Из Виа-гры• 19 августа 2024
Порадьте гастроентеролога дитячого, лівий берег бажано, за направленням
Порадьте гастроентеролога дитячого до якого можна потрапити за направленням, бажано лівий берег.
Из Виа-гры
• 19 августа 2024
Ответ дляТрусиковед
На левом берегу гастро центр хороший. Там все специалисты хорошие
Де? Такий
Из Виа-гры
• 19 августа 2024
Ответ дляТрусиковед
За направленням від педіатра можна попасти?
Винник• 19 августа 2024
На Тростянецькій лікуємося у Гончар В. К. , мені подобається як лікар і як людина хороша дуже
Из Виа-гры
• 19 августа 2024
Ответ дляТрусиковед
На слобожанском
Назва є, чи повна адреса ? Бо я незнаю де це