Молчунья• 18 августа 2024
Срочно покупка квартиры. В каком городе??
Вот если бы у Вас сейчас появилось 70-80 тыс у.е именно !! на покупку квартиры ( на другое нельзя тратить ). В каком бы городе купили ? Работа удаленная , буду работать из любой точки . Ваши варианты ? Детей нет .
Борщик• 18 августа 2024
Я зараз в Ужгороді - дуже гарне місто. По такій ціні тут можна купити велику однокімнатну квартиру в новобудові з ремонтом
Молчунья
• 18 августа 2024
Ответ дляБорщик
Дякую . Як вам місто взагалі ? Як люди ?
Молчунья
• 18 августа 2024
Ответ дляФісташкова кава
Ужгород, Франківськ
Чим Вам подобається Франківськ ?
Борщик• 18 августа 2024
Ответ дляМолчунья
Я з квітня місяця тут втретє. У мене тут нещодавно зʼявився будинок новозбудований. Живу я в Києві.
Реально в захваті від міста. Є все, що потрібно і безпека (!!!). Я хоч відпочиваю після ракетних і шахедних ночей в Києві.
Тут дуже багато клінік повідкривалося. Лікування дешевше, ніж в Києві
Фісташкова кава• 18 августа 2024
Ответ дляМолчунья
Чим Вам подобається Франківськ ?
Відгуками від тих, хто там мешкає. Невеликий обласний центр, мальовничий, недалеко від кордону, близкість гір.
Борщик• 18 августа 2024
Ще по Ужгороду (та і будь-якому іншому місту) додам, що перед покупкою потрібно виділити час і приїхати хоч тиждень побути в місті. А раптом це зовсім не ваше місто.
Молчунья
• 18 августа 2024
Ответ дляБорщик
Дякую , подивлюсь квартиру зараз там
Пирожкиня• 18 августа 2024
Ответ дляМолчунья
Чим Вам подобається Франківськ ?
Вопрос не мне, но я бы тоже его предложила (или Киев). Единственно что - я во Франковске бывала, и не раз. Мне просто он подошёл по настроению что ли. Поэтому для меня это был бы вариант (тоже удаленка). Вам бы побывать сначала там, где потенциально можете решить покупать.
Молчунья
• 18 августа 2024
Ответ дляБорщик
Теж правда .. може ж і не зайти взагалі місто ..
МинерАлочка• 18 августа 2024
Я за Франік)
Компактно, смачно,доволі чисто, затишно.
Не дуже далеко від 4-х кордонів та Львова, Тернопілля, Ужгорода, Карпат.
За ці гроші можна купити шикарну велику квартиру (100-150 кв.) з індивідуальним опаленням
ТихоЯ• 19 августа 2024
Я с Киева. Проивестировала в Ужгород. Квартира сдалась, сделали ремонт. Периодически приезжаю, чтобы перезагрузиться. Но я давно в Ужгород езжу, поэтому у меня не было сомнений, где покупать. Тут еще мне нравится именно климат : много солнечных дней, рано приходит весна, сухой воздух. Мне очень подходит. А Прикарпаття - это больше дождей, более прохладней, выше влажность.