Ms. При теле• 18 августа 2024
Постановка на облік з 16 років при замовленні паспорта. Чому ніхто не пише?
Чому ніхто про це не пише. Вчора в телеграм канал прочитала що тепер при замовленні закордонного паспорту хлопців !!!!! З 16 РОКІВ будуть ставити на облік без проходження ВЛК.
Це не законно. Постанова на облік повинна бути з 17 до 18. Вони знають що паспорти дитячі на 4 роки і на 10 років можливо отримати тільки з 16. Я хотіла щоб мій син отримав паспорт і вчився за кордоном. Тепер все одно його на облік поставлять.
Царівна Жабка• 19 августа 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Ні не зливаюсь))
Я не проти. Велком медичну комісію в штати. Буде висновок- буде облік.
Ну от медична комісія,щоб не пхатися в Штати, вирішила видавати паспорт тільки через постановку на облік.Хто кого перехитрить,цікаво
Мама Никитки-2• 19 августа 2024
Ответ дляСама не знаю
Удалено администрацией...
Мій «тиловий щур» 24 лютого з власним автоматом пішов захищати Чернігів. Коли добровольці йшли з власною зброєю, а такі як твоя бубочка тікали на захід країни, спасаючи власну дупу.
Мама Никитки-2• 19 августа 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Ви на хамство перейшли?Нервуєте?
Ні, спокійно спостерігаю, як «найрозуміші аноніми» ізголяються в булінгу мого чоловіка.
Я від душі раджу вам трошки застосувати сіру субстанцію в мізках, якщо вона в вас там є.
Мама Никитки-2• 19 августа 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Хммм… дала поважні підстави отримати інший прихисток в штатах.
Ви справді така… нерозумна?
Царівна Жабка• 19 августа 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Ви справді така… нерозумна?
Ні,я нормальна, патріотизмом головного мозку з американського дивану не страждаю.І не лицемірю.
Мама Никитки-2• 19 августа 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Ні.Але ви їх посилаєте на нуль.
Тільки побачила. Жабко, а шо, так сцикотно, шо навіть з сайту вийшла, шоб не побачили хто? Тількі сьогодні воно заскринило допис 23 року. Аха..
Царівна Жабка• 19 августа 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Удалено администрацией...
КинДза• 19 августа 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Удалено администрацией...
Царівна Жабка• 19 августа 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Ви справді така… нерозумна?
Які підстави?Мобілізація в Україні не є підставою для прихистку в США.Якщо в Україні не буде вже кому воювати,всі укроамериканці прилетять на батьківщину.Для американців вистава повинна продовжуватись як можна довше.
Царівна Жабка• 19 августа 2024
Ответ дляМама Никитки-2
А що,тільки вам можна булити українських чоловіків?
Мама Никитки-2• 19 августа 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Удалено администрацией...
Нє, виключно констатація фактів.
А ви можете ще на кістках загиблих хлопців потанцювати.
Ви ж їх туди не посилали і захищати вас не просили
Царівна Жабка• 19 августа 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Нє, виключно констатація фактів.
А що не так?Я і ще раз можу повторити:я не хочу щоб мене хтось захищав ціною свого життя.
Kidstaff Bot• 19 августа 2024
Дорогі учасники, тема втратила свою актуальність і більше не сприяє продуктивному обговоренню, тому ми її закриваємо. Дякуємо за ваш внесок та з нетерпінням чекаємо на нові цікаві дискусії від вас.
З повагою, Команда Kidstaff