• 18 августа 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
В реестр внесены с 16 , а на учет с 17
И сейчас с 17 получают приписное
А если не получить, пришлют повестку и родителям предупреждение об открытии уголовного дела в нацполиции